Послуги адвоката по спадщині
Юридична компанія «N.S. GROUP»
Професійні послуги адвоката у спадкових справах. Юридична допомога у відновленні строку прийняття спадщини, зняття арештів та інших обтяжень зі спадкового майна, визнання права власності на спадкове майно через суд, супровід будь-яких судових справ у спорах між спадкоємцями, визнання заповітів недійсними, допомога у проведенні судових експертиз.
Еmail: advockat-@ukr.net
Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.
Дуже сумно усвідомлювати той факт, що причиною збільшення кількості спадкових справ в України стало проведення на її території бойових дій внаслідок яких страждає як цивільне населення так і військовослужбовці, які змушені захищати свою землю від нахабних рук загарбників. Однак як-не-як життя продовжується і всі питання щодо прийняття спадщини потрібно вирішувати своєчасно, оскільки зволікання з вирішенням спадкових проблем здебільшого призводить до пропуску строків прийняття спадщини та в подальшому унеможливлює її прийняття спадкоємцями.
Окрім цього, сумної популярності спадковим справам також додала поява в Україні захворювання під назвою «коронавірус». Але сумнішою може стати сама процедура поділу спадкового майна між спадкоємцями. Найближчі родичі іноді стають найлютішими ворогами, які й чути нічого не хочуть про моральні норми, а розмови про варіанти поділу майна ведуться лише в суді. Іноді смуток охоплює серце, коли родич, який нічим не допомагав спадкодавцю, претендує на більшу частину його спадкового майна. І справедливості у всьому цьому може добитися лише юрист по спадковим спорам.
В яких випадках слід звертатися до адвоката у спадкових справах? До юриста у сфері спадкового права необхідно звертатися у кожному випадку, коли ви вважаєте, що ваші права порушені, навіть у тому випадку, якщо вам здалося, що майно було поділено несправедливо. Принаймні, ви отримаєте професійну консультацію і розвієте свої сумніви, або підтвердите здогадки.
У юридичній компанії «N.S. GROUP» можна отримати професійні послуги спадкового юриста. Ми допоможемо відновити пропущений строк на прийняття спадщини, знімемо арешти, які заважають прийняттю спадщини, визнаємо право власності на спадкове майно через суд, визнаємо заповіт недійсним, допоможемо вирішити будь-які спадкові непорозуміння.
Допомога юриста у спадкових справах
В Україні спадщину можливо отримати лише двома шляхами, за законом і за заповітом.
Черговість отримання спадщини передбачена у статтях 1261 – 1265 Цивільного кодексу України.
- перша черга, це батьки, діти та дружина (чоловік).
- друга черга, це рідні сестри (брати), дідусь (бабуся).
- третя черга, це рідні тітка та дядько.
- четверта черга, це особи, які протягом п’яти років проживали зі спадкодавцем, але не є його родичами.
- п’ята черга, це решта родичів, включаючи утриманців (не родичів).
Друга черга має право претендувати на спадщину лише у випадку, якщо немає нікого з першої черги. Третя черга має право претендувати на спадщину лише у випадку, якщо нікого немає з другої черги, ну і так далі.
Спадкове майно між спадкоємцями однієї черги ділиться порівну, тобто у рівних частинах.
Наприклад, якщо після смерті спадкодавця залишається квартира, то вона ділиться між дітьми, батьками та дружиною (чоловіком) спадкодавця.
Візьмемо найпростіший приклад. Після смерті чоловіка залишилася квартира, а спадкоємцями є дружина, син та батько. Половина квартири і так належить дружині як спільне майно, що нажите подружжям у шлюбі. А інша половина ділиться між дружиною, сином та батьком. У результаті дружина отримує 4/6 частини квартири, син і батько отримують по 1/6 частини квартири.
Але не варто думати, що поділ спадкового майна відбувається так легко. В Українському законодавстві існує таке поняття як обов’язкова частка у спадщині, якої неможливо позбавити навіть спадкоємця за заповітом. Про обов’язкову частку у спадщині ми поговоримо пізніше у розділі «Юрист за заповітом».
Якщо ви натрапили на толкового нотаріуса і процедура оформлення спадщини у вас проходить нормально, то й наймати адвоката для юридичного супроводження спадкового процесу не має жодного сенсу.
Але якщо під час прийняття спадкового майна у вас виник спір, пропущені строки, або ви з будь-якої іншої причини отримали відмову нотаріуса у видачі свідоцтва про право на спадщину, ми радимо звертатися за допомогою до адвоката у спадкових справах.
В свою чергу юридична компанія «N.S. GROUP» недорого забезпечить вас послугами юриста зі спадкового права, допоможе комфортно оформити свідоцтво про право на спадщину, оскаржить відмову нотаріуса, оформить право власності на спадщину через суд.
У нашій практиці були випадки, коли клієнти вчасно відкривали спадкову справу, але через те, що вони банально неправильно зрозуміли слова нотаріуса, заява про прийняття спадщини була подана через шість місяців після смерті спадкодавця. Відповідно нотаріус у такій ситуації зобов’язаний видати відмову в оформленні процедури прийняття спадщини. Не повторюйте популярні помилки наших клієнтів, а у разі виникнення будь-яких сумнівів щодо ведення нотаріусом спадкової справи, відразу звертайтеся за професійною консультацією нашого адвоката.
Яку допомогу юриста по спадщині ви можете отримати у нас?
- Консультації по спадщині.
- Практичні поради щодо вибору хорошого нотаріуса та щодо процедури відкриття спадкової справи.
- Аналіз спадкових документів клієнта.
- Поради щодо збору додаткових документів.
- Адвокатські запити до різних інстанцій, збирання копій необхідних документів.
- Аналіз реєстру нерухомого майна.
- Переговори та досудове врегулювання суперечок між спадкоємцями.
- Пошук арештів та обтяжень спадкового майна, аналіз судових рішень щодо спадкодавця.
- Аналіз боргів (кредитів) спадкодавця, письмових вимог кредиторів, складання відповідей на претензії кредиторів, аналіз законодавства та судової практики щодо пропуску строку звернення до спадкоємців з кредиторськими вимогами.
- Підготовка до судового процесу, формування правової позиції.
- Написання та подача позову до суду, представництво інтересів спадкоємця в судовому процесі, накладення арештів на спадкове майно, повний супровід судового процесу, оскарження рішення суду першої інстанції до судів апеляційної та касаційної інстанції.
- Юридична допомога щодо реєстрації рішення суду в реєстрі нерухомого майна або передачі виконавчого листа приватному чи державному виконавцю.
У юридичній компанії «N.S. GROUP» працюють фахівці своєї справи, так що в якості юридичних послуг а також в нашій кваліфікації ви можете бути впевненими. Причому, у нас недорогі ціни.
Консультація по спадщині на тему: «Які дії необхідно вжити для оформлення спадщини?», та «Які складнощі бувають в оформленні спадщини».
Порядок дій при отриманні спадщини

- Отримати медичну довідку про смерть, після чого оформити в органах реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про смерть.
- Перед зверненням до нотаріуса необхідно зібрати такі документи: 1. Оригінал свідоцтва про смерть; 2. Документ, що підтверджує родинні стосунки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо); 3. Паспорт та ідентифікаційний код (РНОКПП); 4. Документи на спадкове майно, такі як оригінал свідоцтва про право власності, оригінал договору купівлі-продажу, оригінал договору дарування. Якщо нерухоме майно внесено до єдиного реєстру нерухомого майна, то наявність оригіналів правовстановлюючих документів не обов’язкова.
- Після збору необхідних документів вам необхідно подати до нотаріальної контори або до приватного нотаріуса (вибір за вами) заяву про відкриття спадкової справи. Увага, це необхідно зробити протягом шести місяців з моменту смерті спадкодавця, навіть якщо ви не встигли зібрати всі необхідні документи. Заява подається нотаріусу за місцем знаходження нерухомого спадкового майна. Якщо спадкодавець не має нерухомого майна, то заява подається за місцем останньої реєстрації місця його проживання. Усі заяви необхідно подавати нотаріусу особисто без представника.
- Якщо ви не проживали зі спадкодавцем в одній квартирі та не вважаєтеся особою, яка прийняла спадщину автоматично, то нотаріусу додатково подається заява про прийняття спадщини. Це необхідно зробити у шестимісячний строк з моменту смерті спадкодавця, інакше особа вважається такою, що пропустила строк на прийняття спадщини.
- Дочекатися закінчення шестимісячного строку, протягом якого всі спадкоємці мають право звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини, та отримати свідоцтво про право на спадкове майно.
Це був стандартний перелік дій особи при отриманні спадщини. Він не передбачає виникнення будь-яких складнощів під час отримання спадщини. А ось нижче перераховані поширені перепони, які можуть чекати спадкоємців на шляху отримання спадщини, і подолати які можливо лише спільними зусиллями разом з адвокатом.
Які складнощі можуть трапитися у спадкоємців?
- Пропуск строку прийняття спадщини. Навіть єдиний спадкоємець, якщо він не вважається таким, що автоматично отримав спадщину, може пропустити шестимісячний строк на подання заяви про прийняття спадщини. У такому випадку необхідно наймати спадкового адвоката, який у свою чергу звернеться до суду із заявою про поновлення строку прийняття спадщини. Поважними причинами для поновлення в суді такого строку можуть бути: важка хвороба, служба в армії, тривале лікування, перебування закордоном тощо.
- Відсутність правовстановлюючих документів на майно. В цьому випадку нотаріус зобов’язаний видати спадкоємцеві письмову відмову в оформленні права на таке спадкове майно. Подальше оформлення права власності відбувається тільки через суд. Адвокат готує та подає до суду позов про визнання за спадкоємцем права власності на спадкове майно. Спадкоємець вступає в права спадщини за рішенням суду.
- Є підстави вважати, що заповіт підроблений або виникають сумніви у психічній адекватності спадкодавця. У такому випадку адвокат зі спадкових справ може визнати такий заповіт недійсним через суд.
- У спадок вступають недостойні (негідні) спадкоємці. Адвокат може усунути таких спадкоємців від спадкування через суд. Спадковий юрист підготує та подасть до суду позов про усунення спадкоємця від права на спадкування.
- Спадкоємець перебуває закордоном. Заяву про прийняття спадщини потрібно оформити у нотаріуса іншої країни за місцем перебування спадкоємця та переслати її нашому нотаріусу в Україні, який веде спадкову справу.
Особливості спадкування:
Неповнолітні діти приймають спадщину автоматично. Подання заяви про вступ у спадкові права для неповнолітніх не є обов’язковим.
Сама процедура оформлення спадщини після подання всіх заяв може тривати безстроково. Будь-яких обмежень в часі законодавством не передбачено.
Відгуки (отзиви) про роботу спадкового адвоката
Правдиві відгуки щодо роботи спадкового адвоката ви можете переглянути в google профілі нашої компанії. Такі відгуки неможливо підробити або якимось чином накрутити. Хороші відгуки в профілі google – це завжди запорука відповідального ставлення до вас та вашої проблеми. Як і в інших сферах, в нашому сегменті також іноді зустрічаються незадоволені клієнти, але це виняток з правил. Як правило, всі наші клієнти залишають лише позитивні відгуки та завжди задоволені нашими послугами. Натиснувши на відгук, ви можете перейти в профіль нашої компанії та переглянути всі відгуки. Також у вас є можливість залишити свій відгук, запитання чи побажання.
Послуги юриста по заповітам
Заповіт, як і будь-який інший документ, можна оскаржити в суді. Оскарження заповіту відбувається шляхом подання адвокатом позову про визнання заповіту недійсним.

Існує два види фіктивності заповіту (стаття 1257 Цивільного кодексу України):
1. Нікчемні заповіти – ті, які і без рішення суду не породжують жодних правових наслідків. Визнання таких заповітів у суді недійсними не потрібне.
2. Оскаржувані заповіти – ті, недійсність яких може бути встановлена тільки за рішенням суду. Такий вид заповітів є дійсним доти, доки інше не буде встановлено судовим рішенням.
До нікчемних заповітів відносяться заповіти, складені особою, яка не мала на це права. Наприклад, ваш сусід склав заповіт на вашу квартиру. Або заповіт було складено з недотриманням встановленої законом форми для його посвідчення. Наприклад, заповіт було складено на звичайному аркуші паперу без нотаріального посвідчення.
До оскаржуваних заповітів відносяться заповіти, складені під примусом, заповіти, складені недієздатною особою або особою, дієздатність якої викликає сумніви через похилий вік, зловживання алкогольними напоями або наркотичними речовинами. Крім цього заповіт може бути оскаржений у суді у разі порушення нотаріусом або іншим органом, що засвідчував особу заповідача, процедури оформлення такого заповіту. Дієздатність чи недієздатність спадкодавця в момент складання заповіту визначається у суді шляхом призначення посмертних судово-психіатричних експертиз. Якщо у суді оскаржується також і справжність заповіту, то суд додатково може призначити почеркознавчу експертизу.
Важливо знати, що на час розгляду справи в суді про визнання заповіту недійсним, нотаріус зупиняє будь-які нотаріальні дії, пов’язані з оформленням спадщини та видачею свідоцтв про право на спадкове майно.
Якщо вам потрібні послуги адвоката для оскарження заповіту, ви на правильному шляху. Ми спеціалізуємося на спадкових спорах, у тому числі на спорах щодо оскарження заповітів. Наша судова практика показує, що визнати заповіт недійсним через суд цілком реально. Здебільшого результат розгляду справи переважно залежить від того, наскільки активно буде боротися у суді друга сторона, на яку було складено заповіт.
Окрім цього, можемо вас запевнити, що у нас недорого. Ціни на наші послуги цілком адекватні.
Скільки коштують послуги спадкового адвоката?
У нас на сайті зазначені актуальні ціни на наші послуги. Наші ціни значно нижчі, ніж в інших юридичних компаніях Києва. Якщо ви на якомусь сайті бачите дуже низьку вартість юридичних послуг, знайте, це просто маркетинговий хід для зацікавлення клієнтів. Вартість юридичних послуг у спадкових спорах апріорі не може бути низькою.
Юридична консультація по спадщині в телефонному режимі надається безкоштовно. Безкоштовні консультації по телефону ми надаємо лише у деяких категоріях справ. Для отримання безкоштовної консультації зателефонуйте нам за будь-яким номером телефону, що вказаний на сайті та запитайте «Чи можете ви отримати консультацію саме по спадковому питанню». Повноцінну консультацію по телефону ми звичайно не зможемо надати, оскільки потрібно бачити ваші спадкові документи, але основні відповіді на ваші запитання ви зможете почути.
Повну консультацію зі спадкових питань ви можете отримати в нашому офісі. Вартість такої консультації складає 600 гривень. Під час консультації ми переглянемо та вивчимо всі ваші документи, дамо практичні поради, відповідь на запитання: що вам необхідно робити? Розробимо стратегію вирішення вашої проблеми. Якщо для вирішення вашої юридичної проблеми потрібні послуги спадкового адвоката, повідомимо вартість таких послуг у нашій компанії.
Іноді у клієнтів виникають складнощі в отриманні документів, необхідних для відкриття спадкової справи, таких як медична довідка із зазначенням причин смерті, свідоцтво про смерть, правовстановлюючі документи на спадкове майно. У таких випадках ви можете скористатися послугами нашого адвоката зі спадкових спорів, який підготує адвокатські запити до відповідних інстанцій та отримає необхідні документи. Вартість комплексних послуг зі збирання документів складає 4000 гривень.
Іноді з різних причин клієнти не можуть одержати оригінал свідоцтва про смерть. Наприклад, якщо таке свідоцтво вже було видано іншому спадкоємцю. У такому випадку ми пропонуємо послугу «отримання свідоцтва про смерть», у тому числі й у випадку, якщо таке свідоцтво вже було видано одному із спадкоємців. Вартість послуги отримання свідоцтва про смерть складає 6000 гривень.
На прийняття спадщини законодавством встановлений шестимісячний строк. У разі пропуску такого строку питання його поновлення вирішується тільки в суді. Вартість послуг з комплексного супроводження справи щодо відновлення строку на прийняття спадщини становить від 10 000 гривень до 20 000 гривень. Також можлива оплата поетапно за кожну виконану юридичну дію.
Після того, як нотаріус видає письмову відмову в оформленні права власності на нерухомість, подальше оформлення права власності відбувається шляхом подання спадкоємцем позову до суду про визнання права власності на нерухомість у порядку спадкування. Вартість комплексного супроводження справи про визнання права власності на нерухомість у суді першої інстанції складає від 20 000 до 50 000 гривень. Також можлива оплата лише за конкретні юридичні дії.
Вартість комплексного юридичного супроводження судової справи про визнання права власності на автомобіль у порядку спадкування становить від 10 000 до 30 000 гривень.
Вартість комплексного юридичного супроводження у суді справи про визнання заповіту недійсним становить від 15 000 до 30 000 гривень. Також можлива оплата поетапно за кожну юридичну дію.
Не поодинокі випадки, коли після отримання спадщини до спадкоємців звертаються банки або інші кредитори з позовними вимогами про стягнення кредитних боргів спадкодавця. Вартість комплексного супроводження нашими адвокатами судових процесів за позовами банків, фінансових компаній або інших кредиторів становить від 15 000 гривень до 30 000 гривень. Також можлива оплата поетапно за кожну виконану юридичну дію.
Якщо ситуація дозволяє зняти арешт зі спадкового майна, то вартість послуг складатиме від 7 000 гривень до 20 000 гривень залежно від того, чи потрібно ініціювати судовий процес для того, щоб зняти арешт з такого майна.
Безкоштовна консультація юриста у спадкових справах
У нашій компанії ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста у спадкових справах. Безкоштовно консультація надається лише у спадкових справах. В іншій категорії справ консультація є платною. Отримати безкоштовну консультацію юриста можна двома шляхами.
- Зателефонувати за номером телефону, вказаному на сайті, та в телефонному режимі отримати юридичну консультацію.
- Скористатися онлайн чатом, який встановлений у нас на сайті. Онлайн чат знаходиться у нижньому правому кутку сайту. Якщо ви бачите напис «Ми онлайн» це означає, що ми на зв’язку, і ви можете поставити будь-яке питання, яке вас цікавить.

Автор статі: