Професійний адвокат по кримінальних справах в Києві

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Наприкінці цієї сторінки ви можете знайти ціни на послуги кримінального адвоката. У нас найбільш зрозумілі та недорогі ціни на адвокатський захист клієнтів, щодо яких відкрито кримінальне провадження. В нашій компанії працює кілька адвокатів, які спеціалізуються на кримінальних справах. Нам під силу супроводження гучних кримінальних справ та залучення до розслідування громадської думки, а також засобів масової інформації.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у TelegramViber або WhatsApp.

Це потрібно знати кожному!

Адвокат по Уголовным делам

Наскільки поліція має право вас затримати?

Існує два види затримання. Перше, це вас затримують в адміністративному порядку. Друге, серйозніше, це затримання у порядку кримінального процесуального кодексу України.
Почнемо з першого варіанту це затримання на 3 години (ст. 263 КУпАП).
Строк такого адміністративного затримання не може перевищувати трьох годин. В порядку адміністративного затримання вас можуть затримати лише:

  • якщо ви вчиняєте адміністративне правопорушення;
  • для встановлення вашої особи;
  • для складання протоколу, якщо його не можна скласти на місці;
  • в інших випадках (наприклад, якщо зловлять п’яним за кермом).

У кожному разі адміністративного затримання поліція зобов’язана скласти протокол, у якому вказати підстави для затримання, час затримання тощо.

Також поліція зобов’язана повідомити про факт адміністративного затримання родичів затриманого та центр безоплатної правової допомоги. З цього правила є винятки. За порушення у сфері незаконного перетину кордону та перебування в Україні, а також у сфері незаконного обігу наркотичних засобів можуть затримати до трьох днів.

Під час адміністративного затримання дозволяється проводити огляд особистих речей у присутності двох понятих.

Речі або документи, які причетні до адміністративного правопорушення, вилучаються до моменту розгляду адміністративної справи.

Саме адміністративне затримання, а також дії поліції під час адміністративного затримання можна оскаржити до вищого органу чи суду.

Варіант другий, кримінально-процесуальне затримання на 72 години (ст. 211 КПК України).

У порядку кримінально-процесуального кодексу, без рішення суду, особу може бути затримано на строк не більше ніж сімдесят дві години. При цьому протягом шістдесяти годин така особа має бути доставлена до суду для обрання запобіжного заходу, або звільнена.

Правоохоронні органи мають право затримати особу на 72 години у разі:

  • якщо така особа була спіймана під час вчинення злочину;
  • якщо свідок прямо вказав на людину, яка вчинила злочин;
  • якщо є явні сліди злочину на тілі чи речах злочинця;
  • якщо є підстави вважати що особа, яка вчинила тяжкий чи особливо тяжкий злочин, почне переховуватися;
  • якщо особа не внесла заставу, у разі обрання судом запобіжного заходу у вигляді внесення застави.
Затриманого мають право обшукати у присутності двох понятих.

Затриманому зобов’язані роз’яснити, чому його затримали, право на адвоката, на медичну допомогу, право давати показання або відмовитися від дачі показань. Затриманому зобов’язані надати можливість повідомити своїх близьких та знайомих про те, що його затримали.

Про затримання складається протокол, у якому зазначаються підстави затримання, час та дата затримання, результати обшуку, скарги, клопотання та інші відомості.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Можливі варіанти захисту клієнтів, які використовує адвокат з кримінальних справ

У 2017 році частину першу статті 284 Кримінального процесуального кодексу України доповнено пунктом 10, відповідно до якого кримінальне провадження підлягає закриттю у разі, якщо після закінчення строків досудового розслідування, передбачених у статті 219 КПК України, слідчий нікому не висунув звинувачення. Крім цього, справа підлягає закриттю, якщо строк досудового розслідування закінчився вже після пред’явлення підозри (крім тяжких або особливо тяжких злочинів проти життя людини).

Отже, одним із основних завдань адвоката у кримінальному провадженні є контроль строків розслідування.

Зрозуміло, що жоден слідчий за своєю ініціативою не закриє кримінальну справу у зв’язку з тим, що він не встиг провести всі необхідні слідчі дії у встановлені законом строки. У такому випадку першочерговим завданням адвоката є закриття кримінальної справи через суд. 

Давайте розберемося, закінчення яких строків тягне за собою закриття кримінальної справи?

Стаття 219 КПК України передбачає два види строків. Перший строк, це строк на розслідування кримінальної справи, він починається з моменту внесення відомостей про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань та закінчується днем офіційного пред’явлення особі підозри. Другий строк, це строк на відправлення обвинувального вироку до суду, він починається з моменту пред’явлення підозри та закінчується надсиланням матеріалів кримінальної справи до суду.

Порушення будь-якого з цих строків тягне за собою закриття кримінальної справи.

Строки розслідування:

один рік – для нетяжких злочинів.

півтора роки – для тяжких чи особливо тяжких злочинів.

Строки для відправлення справи до суду:

Кримінальні злочини:

  • два місяці з моменту пред’явлення підозри.

Кримінальні проступки:

  • три дні після пред’явлення підозри у скоєнні кримінального проступку або затримання особи у порядку ч. 4 ст. 298-2 КПК України.
  • двадцять днів, якщо особа, яка вчинила кримінальний проступок не визнає своєї вини, або необхідно провести додаткові слідчі дії, або проступок вчинила неповнолітня особа.
  • місяць, якщо особа, яка вчинила кримінальний проступок, заявила клопотання про експертизу в порядку ч. 2 ст. 298-4 КПК України.

Крім того, строк розслідування після пред’явлення особі підозри може бути продовжений слідчим суддею, якщо до нього з клопотанням звернувся прокурор або слідчий.

Але навіть з урахуванням продовжених строків загальний термін розслідування після пред’явлення розслідування не може перевищувати:

  • одного місяця для кримінальних проступків.
  • шести місяців для нетяжких злочинів.
  • дванадцяти місяців для тяжких чи особливо тяжких злочинів.

Право адвоката звернутися до суду з клопотанням про закриття кримінального провадження підтверджується Постановою Верховного Суду від 01.07.2021 року у справі № 752/3218/20.

Цією ухвалою Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду висловив позицію про те, що стадія передачі обвинувального акту до суду входить до складу строків досудового розслідування.

Також Верховний Суд підтвердив повноваження органу судової влади щодо закриття кримінального провадження. Право суду закрити кримінальну справу прямо передбачено у статті 314 КПК України.

Бажаєте знайти хорошого адвоката у кримінальних справах у Києві?

Потрапляючи в неприємну ситуацію, пов’язану з правоохоронними органами перше, що спадає на думку це необхідність знайти хорошого адвоката у кримінальних справах. І це логічно. Було б дивно, якби ви хотіли знайти поганого адвоката, тим більше у кримінальній справі, де на кону стоїть свобода людини. Деякі клієнти хочуть, щоб їх захищали найкращі адвокати Києва у кримінальних справах. І ми розуміємо таке бажання. Адже коли людині світить реальний (не умовний) строк, хочеться найняти професійного фахівця, який докладе максимальних зусиль для того, щоб мінімізувати негативні наслідки кримінального переслідування або повністю виправдати свого клієнта.

Наша компанія готова надати вам найкращих адвокатів, які спеціалізуються на кримінальному праві. Але цьому ви повинні розуміти, що хороший адвокат у кримінальних справах влетить вам у копієчку. Адже досвід та професійну допомогу необхідно підкріплювати добрими гонорарами.

Другим по важливості для клієнтів є питання вартості послуг професійного адвоката. Тут, як казав колишній прем’єр-міністр України, «не буває простих відповідей». Нижче на цій сторінці вказані ціни на послуги адвоката у кримінальних справах, але це приблизні суми, розрахунок яких проводився, виходячи з вартості нескладних кримінальних справ. Для того щоб визначити ціну супроводження конкретно вашої справи, адвокату необхідно попередньо ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, переговорити зі слідчим, і тільки після цього він зможе зрозуміти розмір необхідних послуг та перспективи захисту клієнта. Тільки маючи повну інформацію про справу, адвокат зможе оцінити об’єм послуг із захисту та озвучити клієнту ціну.

Терміново потрібен адвокат у Києві?

У цьому короткому блоці ми підкажемо вам, як не нарватися на шахрая у випадку, якщо вам терміново знадобився адвокат у Києві. Чому розглядається саме Київ? Тому що саме у Києві вибір адвокатів дуже великий. Якщо ви проживаєте за межами Києва, наприклад, у Білій Церкві, то вибір у вас невеликий. У маленьких містечках зазвичай працює не більше десятка адвокатів, яких усі знають і до якого звернутися вам зможе підказати половина міста. Якщо ви сумніваєтеся в кандидатурі всіх адвокатів свого міста, то в такому разі наймати адвоката необхідно з Києва. Це буде дорожче, але в рази ефективніше.

Отже, зазвичай, коли виникає термінова необхідність у послугах адвоката, ви телефонуєте першому адвокату за списком пошуку і запитуєте про можливість захисту ваших інтересів. Ми хочемо застерегти вас від таких необдуманих дій та запропонувати практичні поради у виборі хорошого адвоката.

Найнадійніший варіант терміново вибрати хорошого адвоката, це «сарафанне радіо». Зателефонуйте всім знайомим і родичам і поцікавтеся, чи користувалися вони послугами адвоката і не могли б вони порадити вам хорошого адвоката.

Якщо ж серед ваших знайомих немає людей, які хоч раз користувалися адвокатськими послугами, тоді ваш єдиний варіант пошуку це інтернет. Вибираючи адвоката в інтернеті, не варто натискати на першу пропозицію. Зазвичай, угорі списку йдуть рекламні оголошення адвокатських контор, репутація яких не підтверджена багаторічною практикою в юридичній сфері. Шукайте оголошення десь посередині списку. 

Під час термінового пошуку адвоката ви повинні розуміти, що адвокат, це не «універсальний солдат», який знає все і скрізь. Кожен адвокат спеціалізується на вузькій галузі. Тож пишіть точні запити. Наприклад, якщо вам потрібен адвокат у якійсь цивільній справі, то в пошук введіть «Адвокат у цивільних справах Київ», і аналогічно якщо потрібен захисник у кримінальній справі, то введіть «Адвокат у кримінальних справах Київ». Можна в пошук додати переваги, наприклад «Шевченківський район» тощо. 

Звертайте увагу на досвід, дипломи, участь у заходах з підвищення кваліфікації, виграні справи, стаж адвокатської діяльності тощо.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Відгуки про адвоката у кримінальних справах

Нижче ви можете ознайомитись із відгуками, які нам залишають клієнти. Всі відгуки реальні, жодної накрутки. Просимо врахувати, що це відгуки не лише клієнтів у кримінальних справах, а й клієнтів у цивільних, господарських та адміністративних справах. Справа в тому, що у нас немає окремої сторінки, на якій можливо було б переглянути окремі відгуки про адвоката у кримінальних справах. Хочемо відзначити, що наші клієнти залишають лише позитивні відгуки про адвокатів, з якими вони працювали у нашій компанії. У цьому ви можете самі переконатися, натиснувши на будь-який відгук, що вам сподобався, і перейшовши в наш google профіль. Крім цього, ви можете самостійно залишити хороший відгук нашим адвокатам. Під час написання позитивного відгуку система запропонує вам присвоїти рейтинг своєї оцінки від однієї до п’яти зірочок. Здебільшого клієнти залишають рейтинг нашим адвокатам у п’ять зірок.

Ціни на послуги адвоката по кримінальних справах

Інформація щодо вартості послуг адвоката по кримінальних справах у нас винесена на окрему сторінку, на якій розписані детальні розцінки на послуги, способи оплати, а також методику формування ціни. Якщо вас цікавить скільки коштує адвокат по кримінальних справах, перейдіть на сторінку вартості послуг кримінального адвоката за цим посиланням.

Як отримати безкоштовного адвоката у кримінальних справах від держави Україна?

Нижче викладено інформацію, яка буде корисною тим, хто потребує юридичного захисту, але через життєві обставини не може найняти собі приватного адвоката. Ми коротко розповімо, де шукати безкоштовного адвоката від держави Україна та як використати своє право на призначення адвоката у кримінальному процесі. Розглянемо лише Київ.

Якщо вам потрібна безкоштовна правова допомога від держави, вам необхідно шукати «Центри надання безкоштовної правової допомоги». У таких центрах ви можете отримати безкоштовну правову допомогу, починаючи від юридичних консультацій та закінчуючи складанням заяв, скарг, процесуальних документів, наданням послуг захисника та представника.

Існує цілодобовий єдиний номер контакт-центру системи безкоштовної правової допомоги – 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України).

У Києві створено один регіональний центр безкоштовної вторинної правової допомоги, два місцеві центри безкоштовної вторинної правової допомоги та шість бюро. Консультацію на тему, до якого саме центру необхідно звернутися вам, ви можете отримати за телефоном, який ми вказали в попередньому абзаці.

Адреси центрів:

Регіональний центр з надання безкоштовної вторинної правової допомоги у Києві

04050, м. Київ, вул. Платона Майбороди, 23

Телефон: (044) 593-98-00

Email: office.kyiv@legalaid.kiev.ua

ЧАС РОБОТИ:

Понеділок – четвер 8:00 – 17:00 (на період карантину)

П’ятниця 8:00 – 15:45 (на період карантину)

Обідній час 12:00 – 12:45 (на період карантину)

Субота – неділя Вихідні

Лівобережний київський місцевий центр з надання безкоштовної вторинної правової допомоги

02096, м. Київ, вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 093-025-00-42

Телефон: 050-708-07-88

Email: kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

ЧАС РОБОТИ:

Понеділок – п’ятниця 9:00 – 18:00

Субота – неділя Вихідні

Бюро правової допомоги Лівобережного київського місцевого центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги:

м. Київ

вул. Ентузіастів, 43/1

E-mail: kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

Тел.: (050) 508-07-53

м. Київ

просп. Маяковського, 38/10

E-mail: kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

Тел.: (066) 590-27-39

м. Київ

Дніпровська Набережна, 23 (вхід із двору, поряд з 1-м під’їздом) E-mail: kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

Тел.: (050) 508-90-88

Правобережний київський місцевий центр з надання безкоштовної вторинної правової допомоги

03087, м. Київ, вул. Єреванська, 32

Телефон: (044) 593-97-60

Телефон: (073) 593-97-60

Телефон: (096) 593-97-60

Email: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

ЧАС РОБОТИ:

Понеділок – п’ятниця 9:00 – 18:00

Субота неділя — вихідні.

Бюро правової допомоги Правобережного київського місцевого центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги:

м. Київ

Печерський узвіз, 5

Email: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

м. Київ

Генерала Воробйова, 6

Email: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

м. Київ

Ярославська, 11-В

Email: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 13 комментариев

  1. Ігор

    Доброго дня, чи можете підказати по такому питанню. Стояв на вокзалі, підійшла поліцейська та військовий, перевірили документи, і взяли телефон. Сфотографували телефони(мої та IMEI). сказали що можливо телефон у розшуку, але ніяким документів не надали. Чи законно це і які наслідки цього?(Повістку не дали , але документи і телефон сфоткали)

    1. З точки зору закону, ви самі надали свій телефон на перевірку, його оглянули і вам повернули, тому про якісь незаконні дії мови йти не може. У вас ніхто нічого не вилучав. Також прошу зауважити, що на даний час діє військовий стан, і це питання безпеки, тому перевірка IMEI телефону це розповсюджене явище.

  2. Мар'яна

    Доброго часу доби.
    У чоловіка ст 309, ч 2. Спрощений режим судових засідань 1 інстанції, апеляційний суд без адвокатської підтримки. Касаційний суд — адвокат не з’явився на судове засідання, суд програно. Вирок — 1 рік і 1 місяць. Відбуто покарання вже терміном 1 місяць і 16 днів. Зараз відбуває покарання в Лук’янівському Сізо. Зараз направлена справа в ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України» по стану здоров’я, але перспективи Резолюції в нашу сторону знову незначні.
    Хочемо змінити адвоката. Необхідне клопотання на УДО на третину терміну або є інші варіанти в нашій ситуації. Ви такими справами займаєтесь? Практика наявна в таких справах на такому етапі? Дякую за зворотоній зв’язок

  3. Віка

    Доброго дня, я вибачаюсь,чоловіка хочуть судити по ст.185, зараз в умовах воєнного стану, там відразу садять на 5 років.Підкажіть чи ви такими справами зараз займаєтесь? І якщо так, то скільки буде коштувати щоб ви взялися за цю справу і були нашим адвокатом?

  4. Татьяна

    Я потрапила да мошенників, на мій номер телефону в телеграмі прийшло повідомлення мені запропонували роботу, на платформі Walmart я знаю ,що є такий магазин , сказали,що треба використовувати 3завдання потім гроші поверну с процентами , я спробувала переслала 120 грн мені повернули 300 , на другий день 16.06.2023 мені це запропонували почати роботу. , але поповнити суму 1000 грн , і почалися завдання на великі суми , я зрозуміла,що потрапила на мошенників вони мене запевняли , що якщо я виконую 3 завдання то поверну кошти . Я подзвонила на гарячу лінію ПриватБанку повідомила,що потрапила до шахраїв, щоб зупинили транзакції та не перерахували гроші мошенників, але банк мені не допоміг, я була застрахована,звернулася зі зверненням з поліції до страхової компанії теж не допомогли , відказ , зверталася в поліцію 2 рази перший коли сума була 48000 , показала переписку на ,що мені поліцейський відповів, це робота ви не виповнили 3 завдання тому вам гроші не повертають ,я не знала ,що вже робити і поповнила 28000 ,щоб та завершити 3 завдання і докази,що це мошенникі , після виконання 3 завдання я гроші не змогла повернути, вони мені написали ,що треба сплатити налог це 28000 тільки потім поверну свої гроші с процентами. Я потім знову пішла в поліцію і вже тоді зафіксували звернення як шахрайство. Я не знаю,що робити як повернути свої гроші , поліція теж не допомагає, таке враження,що просто заяву приняли та і все .А де я знаю , що гроші можно повернути.Е рахунки , квитанції та номера карт .,що в банку є всі дані цих шахраїв, є номера телефонів та паспортні дані , але ніхто не допомагає повернути мої гроші.Всі нормальні організації клієнтам повертають,навіть 100 грн якщо не туди сплатили чи помилилися 1 цифрою, чи взагалі не пройшли платежі, а тут банк таке враження,що хтось мене хотів обікрасти, і в них це вийшло. Як мені повернути гроші?

    1. Дивіться варіанти повернути кошти є, але за це опять потрібно платити, а ви вже всі кошти витратили на шахраїв.
      Тут потрібно діяти покроково.
      По перше ви не знаєте кому належить карта на яку ви перераховували кошти.
      Враховуючи те, що звернення до поліції вже є, потрібно позов до суду про повернення коштів перерахованих без належної правової підстави. ФИО Відповідача можна просто придумати, далі в суді витребувати інформацію про власника карти на яку ви перераховували і далі вже заміна позовних вимог, неналежного відповідача на належного.
      Можемо позов подати в Києві, а далі справа піде в той суд, де прописаний власник карти.
      Вартість послуг: Написання позову 12 000 грн. і по 4000 грн. за кожну участь адвоката у судовому засіданні.

  5. Лі

    Нашу сім»ю у власній квартирі якась секта-банда вночі і вдень вже тривалий час палить сильними електричними розрядами, які посилає з допомогою спеціального обладнання через перекриття і стіни з квартир зверху і знизу, щоб нас покалічити і може навіть вбити, забрати наше майно. Крім цього, ця банда встановила відеонагляд і прослушку в нашій квартирі, так що вони точно б»ють там, де ми знаходимось, по наших ліжках під час сну, сидячих місцях, це просто катування електрикою. Факти того, що на нас діють електричним струмом ми фіксуємо електричними тестерами та індикаторами, так що це ніякі не видумки. Відео опромінення електричними розрядами додається. Зверталися в правоохоронні органи, СБУ, щоб це електричне обладнання, яким катують і хочуть вбити громадян в їхніх же квартирах, було виявлено і вилучено з сусідських квартир знизу і зверху, але одержуємо лише пусті відписки. Шановні юристи, що робити, це ж може стосуватися кожного жителя Києва? 143as36588@gmail.com

  6. Овчаренко Регина

    Добрий день! Ситуація: кримінальна справа, при якій наявність захисника є обов’язковою. Вже кілька засідань адвокат не з’являється на засіданнях та з ним немає зв’язку. Можливо він виїхав за кордон. Засідання по цій причині переносяться. Згідно ч.2 ст. 54 обвинувачений може відмовитися від захисника та замінити його тільки в присутності цього захисника. Чи має суд право без згоди обвинуваченого призначити безоплатного захисника від держави?

    1. Доброго дня! Згідно зі статтею 52 КПК, участь захисника є обов’язковою у таких випадках:
      У справах щодо осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення у віці до 18 років.
      У справах про застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру.
      У справах щодо осіб, які внаслідок психічних чи фізичних вад (німі, глухі, сліпі тощо) не здатні повноцінно реалізувати свої права.
      Коли санкція статті, за якою кваліфікується кримінальне правопорушення, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк понад п’ять років.
      В інших випадках, передбачених законом.
      Якщо ваша справа підпадає під одну з цих категорій, то наявність захисника є обов’язковою протягом усього кримінального провадження.
      Відмова від захисника та його заміна (стаття 54 КПК):
      Частина 2 статті 54 КПК дійсно передбачає, що відмова від захисника або його заміна можлива лише в присутності цього захисника після надання йому можливості для конфіденційного спілкування з підозрюваним, обвинуваченим. Однак, ця норма не є абсолютною та має свої винятки.
      Призначення захисника за ініціативою суду (стаття 53 КПК):
      Стаття 53 КПК передбачає випадки, коли захисник залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням. Одним з таких випадків є ситуація, коли підозрюваний, обвинувачений не залучив захисника самостійно або якщо захисник не з’являється для участі у кримінальному провадженні чи не виконує своїх обов’язків.
      Оскільки ваш адвокат не з’являється на засідання та з ним відсутній зв’язок, що фактично унеможливлює його участь у справі, суд має право, навіть без формальної відмови обвинуваченого від цього захисника, призначити захисника за призначенням (безоплатного захисника від держави).

  7. Yur

    Підкажіть, будь ласка, я повнолітній, а моїй дівчині 15, я живу за кордоном, а вона в Україні. Питання: чи можу я з нею обговорювати питання 18+ чи якось з нею в цьому плані взаємодіяти? Чи дозволяє це закон? І підкажіть, будь ласка, на основі яких законів чи нормативно-правових актів базуватиметься ваша відповідь, наперед дякую.

    1. Стаття 156. Розбещення неповнолітніх
      Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, —
      караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
      Така от відповідальність!!!

Добавить комментарий