Как ваш кредит продают через голландский аукцион.

В голландском аукционе может принимать участие любой человек кроме сторон кредитного договора и договоров обеспечения. Если вы заемщик, поручитель или имущественный поручитель, то выкупить собственный кредит вы не сможете. Купить кредит может только третье лицо.

По модели голландского аукциона, на первые торги ваш кредит выставляется индивидуальным лотом. Стартовая цена – это размер долга по кредиту на дату выставление. Стартовая цена голландского аукциона состоит из тела кредита, процентов, пени, штрафов и комиссий. На протяжении одного дня цена голландского аукциона пошагово уменьшается на 1%. Уменьшение может быть около 80 раз, цена голландского аукциона пошагово уменьшается на 1%. Уменьшение может быть около 80 раз, цена голландского аукциона может уменьшиться на 80%. Таким образом, вы можете обратиться к нам, мы зарегистрируемся на торгах и выкупим ваш кредит за 20% от общей суммы долга. После выкупа кредита, мы уступим право требования по кредиту на предоставленное вами физическое лицо. Или сразу можем организовать юридическую поддержку по выкупу кредита напрямую на предоставленное вами третье лицо.

Читать дальше

Як вибрати Адвоката по сімейних справах?

На нашу думку, в адвоката по сімейних справах повинен мати свій особистий досвід сімейного життя, і що важливо - досвід виховання своїх дітей. Іншими словами, сімейний адвокат повинен розуміти важливість збереження сімейних цінностей. Цей особистий сімейний досвід допомагає нам краще зрозуміти наших клієнтів і як би з нутрі розібратися у всіх нюансах проблеми, відчути її на самому собі. Звертаючись до нас, як до адвоката по сімейних справах, клієнти повідомляють адвокату подробиці свого особистого життя, тому важливо, щоб адвокат міг зберігати в таємниці отримані від клієнта конфіденційні відомості. Адвокатську таємницю ми гарантуємо. Тільки наші адвокати мають особистий досвід сімейного життя. Адвокати по сімейних справах зможуть більш грамотно і повно розібратися у вашій проблемі.

Якими якостями володіють наші фахівці:

  1. Досвід провідного адвоката по сімейних справах близько 10 років, досвід судового представництва в судах міста Києва та Київської області!
Читать дальше

Чи потрібна вам реструктуризація кредиту? Всі "за" і "проти".

У цій статті хочу акцентувати увагу, тих позичальників беззаставних і заставних кредитів, які хочуть вирішити свої питання з банками, не використовуючи раніше зазначених способів. Йдеться про людей, які бажають домовитися з банками і обійтися без втручання судів і факту неповернення грошей. Інформація буде корисна не тільки беззаставних позичальників, але і боржникам іпотечного кредиту. Також розглянемо гучне поняття, яким наповнені всілякі новини та відгуки в інтернеті. Реструктуризація кредиту - що це таке і чи потрібна вона вам? Хочете швидше все дізнатися? Зателефонуйте за номером +38 067-657-67-36.

Читать дальше