Назад к списку

Чи потрібна вам реструктуризація кредиту? Всі "за" і "проти".

У цій статті хочу акцентувати увагу, тих позичальників беззаставних і заставних кредитів, які хочуть вирішити свої питання з банками, не використовуючи раніше зазначених способів. Йдеться про людей, які бажають домовитися з банками і обійтися без втручання судів і факту неповернення грошей. Інформація буде корисна не тільки беззаставних позичальників, але і боржникам іпотечного кредиту. Також розглянемо гучне поняття, яким наповнені всілякі новини та відгуки в інтернеті. Реструктуризація кредиту - що це таке і чи потрібна вона вам? Хочете швидше все дізнатися? Зателефонуйте за номером +38 067-657-67-36.


Інструменти, які необхідні для вирішення питань з банком шляхом договору.

Ні для кого не секрет, що позичальники намагаються вирішити свої проблеми максимально дешево. Без громіздких переплат і великої пені. Тому, є кілька шляхів: 1. Платити у відповідності з графіком платежів, які вказані в договорі кредитування. Систематична оплата - найнадійніший спосіб, але бувають різні ситуації, і не завжди все відбувається так, як планувалося спочатку; 2. Договір з банком на списання частини заборгованості - дисконт. Ви повинні чітко розуміти, що якщо перестали платити і не платили півроку, рік або два, а потім вирішили погасити кредит, то можете спробувати домовитися з банком. Як домовитися з банком про реструктуризацію і дисконт? З огляду на ваш «жест благородства» - бажання заплатити кредит через деякий час, ви можете домовитися з банком про списання частини заборгованості. Дисконт визначається шляхом переговорів. Це може бути 10, 20, 50 або навіть 70% від суми боргу. Все залежить від економічної ситуації і вашої наполегливості. Природно решту суми потрібно буде оплатити єдиноразовим платежем, і банк відмовиться від всих претензій щодо вашої особистості. Для миттєвої оплати банки часто пропонують рефінансування споживчих кредитів. Це означає: погашення поточного кредиту за рахунок нової позики. Використовувати пропозицію або відмовитися? - справа особиста. Хочу додати: чим довше ви не платите, тим більше вдасться вибити дисконт і чим впевненіше і наполегливіше ваша поведінка, тим швидше банк погодиться на запропоновані умови. Не піддавайтеся банківським маніпуляціям і залякуванням. Стійте на своєму, і вам вдасться максимально дешево вирішити своє питання.

Кредитні канікули. Упевнений, ви чули про них. Це відстрочка кредиту на якийсь період часу, без нарахування пені та штрафних санкцій. Деякі банки охоче йдуть назустріч позичальникам і самі пропонують взяти канікули.

Альтернативні способи.

Тим, хто не готовий йти описаним шляхом, але також хоче вирішити своє питання з банком єдиний спосіб - реструктуризація кредиту або перекредитування. Відразу скажу: - це вкрай невигідно для вас. Наприклад: вам потрібно платити за умовами кредиту 1000 грн. на місяць, а ви не можете. Банк може запропонувати вам альтернативні способи, згідно з якими ви будете платити не тисячу, а допустимо 500 гривень в місяць. В будь-якому випадку ви програєте. Реструктуризація збільшить термін кредитування, а ви погашаєте кредит і платите відсотки, які нараховуються з тіла кредиту. Відповідно, чим довше ви платите, тим більше погашаєте відсотки і в цілому заплатите більше. Також вас можуть звільнити від оплати тіла кредиту. Тобто, ви будете платити тільки відсотки, які нараховуються з суми, що залишилася. Тіло кредиту не зменшується, а відсотки нараховуються постійно. Таким чином, процес оплати відсотків може тривати нескінченно. Є ще один варіант: банк зменшує вам платіж, а суми, які сформуються, розділить на частини. Для прикладу: вам потрібно платити по 1000 грн. в місяць, а ви платите протягом року по 500 грн. Решту суми банк закине в тіло, а значить, зросте період погашення і кінцева сума виплати.Тому ви повинні чітко розуміти, що реструктуризація - це тільки можливість тимчасово платити менше, але в наслідок ви переплатите набагато більше. Якщо поточна фінансова ситуація в вашому бюджеті не налагодиться, ви просто викинете гроші на вітер. Тому перед тим, як погодитися на запропоновані умови, зважте всі «за» і «проти» і ефективно використайте дану інформацію. Якщо не хочете реструктуризації - дійте за алгоритмом: першим прийдіть в банк і запропонуйте домовитися про дисконт; дайте банку зрозуміти, що готові заплатити частину боргу; стійте на своєму і не бійтеся погроз. За достовірними даними 80% беззаставних позик вважаються безповоротними, в тому числі і валютних кредитів. Тобто, якщо за вашим кредитом, фінансова організація отримає 30% боргу, вона вже буде в плюсі. Пам'ятайте про це. Будьте впевнені в своїх силах і наполегливими, у вас все вийде! Залишилися ще питання чи потрібна юридична підтримка? - звертайтеся до нас по телефону. Завжди готові прийти на допомогу!


"С Повагою"
Команда Юридичної компанії "N.S. GROUP"
☎ +38 067-657-67-36
03142, г. Киев, пр-т. А. Палладина 46/2, корпус 4