Назад к списку

Як вибрати Адвоката по сімейних справах?

На нашу думку, в адвоката по сімейних справах повинен мати свій особистий досвід сімейного життя, і що важливо - досвід виховання своїх дітей. Іншими словами, сімейний адвокат повинен розуміти важливість збереження сімейних цінностей. Цей особистий сімейний досвід допомагає нам краще зрозуміти наших клієнтів і як би з нутрі розібратися у всіх нюансах проблеми, відчути її на самому собі. Звертаючись до нас, як до адвоката по сімейних справах, клієнти повідомляють адвокату подробиці свого особистого життя, тому важливо, щоб адвокат міг зберігати в таємниці отримані від клієнта конфіденційні відомості. Адвокатську таємницю ми гарантуємо. Тільки наші адвокати мають особистий досвід сімейного життя. Адвокати по сімейних справах зможуть більш грамотно і повно розібратися у вашій проблемі.

Якими якостями володіють наші фахівці:

 1. Досвід провідного адвоката по сімейних справах близько 10 років, досвід судового представництва в судах міста Києва та Київської області!

 2. Адвокати по сімейних справах нашого офісу виграють понад 80% сімейних спорів!
 3. Ми не збільшуємо вартість послуг в процесі - наші ціни фіксуються в договорі до початку роботи у справі.
 4. Ми не беремо відсотки від присуджених на Вашу користь грошових сум!
 5. Ми гарантуємо Вам чесність, порядність, швидку роботу і чітке дотримання зобов'язань.

Головним пріоритетом в нашій роботі адвоката і юриста по сімейних справах в Києві є вирішення проблеми клієнта в найкоротші терміни та виключно на законних підставах і з мінімальними фінансовими вкладеннями. Тому, перед початком роботи адвокат по сімейних справах завжди консультує клієнта по всіх можливих правових способах вирішення його проблеми, рекомендуючи вибрати той варіант, який є найбільш вірогідним і менш ресурсовитратним. Також, своїм завданням адвокат по сімейних справах в Києві вважає захистити вас від спілкування зі службовцями державних органів, і по можливості - позбавити вас від негативних емоцій, пов'язаних із зустрічами з чоловіком або дружиною. Ми також спеціалізуємося на справах, які стосуються сімейно-правової галузі права. Ми маємо досвід і унікальні адвокатські процесуальні напрацювання, що дозволяють знайти вихід з найскладніших ситуацій. Адвокати по сімейних справах в Києві прагнуть бути кращими в цій сімейно-правовій адвокатській спеціалізації в Києві та Київській області. Хочете щоб наш адвокат по сімейних справах в Києві допоміг Вам вирішити Вашу проблему на Вашу користь? Запишіться сьогодні на консультацію і ми Вам допоможемо! +38 067-657-67-36

Побудувати сім'ю можна тільки на почуттях взаємної любові, поваги та взаємодопомоги. Однак поставити під загрозу родинний зв'язок людей, розладнати сімейне життя здатні багато випробувань.

Категорії справ адвоката по сімейних справах: Адвокат по сімейних справах переконаний, що тільки сімейні справи, є найбільш складні та з юридичної, і з етичної сторони, тому від правильного вибору саме досвідченого адвоката по сімейних справах залежить успіх вашої справи. Сімейні справи мають свої тонкощі й нюанси, важливе значення має те, щоб адвокат по сімейних справах практикував в Києві або Київській області, бо місцевий адвокат має більше досвіду в роботі з тонкощами регіонального правозастосування. Так, наприклад, розмір аліментів у сфері судової практики судів міста Києва, як правило, відрізняється від розміру присуджуваних аліментів в інших областях. Тому що, найчастіше, доходи платників аліментів в Києві вище. Це всього лише один приклад, а їх з практики київського адвоката по сімейних справах можна навести безліч. Значний адвокатський досвід і накопичені унікальні напрацювання дозволяють досвідченому адвокату по сімейних справах в Києві правильно оцінити ситуацію в сімейних непорозуміннях і підготувати для клієнта необхідні рекомендації, як досягти необхідного вам позитивного результату в сімейних спорах через суд. Своєчасне звернення до київського адвоката по сімейних справах дозволить вам не тільки відстояти свої порушені права, а й передбачити, і при можливості запобігти можливому їх порушення в майбутньому. Звернувшись до нас, Ви отримуєте грамотну та кваліфіковану юридичну допомогу сімейного адвоката в Києві. Адвокати Юридичної компанії "N.S. GROUP" протягом усього часу ведення справи в суді намагаються тримати Вас в курсі подій, а всі дії узгоджуються з клієнтом перед початком їх проведення. Тому адвокат сімейні справи бере після того, як клієнт докладно викладе ситуацію, що дозволить йому оцінити перспективу виграшу в сімейній суперечці та отримати в суді бажаний для клієнта результат. Найчастіше, адвокат сімейні справи веде від підготовки позову до суду, з наданням роз'яснень у справі на стадії досудового врегулювання спору, до винесення рішення судом по сімейній справі.

Наші адвокати та юристи по сімейних справах в Києві, пропонують кваліфіковану юридичну допомогу при вирішенні наступних сімейних спорів:

 • - консультації адвоката по сімейних справах;
 • - розірвання шлюбу, в тому числі, за наявності у подружжя спільних неповнолітніх дітей, у разі незгоди одного з подружжя на розірвання шлюбу;
 • - поділ спільного сумісного майна подружжя;- стягнення аліментів на дітей до і після 18 років, дружина;- встановлення юридичних фактів, пов'язаних з сімейними правовідносинами;
 • - встановлення опікунства;
 • - визнання шлюбу недійсним;
 • - питання усиновлення дітей;
 • - визначення місця проживання дітей при роздільному проживанні подружжя;
 • - позбавлення або обмеження батьківських прав;
 • - встановлення й оспорювання батьківства;
 • - визначення порядку участі у вихованні дитини чоловіка, що проживає окремо;
 • - встановлення або спростування батьківства / материнства;
 • - встановлення всього майна, нажитого подружжям у період шлюбу;
 • - зменшення або збільшення розміру аліментів;
 • - звільнення від сплати аліментів;
 • - стягнення неустойки за несплату аліментів;
 • - притягнення до кримінальної відповідальності за невиплату аліментів;
 • - звернення стягнення на майно неплатника аліментів;
 • - визнання шлюбного договору недійсним;
 • - визнання угоди по відчуженню спільно нажитого майна подружжя недійсною;
 • - виселення колишнього чоловіка з квартири- розбіжності, зв'язкові з усиновленням дитини;
 • - інші категорії сімейних спорів в судах міста Києва та Київської області.

Адвокат по сімейних справах може провести судовий процес БЕЗ ВАШОЇ УЧАСТІ! Такою формою ведення судового процесу в сімейних справах часто користуються клієнти, які не бажають зустрічатися зі своїми колишніми дружинами в суді, що надійно вберігає їх від негативних емоцій під час розгляду сімейного спору в суді. Адвокат і юрист у сімейних справах в разі судового розгляду розробить правову позицію з питань сімейного спору в суді, самостійно підготує необхідні процесуальні документи. Також, при необхідності адвокат по сімейних справах збере всі необхідні докази по справі й вживе всіх необхідних заходів, достатніх для вирішення сімейного спору на користь довірителя.

Як знайти грамотного адвоката по сімейних справах?

Для того щоб знайти адвоката по сімейних справах вам необхідно вести відбір за такими критеріями:

1) Досвід роботи адвоката по сімейних справах в Києві. Так саме в Києві або Київській області, бо регіональне правозастосування нерідко різнитися між собою.

2) Тривалість практики адвоката по сімейних справах в Києві та Київській області. Цей критерій важливий, тому що якщо адвокат практикує довго, це є показник його професіоналізму, через те, що непрофесіонал просто не буде мати клієнтів, до нього не будуть звертатися люди, його не будуть радити знайомим.

3) Спосіб оплати послуг сімейного адвоката. Є два способи: погодинна оплата та фіксована вартість ведення справи в суді. Про них мова піде нижче.

Сімейні суперечки в судах являти собою саму інтимну сферу життя людей. Розмову з адвокатом по сімейних справах часто можна порівняти з бесідою з лікарем: як і в першому так і в другому випадку клієнтам сімейного адвоката необхідно ввічливе ставлення, розуміння і конфіденційність. У зв'язку з цим, кращі Київські адвокати по сімейних справах повинні бути хорошими психологами, розуміти проблеми своїх клієнтів. Адвокати по сімейних справах повинні не розголошувати отриману інформацію, бути делікатними та стриманими. Для того, щоб знайти грамотного адвоката по сімейним справам, вам потрібно звертати увагу на порядок проведення консультації. Так, професійний адвокат у сімейних справах на першій консультації повинен вас вислухати уважно і терпляче, поцікавитися щодо наявних у вас документів, задати ряд уточнюючих питань, зафіксувати основні обставини, що мають значення для справи, щоб більш детально вдатися в суть вашого юридичного питання. Як правило, хороші адвокати по сімейних справах Києва мають багаторічну практику по категорії сімейних справ в судах міста Києва та Київської області, і охоплюють весь спектр проблем, що виникають в сімейних правовідносинах. До таких проблем, як правило, відносяться: поділ спільного майна подружжя; розірвання шлюбу; встановлення порядку спілкування з дитиною батька, що проживає окремо; встановлення місця проживання дитини після розірвання шлюбу; стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав, спадок і багато іншого. Звичайно, в основному учасниками сімейних спорів, особливо дозволених судом, є колишні члени сім'ї, тому, кожен з них бажає знайти якомога більш досвідченого сімейного адвоката в Києві. Юрист по сімейним справам, делікатно допоможе захистити Ваші права в сімейній суперечці. Однак, в будь-якому випадку, сімейна суперечка вимагає делікатного підходу при його вирішенні, і результат правової підтримки адвоката по сімейних справах повинен бути спрямований, перш за все, на збереження відносин між людьми, пов'язаними сім’єю.

Хочете щоб наш адвокат по сімейних справах в Києві допоміг Вам вирішити Вашу проблему на Вашу користь? Запишіться сьогодні на консультацію і ми Вам допоможемо! +38 067-657-67-36.Ми маємо достатній досвід, щоб вирішити ваше питання з очікуваним вами результатом! Просто зателефонуйте нам зараз і запишіться на консультацію! Ми давно працюємо по сімейних справах.

Хто такі сімейні адвокати Києва?

Сімейний адвокат Києва - термін умовний. Як правило, сімейним адвокатом або адвокатом у сімейних справах називають юриста, спеціалізацією якого є сімейні справи.Що ж є сімейні суперечки? це найбільш поширена категорія цивільних справ, спірні правовідносини за якими регулюються галуззю сімейного права України. Фахівців в цій галузі заведено називати так: сімейний адвокат Києва, адвокат по сімейних справах Києва, юрист у сімейних справах, юрист і адвокат сімейних справ. На практиці та в Інтернеті зустрічаються й інші найменування.В ході сімейних спорів, поряд зі спорами про дітей виникають майнові спори, немайнові розбіжності, врегулювати які без участі адвоката і юриста по сімейних справах в судах і без юридичного радника в сімейних справах неможливо. Сімейний адвокат Києва допоможе не тільки в тих випадках, коли ситуація вже дійшла до суду, а й на етапі досудового врегулювання. Послуги адвоката по сімейних справах Києва при розлученні, розподілі майна можуть знадобитися як в період шлюбу, так і після його розірвання. Адже судовий спір про розподіл майна або про аліменти можливий і в шлюбі. Ціна послуг адвоката по сімейних справах Києва дуже різнитися і залежить в першу чергу від досвідченості сімейного адвоката, його стажу роботи та відсотка успішності сімейних справ. Послуги адвоката по сімейних справах Києва як правило, в нашому адвокатському офісі доступні кожному. Наприклад, вартість консультації становить 200 грн. На наш погляд така вартість послуг досвідченого адвоката по сімейних справах доступна кожному. Ціни на послуги адвоката по сімейних справах в Києві як правило визначаються індивідуально. Однак, зателефонувавши на по телефону і коротко розповівши суть вашого питання ви відразу ж отримаєте інформацію про вартість послуги адвоката по сімейних справах. Вартість послуг сімейного адвоката ми визначаємо один раз і в процесі роботи у справі. Ціна послуги адвоката по сімейних справах може змінюватися в залежності від майнового стану особи, яка звернулася за допомогою, специфіки й складності сімейного справи, кваліфікації та досвіду роботи конкретного адвоката. Якщо між Вами та Вашим чоловіком виникли суперечності й конфлікти, і Ви не можете прийти до компромісу без сторонньої допомоги, ми рекомендуємо Вам звернутися до досвідченого сімейного адвоката в Києві та терміново найняти адвоката по сімейних справах. Наші адвокати у сімейних справах якісно будуть вести справу під час Вашої відсутності, що заощадить не тільки Ваш час, але й Ваше здоров'я і нерви.

Наші адвокати Києва у сімейних справах:

 1. Проконсультують вас з питань сімейного права;
 2. Братимуть безпосередню участь в судових засіданнях, а при Вашому бажанні, - повністю візьмуть на себе всю судову процедуру, щоб не відволікати Вас від повсякденних справ;
 3. Зроблять Вам кваліфіковану адвокатську допомогу у вирішенні сімейних спорів майнового і немайнового характеру: розірвання шлюбу; розподіл спільно нажитого майна; визначення місця проживання дитини; визначення порядку спілкування з дитиною; стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав і т.п.); в тому числі у формі усної або письмової консультації;
 4. Підготують правову позицію по справі та всі необхідні процесуальні документи;
 5. Почнуть дії по витребуванню і збиранню доказів у справі;
 6. Проведуть судовий процес БЕЗ ВАШОЇ УЧАСТІ.