Юрист по тендерам та державним закупівлям

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Юридична компанія «N.S. Group» надає послуги участі в тендерних торгах на сайті ProZorro, викупу лота за прийнятною для клієнта ціною та подальшого перепродажу лота на користь клієнта. Також ми надаємо адвокатські послуги з оскарження результатів тендерних торгів. Допоможемо визнати торги недійсними.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Починаючи з 2016 року у жителів України з’явився сервіс онлайн державних закупівель під назвою ProZorro. Система тендерних закупівель тісно укорінилася в нашому житті, і сьогодні мало хто не чув про сайт https://prozorro.gov.ua/. Цей сервіс був запущений з метою мінімізувати будь-які корупційні складові під час проведення закупівель державними органами. Але чи так це насправді? Чи може звичайний громадянин чесно виграти тендер на ProZorro?

По тендерним питанням прохання звертатися на Telegram

Як обманюють учасників тендерів?

Якщо організатор тендеру хоче провести свою «сіру схему» торгів, він створює всі умови для того, щоб у тендері ніхто не міг взяти участь, окрім певного «свого» учасника, який в кінцевому підсумку стане переможцем торгів. Для цього в тендерній документації прописуються особливі вимоги до учасників, яким відповідають лише «обрані». Або прописуються особливі вимоги до продукції, виробника або упаковки. Простими словами, тендерна документація прописується під конкретного учасника, який в подальшому, як правило, і переможе, або під конкретний товар. Але для інших учасників ринку, які не бажають миритися з такою несправедливістю в особистому кабінеті їхнього аккаунту передбачена можливість подання електронної скарги.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Як правильно подати скаргу?

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі» учасник торгів може подати скаргу лише у електронному вигляді через особистий кабінет.

Скарга повинна відповідати наступним вимогам:

  1. Повинні бути дотримані певні строки. На тендерну документацію — не пізніше ніж за 4 дні до початку подання заявок. Сам тендер та дії замовника або організатора торгів можна бути оскаржені як під час його проведення, так і після закінчення у строки, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі».
  2. Скарга не повинна бути необґрунтованою. У скарзі повинні бути чітко описані підстави скарги, що конкретно було порушено, які дії не відповідають законодавству, які вимоги тендерної документації на ваш погляд порушують права інших учасників.
  3. До скарги додається документальне підтвердження. Ті вимоги, документи або пункти тендерної документації, які ви оскаржуєте, повинні додаватися у електронному вигляді.
  4. У скарзі потрібно чітко вказати ваші вимоги. Який результат ви очікуєте від розгляду скарги. Тобто те, що ви просите в скарзі: визнати результати тендера недійсними, переглянути умови тендера та таке інше.
  5. Докази сплати державного збору. За розгляд скарги потрібно сплатити державний збір. За оскарження закупівлі товарів оплачується державний збір у розмірі 5000 грн. За оскарження закупівлі робіт — у розмірі 15000 грн.

Увага: Сервіс дозволяє подати два види документів. Скаргу або Вимогу до замовника. Для кожного документу передбачений свій розділ. Під час складання документів важливо їх не переплутати. Якщо ви подасте документ в розділ, який не відповідає його специфіці, ви ризикуєте тим, що ваші вимоги не будуть задоволені.

Юрист по тендерам и госзакупкам

Як вам допоможуть наші юридичні послуги?

Одним із напрямків наших послуг є супровід тендерних закупівель. Якщо клієнт бажає придбати певний лот, але через незнання специфіки тендерних умов не може зробити це самостійно, ми допоможемо йому це зробити. Наша компанія візьме участь у тендерних торгах та придбає лот за найнижчою ціною. За час роботи ми навчилися прогнозувати кінцеву ціну лоту і з великою ймовірністю зможемо її передбачити. У договорі на юридичні послуги ми встановлюємо максимальну ціну лота. Клієнт оплачує наші послуги тільки в тому разі, якщо лот буде придбано в межах максимальної ціни.

Головними нашими клієнтами є іпотечні позичальники, які бажають придбати свій борг зі значною знижкою. Адже банки також продають свої кредитні портфелі через майданчики публічних закупівель.

Це досить гарний механізм зберегти свою квартиру або іншу нерухомість, сплативши борг по кредиту зі значною знижкою.

Купувати свої борги на аукціонах вигідно лише у випадку, якщо кожний кредитний борг продається окремим лотом. Дрібні кредити банки зазвичай продають пулом (у один лот входить кілька десятків або навіть сотень кредитів). У таких випадках викупити лише свій кредит неможливо. Але ми все ж можемо допомогти клієнтам домовитися з переможцем аукціону та переконати його продати клієнту конкретно його кредит.

Крім того, ми допоможемо правильно скласти скаргу на замовника торгів, захистимо від зайвої сплати державного збору а також захистимо права нашого клієнта в Антимонопольному комітеті.

Особливо нечесні замовники заносяться до чорного списку на сайті https://dozorro.org/. Внесення замовника до списків цього сайту сильно впливає на його ділову репутацію, тому це також ефективний метод впливу на не доброчесних замовників торгів.

Добавить комментарий