Юридична компанія «N.S. GROUP»

Юридичну консультацію можна отримати на цій сторінці лише через онлайн-чат у правому нижньому кутку сайту. Але обов’язково прочитайте нижче умови надання онлайн-консультації.

Консультація по телефону не надається!!!

У телефонному режимі ви можете лише замовити юридичні послуги. Поради, консультації, безкоштовна допомога по телефону не надається.

Умови надання юридичної консультації онлайн.

Вартість онлайн-консультації – 300 грн. Номер картки для оплати вказаний нижче. Для отримання юридичної консультації відкрийте онлайн чат з адвокатом у правому нижньому кутку цього сайту та задайте своє питання. Якщо консультація вам сподобається та адвокат відповість на всі ваші запитання, після консультації прохання сплатити 300 грн. на вказану нижче картку. Якщо консультація не сподобається або ви не отримаєте відповіді на свої запитання або в чаті на зв’язок ніхто не вийде, за консультацію можна не платити або заплатити ту суму, яку ви вважаєте за потрібну.

Оплата за онлайн-консультацію на картку:

5457 0822 2960 8281

У этой записи 2 комментариев

  1. Щодо відзиву

    Доброго дня! Підкажіть, яка вартість підготовки відзиву у справі про стягнення МФО заборгованості за онлайн-кредитом без супроводження в суді? Яка вірогідність списання процентної ставки за кредитом у розмірі 3 відсотки в день?

    1. Доброго дня. Вартість підготовки відзиву по МФО буде 6000 грн. Вірогідність списання процентів за кредитом є і досить не погана. Але все залежить від судді. Точний процент вірогідності ми не зможемо вам розрахувати.

Добавить комментарий