Консультація адвоката у Києві

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Юридична консультація надається лише через онлайн-чат. Консультації по телефону не надаються. Зателефонувати нам по телефону ви можете тільки якщо вам потрібні юридичні послуги і ви шукаєте адвоката. Консультації в офісі компанії також тимчасово не надаються на період дії воєнного стану. Але ми продовжуємо працювати, і якщо ваше питання пов’язане із необхідністю найняти адвоката або з необхідністю надання правової допомоги в суді, ви можете нам зателефонувати та замовити необхідні послуги.

Вартість консультації через онлайн чат

Вартість юридичної консультації через онлайн чат становить — 300 грн. Оплата здійснюється по факту отримання консультації. Якщо ми змогли відповісти на ваші запитання через чат, то будь ласка оплатіть надану консультацію на банківську картку, яка вказана нижче. Якщо ви не отримали відповіді на ваші запитання, або в чаті вам ніхто не відповів, або отримали відповіді тільки частково, тоді ви можете оплатити ту суму, яку вважаєте потрібною, або зовсім не платити за консультацію, якою залишилися незадоволені. Ну і відповідно, ніхто вам не заважає оплатити за хорошу консультацію суму, яка перевищує 300 грн.

Оплата за юридичну консультацію на карту:

5457 0822 2960 8281

Юридична консультація по телефону тимчасово не надається

Як отримати консультацію онлайн?

На нашому сайті встановлено реальний живий чат з професійними адвокатами. В інтернеті ви можете знайти багато сайтів, які рекламують безкоштовну юридичну консультацію онлайн. А чи так це насправді? У 99% випадків вас попросять вказати ім’я, номер телефону, електронну пошту та коротко описати ваше юридичне питання. Після того, як ви заповните всі графи виставленої вам форми, під соусом «онлайн консультації», ви побачите напис «дякуємо, ми найближчим часом зв’яжемося з вами». Хіба це можна назвати онлайн консультацією? Звичайно ж ні. По-перше, якщо ви заповнювали форму у вихідний день, то з вами як мінімум зв’яжуться тільки в перший робочий день і, можливо, дадуть відповідь на ваше запитання. По-друге, з вами зв’яжуться тільки в тому випадку, якщо ви будете їм цікаві як клієнт. А якщо ваша проблема не становить інтересу для компанії через те, що вам неможливо запропонувати якусь послугу, то телефонного дзвінка ви так і не дочекаєтеся.

Унікальність нашого ресурсу полягає в тому, що під фразою онлайн чат ми маємо на увазі дійсно живий онлайн чат з адвокатом. Чат побудований у формі онлайн листування. Ви ставите питання, на яке вам відразу адвокат дає відповідь. Ви можете вести розмову до тих пір, поки вам не набридне і ставити безліч питань, які вас цікавлять. 

Консультація через форму коментарів безкоштовна

Якщо ви вирішили безкоштовно проконсультуватися на нашому сайті, то зробіть це так, щоб ваша консультація допомогла іншим відвідувачам сайту знайти відповідь у схожій ситуації. Як це зробити? Все дуже просто. Напишіть ваше запитання у формі для коментарів на цій сторінці. Звичайно, відповідь на своє запитання ви отримаєте не відразу, а через день або два, причому для перегляду відповіді вам необхідно буде повернутися на наш сайт і перевірити, чи не з’явилася відповідь на ваше запитання, зате все наше з вами листування побачать інші відвідувачі сайту. Враховуючи те, що більшість юридичних питань однотипні, це допоможе решті відвідувачів відразу побачити відповідь на своє запитання, прочитавши коментарі на цій сторінці. Ми розуміємо, що набагато легше поставити запитання використовуючи онлайн чат, але якщо ви скористаєтеся нашими рекомендаціями щодо юридичної консультації через форму коментарів, то заробите плюс у карму від інших відвідувачів.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 3 комментариев

 1. Аноним

  Дякую за кваліфіковану відповідь.

 2. ЖКХ

  Що робити коли аварійна служба Шевченківського району, систематично не виконує свої обов’язки з усунення аварійної ситуації у багатоквартирному будинку.
  Є аудіо записи звернень і відерфіксація

  1. Я шкодую, що ви зіткнулися з проблемою відсутності належної допомоги від аварійної служби Шевченківського району. Якщо ви вважаєте, що аварійна служба систематично не виконує свої обов’язки, можна спробувати наступні кроки:

   Зверніться до місцевої адміністрації: Спробуйте зв’язатися з відповідними посадовими особами у місцевій адміністрації Шевченківського району. Поясніть ситуацію, надайте докази (наприклад, аудіо записи та документи), які підтверджують невиконання обов’язків.

   Звернення до управління житлово-комунального господарства: Зверніться до відповідного органу управління житлово-комунального господарства району. Повідомте їх про проблему, надайте докази і звернення.

   Звернення до правоохоронних органів: Якщо ви вважаєте, що аварійна служба систематично не виконує свої обов’язки, ви можете подати скаргу до правоохоронних органів, наприклад, до поліції або прокуратури. Надайте докази своїх заявлень, включаючи аудіо записи та будь-які інші матеріали.

   Звернення до громадських організацій та ЗМІ: Ви також можете звернутися до громадських організацій, які займаються захистом прав споживачів або прав людей у вашому регіоні. Також можете звернутися до ЗМІ, щоб привернути увагу до ситуації.

   Важливо пам’ятати, що ці рекомендації можуть варіюватися залежно від конкретної ситуації.

Добавить комментарий