Юридична компанія «N.S. GROUP»

В нашій компанії найнижчі ціни на адвокатські послуги на ринку юридичних послуг. Ми надаємо якісну та своєчасну юридичну допомогу клієнтам.

Вартість послуг адвоката в суді становить 4000 грн. за одне судове засідання. У цю суму входить також підготовка нескладних процесуальних документів на судове засідання або написання письмових пояснень.

Еmail: advockat-@ukr.net

Нижче ви знайдете наші стандартні ціни на послуги. Але ви повинні розуміти, що юридичні послуги — це специфічна галузь послуг, в якій не можна встановити єдину ціну на певний вид правової допомоги. Адже кожна справа є індивідуальною і може значно відрізнятися від інших справ за своєю складністю і за часом, який необхідно витратити на її вирішення. Саме для цих цілей у нас відведено спеціальний номер телефону, на який встановлені месенджери ViberTelegramWhatsApp та Signal, використовуючи які ви можете поставити будь-яке питання щодо вартості наших послуг, а також надіслати необхідні документи для аналізу. Зауважте, що месенджери призначені лише для того, щоб дізнатися вартість послуг або замовити послугу. Консультації через месенджери не надаються. Якщо ви просто хочете безкоштовно проконсультуватися, використовуйте онлайн-чат у правому нижньому кутку екрану.

Ціни на послуги адвоката станом на 2024 рік

Вартість послуг адвоката по кредитам

Коротка консультація кредитного юриста по телефону безкоштовна. В основному по телефону ви можете отримати інформацію про послуги, які необхідні у вашій ситуації, та вартість таких послуг. Грубо кажучи, ви розповідаєте в телефонній розмові свою ситуацію, а ми говоримо, що потрібно робити і скільки це буде коштувати. Консультації по телефону щодо онлайн кредитів у МФО ми не даємо. Переконливе прохання, не треба нам дзвонити та говорити «мені погрожують, що мені робити?». Це не є юридичним питанням. З питання кредитів у МФО ви можете нам зателефонувати лише у двох випадках: 1) МФО вчинила виконавчий напис у нотаріуса; 2) МФО подала позов до суду. У решті випадків щодо питань з МФО ми вам не допоможемо.

Вартість консультації кредитного адвоката в офісі компанії складає 600 грн. Для того, щоб домовитися про час консультації, вам необхідно зателефонувати за номером +38 067 657-67-36 та записатися на консультацію на певний час. На консультацію з собою необхідно взяти копії всіх документів щодо кредиту. Зазвичай це копія кредитного договору, додаткові угоди до нього, копія іпотечного договору, всі квитанції про оплату кредиту. І найголовніше, для ефективної консультації адвокату необхідно надати всі листи, які ви коли-небудь отримували від банку. Це грає дуже важливу роль. Щоб уникнути форс-мажорів, перед виїздом бажано ще раз зателефонувати нам та повідомити про те, що ви виїжджаєте. Google карта не зовсім коректно відображає наше розташування. Тому перед виїздом ви можете попросити скинути вам геолокацію нашого офісу.

У юридичній компанії «N.S. Group» ви можете замовити послугу представництва адвокатом ваших інтересів у суді по кредитним спором з банками, фінансовими організаціями, МФО, кредитними спілками та іншими кредиторами. Вартість участі нашого адвоката в одному судовому засіданні по кредитному спору становить 4000 гривень за умови, що суд територіально перебуває в межах м. Києва. Якщо потрібна наша участь у суді Київської області чи інших областях, то вартість участі адвоката в такому суді становитиме від 4000 гривень до 6000 гривень залежно від того, наскільки далеко розташований суд. У вартість входить лише участь адвоката в суді та складання нескладних процесуальних документів. Якщо у справі необхідно скласти складніші процесуальні документи, такі як відзиви, відповіді на відзиви, заперечення на відповіді, пояснення, клопотання про призначення експертизи, допитати свідків тощо, то підготовка таких документів оплачується окремо.

Написання позовних заяв у кредитних спорах, ціни: від 4000 гривень до 10 000 гривень. Ціна залежить від складності позову. Зазвичай середня вартість подання позову до суду на банк чи фінансову компанію для наших клієнтів становить близько 6000 гривень. В основному це позови про скасування реєстрації права власності на іпотеку, припинення запису про іпотеку, скасування арештів, визнання недійсним іпотечного або кредитного договору, позови про встановлення суми заборгованості за кредитним договором, про зобов’язання провести реструктуризацію відповідно до вимог розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про споживче кредитування», позови про стягнення коштів, списаних банком у рахунок погашення неіснуючого боргу.
Написання відзивів на позовні заяви, ціни: від 3000 гривень до 8000 гривень. Відзив на позов, це другий за важливістю процесуальний документ після позовної заяви. Складність написання відзиву на позов іноді набагато вища, ніж складність написання позовної заяви. Адже у відзиві на позов відповідач має детально висловити всі свої заперечення проти позову, законодавчо їх обґрунтувати та додати письмові докази на користь своїх доводів. На написання відзиву на позов судом відводиться п’ятнадцятиденний строк. Пропуск цього строку може призвести до неможливості захистити свої права в суді.
Написання відповідей на відзиви, заперечень на відповіді, клопотань, пояснень та інших процесуальних документів, які необхідні для правильного вирішення судової справи: — від 1000 гривень до 6000 гривень. На ваш вибір ми пропонуємо два варіанти оплати. Перший, це оплата за комплексний супровід справи. Другий, це оплата за кожен документ та кожен похід адвоката до суду. Який варіант оплати вибрати вам, вирішувати тільки ви.

Вартість комплексного юридичного супроводу судового позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, становить: 8000 гривень. У ціну входить написання адвокатом позову, подання його до суду, участь у всіх судових засіданнях. Вам не потрібно бути присутнім на суді, достатньо лише підписати з нами договір і сплатити за послуги, а все інше ми зробимо самі. Якщо у вас проводяться відрахування із заробітної плати та необхідно терміново заблокувати дії приватного виконавця, то крім позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, до суду також необхідно подати клопотання про забезпечення позову шляхом зупинення стягнення за виконавчим написом. Вартість написання та подання до суду заяви про забезпечення позову становить 2000 гривень. І найголовніше: Усі ваші оплати ми включаємо у правову допомогу, а це означає, що всі кошти, які ви витратите на юридичні послуги, будуть вам повернені відповідачем за рішенням суду.

Вартість комплексного юридичного супроводження справи про визнання кредитного договору недійсним — від 6000 гривень до 10 000 гривень. Здебільшого такі позови виграти неможливо, а метою звернення до суду з таким позовом є затягування іншого судового процесу.
Вартість комплексного супроводження справи про визнання іпотечного договору недійсним — від 15 000 гривень до 30 000 гривень.

Послуга надається лише тим клієнтам, які встигли у строк, передбачений розділом IV Закону України «Про споживче кредитування», подати до банку чи нового кредитора заяву про проведення примусової реструктуризації валютного кредиту. У 90% випадків клієнти отримують відмову в реструктуризації під будь-яким приводом. Практично всі відмови банків або нових кредиторів, яким продали борг, є незаконними. Ми пропонуємо послуги з встановлення через суд зобов’язання провести реструктуризацію валютного кредиту та встановлення в суді суми, яку особа зобов’язана сплатити після валютної реструктуризації. Вартість комплексу послуг складає від 20000 гривень до 50000 гривень.

Якщо банк або фінансова компанія приймають вашу іпотечну квартиру або інше майно у власність за 37 статтею Закону України «Про іпотеку», то вартість юридичних послуг щодо скасування таких реєстраційних дій становить від 20 000 гривень до 40 000 гривень. Ціна на послугу залежить від складності справи. У такій категорії справ можлива часткова оплата. Половину суми ви сплачуєте у момент підписання договору, а другу половину лише після отримання позитивного рішення суду. У ціну входить написання позову, подання його до суду, повний юридичний супровід справи в суді, подання клопотання про забезпечення позову, накладення арешту на нерухомість.

1. Консультація з кредитних правовідносин – 600 грн.
2. Ознайомлення з матеріалами справи в суді – 2000 грн.
3. Написання до суду нескладних процесуальних документів (клопотань, заяв, пояснень, заяв по суті) – від 1000 грн.
4. Написання до суду складних процесуальних документів (клопотань, заяв, пояснень, заяв по суті) – від 2500 грн.
5. Участь адвоката у судовому спорі з банком у суді. м. Києва (за одне судове засідання) – 4000 грн.
6. Участь адвоката у судовому спорі з банком у суді Київської області (за одне судове засідання) – від 4000 грн.
7. Написання відзиву на позовну заяву у кредитному спорі від 2000 грн. до 10 000 грн.
8. Написання відзиву на позов ПриватБанку за кредитною карткою — 2500 грн.
9. Написання позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, — від 6000 грн.
— участь у судовому засіданні у цій справі — 4000 грн.
10. Написання позовної заяви про скасування досудових способів звернення стягнення на предмет іпотеки, таких як прийняття банком іпотеки у власність та продаж іпотеки від імені іпотекодавця (визнання незаконним та скасування рішення державного реєстратора) — від 10 000 грн.
— участь у судовому засіданні у цій справі — 4000 грн.
11. Написання позовної заяви про визнання іпотеки/застави припиненими та вилучення запису з реєстру іпотек, заборон на відчуження – від 10000 грн.
— участь у судовому засіданні у цій справі — 4000 грн.
12. Написання інших позовних заяв щодо кредитних правовідносин (визнання кредитного договору недійсним, стягнення переплати, встановлення розміру боргу за кредитом, скасування штрафних санкцій) – від 4000 грн.
— участь у судовому засіданні у цій справі — 4000 грн.
13. Написання апеляційних скарг – від 5000 грн.
— участь адвоката у судовому засіданні в суді апеляційної інстанції — 4000 грн.
14. Написання касаційних скарг – від 7000 грн.
15. Перевірка направленого клієнтом на email кредитного договору – 2000 грн.
16. Виїзд адвоката та супровід підписання клієнтом кредитного договору – 3000 грн.
17. Виїзд адвоката та супровід укладання інших договорів (купівлі-продажу, дарування, іпотеки, поруки, застави, додаткової угоди до кредитного договору, договорів, що укладаються з колекторськими компаніями, які придбали права на кредит) — 3000 грн.
18. Виїзд адвоката та проведення переговорів з фінансовими компаніями, банками – 3000 грн.

Вартість послуг адвоката по ДТП

Консультація автоадвоката по телефону безкоштовна. Консультація щодо ДТП в офісі – 600 гривень.

Вартість одного адвокатського запиту – 2000 гривень. У випадку, якщо у справі необхідне подання кількох однотипних адвокатських запитів, на всі наступні адвокатські запити надається знижка понад 50%.

Вартість написання апеляційної скарги на ухвалу суду про визнання особи винною у вчиненні ДТП та накладення адміністративного стягнення – 3000 гривень.

Написання позову про стягнення збитків з винуватця ДТП – 6000 гривень.
Написання позову про стягнення збитків зі страхової компанії – 6000 гривень.
Написання позову про стягнення різниці між виплаченим страховим відшкодуванням та реальними збитками – 6000 гривень.

Написання відзиву на позов у справі про ДТП – від 4000 гривень.
Написання відповіді на відзив – від 2000 гривень.
Написання заперечень на відповідь – від 2000 гривень.
Написання пояснень – від 2000 гривень.

Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у цивільній справі щодо ДТП становить 4000 гривень та може бути збільшена залежно від складності справи та від часу, який адвокат витратить на поїздку до суду.
Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у справі про визнання особи винною у вчиненні ДТП та притягнення до адміністративної відповідальності становить 4000 гривень.

Виїзд адвоката до страхової компанії, переговори, ознайомлення з документами, участь під час оцінки експертом збитків – 3000 гривень.

1. Спори в адміністративному провадженні щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП. (Стаття 124. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд або іншого майна).
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— підготовка процесуальних документів та участь у судовому засіданні адвоката 5000 грн. (за весь судовий процес у суді першої інстанції).
— проведення експертизи щодо обставин та механізмів ДТП — за домовленістю.
— участь адвоката у судовому засіданні — 4000 грн.
— апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції — 5000 грн.
2. Спори в адміністративному провадженні щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (Стаття 130. Управління транспортними засобами або судами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції.)
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Підготовка процесуальних документів та участь у судовому засіданні адвоката — 7500 грн.
(за весь судовий процес у суді першої інстанції).
— Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції — 3000 грн.
— Участь адвоката у судовому засіданні 4000 грн. (за одне засідання у суді апеляційної інстанції).
3.Представництво інтересів сторони в Кримінальному провадженні в органах досудового розслідування та в суді першої інстанції. (Стаття 286 КК. Порушення правил безпеки дорожнього руху чи експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
— Досудове слідство — 50000 грн. (Входять всі дії адвоката щодо ведення справи на стадії попереднього розслідування, збір доказів, повернення майна, скарги на дії слідчого, прокурора, апеляційні скарги на рішення слідчого судді, слідчого, прокурора, захист особи при обранні запобіжного заходу (утримання під вартою, домашній арешт , тощо).
— Кримінальне провадження у суді — 50000 грн. (Входить весь судовий процес в суді першої інстанції).
4. Стягнення в цивільному судочинстві збитків, заподіяних в результаті ДТП.
Стягнення невиплаченого чи недоплаченого страхового відшкодування зі страхової компанії.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами страхової справи — 2000 грн.
— Написання скарг до регулятора фінансових послуг — 3000 грн.
— Складання та подання позову до суду — від 3000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів — 4000 грн.
Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції від 3000 грн.
Стягнення збитків при ДТП з фізичної особи.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Складання та подання позову до суду — 3000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів 4000 грн. Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції від 3000 грн.
Стягнення збитків з юридичної особи, заподіяних працівником під час виконання трудових чи службових обов’язків, або з власника майна.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Складання та подання позову до суду — 5000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів 4000 грн.
Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції 5000 грн.
5. Захист клієнта в суді, як відповідача у справі, при зверненні до нього страхової компанії або особи, якій завдано шкоди.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Складання та подання заяв по суті в суді — 3000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів 4000 грн.
Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції від 3000 грн.

Вартість послуг адвоката по спадщині

Юридична консультація по спадщині в телефонному режимі надається безкоштовно. Безкоштовні консультації по телефону ми надаємо лише у деяких категоріях справ. Для отримання безкоштовної консультації зателефонуйте нам за будь-яким номером телефону, що вказаний на сайті та запитайте «Чи можете ви отримати консультацію саме по спадковому питанню». Повноцінну консультацію по телефону ми звичайно не зможемо надати, оскільки потрібно бачити ваші спадкові документи, але основні відповіді на ваші запитання ви зможете почути.

Повну консультацію зі спадкових питань ви можете отримати в нашому офісі. Вартість такої консультації складає 600 гривень. Під час консультації ми переглянемо та вивчимо всі ваші документи, дамо практичні поради, відповідь на запитання: що вам необхідно робити? Розробимо стратегію вирішення вашої проблеми. Якщо для вирішення вашої юридичної проблеми потрібні послуги спадкового адвоката, повідомимо вартість таких послуг у нашій компанії.

Іноді у клієнтів виникають складнощі в отриманні документів, необхідних для відкриття спадкової справи, таких як медична довідка із зазначенням причин смерті, свідоцтво про смерть, правовстановлюючі документи на спадкове майно. У таких випадках ви можете скористатися послугами нашого адвоката зі спадкових спорів, який підготує адвокатські запити до відповідних інстанцій та отримає необхідні документи. Вартість комплексних послуг зі збирання документів складає 4000 гривень.

Іноді з різних причин клієнти не можуть одержати оригінал свідоцтва про смерть. Наприклад, якщо таке свідоцтво вже було видано іншому спадкоємцю. У такому випадку ми пропонуємо послугу «отримання свідоцтва про смерть», у тому числі й у випадку, якщо таке свідоцтво вже було видано одному із спадкоємців. Вартість послуги отримання свідоцтва про смерть складає 6000 гривень.

На прийняття спадщини законодавством встановлений шестимісячний строк. У разі пропуску такого строку питання його поновлення вирішується тільки в суді. Вартість послуг з комплексного супроводження справи щодо відновлення строку на прийняття спадщини становить від 10 000 гривень до 20 000 гривень. Також можлива оплата поетапно за кожну виконану юридичну дію.

Після того, як нотаріус видає письмову відмову в оформленні права власності на нерухомість, подальше оформлення права власності відбувається шляхом подання спадкоємцем позову до суду про визнання права власності на нерухомість у порядку спадкування. Вартість комплексного супроводження справи про визнання права власності на нерухомість у суді першої інстанції складає від 20 000 до 50 000 гривень. Також можлива оплата лише за конкретні юридичні дії.

Вартість комплексного юридичного супроводження судової справи про визнання права власності на автомобіль у порядку спадкування становить від 10 000 до 30 000 гривень.

Вартість комплексного юридичного супроводження у суді справи про визнання заповіту недійсним становить від 15 000 до 30 000 гривень. Також можлива оплата поетапно за кожну юридичну дію.

Не поодинокі випадки, коли після отримання спадщини до спадкоємців звертаються банки або інші кредитори з позовними вимогами про стягнення кредитних боргів спадкодавця. Вартість комплексного супроводження нашими адвокатами судових процесів за позовами банків, фінансових компаній або інших кредиторів становить від 15 000 гривень до 30 000 гривень. Також можлива оплата поетапно за кожну виконану юридичну дію.

Якщо ситуація дозволяє зняти арешт зі спадкового майна, то вартість послуг складатиме від 7 000 гривень до 20 000 гривень залежно від того, чи потрібно ініціювати судовий процес для того, щоб зняти арешт з такого майна.

Вартість послуг адвоката у сімейних справах

Консультація онлайн на сайті – безкоштовно.
Консультація по телефону – коротка консультація безкоштовно, повна консультація 600 грн.
Консультація в офісі – 600 грн. (У платну консультацію входить складання стратегії юридичних дій, відповіді на питання, що цікавлять клієнта, роз’яснення норм Сімейного кодексу України, визначення ціни за майбутню юридичну роботу).

Написання позовної заяви про розлучення – 4000 грн. (Можлива знижка).
Подальше представництво адвокатом інтересів клієнта в суді не потрібне. Клієнт самостійно ходить на судові засідання і підтверджує свій намір розірвати шлюб.

Написання позовної заяви про поділ спільно нажитого майна до або після розлучення – від 6000 грн. до 12000 грн.
Оплата за участь адвоката в суді – 4000 грн. за кожне судове засідання.
Комплексне супроводження справи про розподіл майна (у дуже складних справах) – від 27 000 грн. до 81000 грн.

Стягнення аліментів у законодавчо встановленому розмірі за спрощеною формою шляхом видачі судового наказу – 4000 грн. (Можлива знижка).
Стягнення аліментів у твердій грошовій формі або більшому розмірі, аліментів на утримання матері, на навчання, післяшкільну освіту – від 6000 грн. до 10000 грн.
Представництво у органах виконавчої служби з питань аліментів – від 2000 грн.

Написання позовної заяви про визначення місця проживання дитини з матір’ю/батьком – від 6000 грн. до 10000 грн.
Оплата за участь адвоката у суді – 3000 грн. за кожне судове засідання.
Комплексне супроводження справи щодо визначення місця проживання дитини (у дуже складних справах) – від 27 000 грн.

Допомога у складанні (написанні) шлюбного контракту – 4000 грн.
Оскарження шлюбного контракту – від 6000 грн.

У нас діє єдина ціна на участь адвоката в суді як у сімейних справах, так і в іншій категорії справ – 4000 грн. за одне судове засідання.
Вартість вказана за участь сімейного адвоката в судових засіданнях у межах міста Києва, якщо потрібна участь сімейного адвоката в суді Київської області, вартість одного засідання становить — від 4000 грн. Стосовно судів, що знаходяться в інших регіонах, вартість послуг адвоката обговорюється окремо, включаючи витрати на відрядження.
* Якщо використовується комплексний підхід до супроводження сімейної справи, то окрема плата за участь адвоката у судовому засіданні не стягується незалежно від кількості судових засідань.

Написання до суду пояснень, відзивів, прохань, заперечень, клопотань, контроль ходу судового процесу (у разі потреби) від — 1000 грн.
У деяких випадках (якщо відповідач активно протидіє нашому позову) крім позовної заяви до суду необхідно також подавати вищезазначені документи.

Якщо вам потрібно отримати якийсь документ або інформацію від органів державної влади, ми можемо це зробити шляхом подання адвокатського запиту до відповідних органів.
Вартість адвокатського запиту – 2000 гривень. Якщо у сімейній справі виникає необхідність подання кількох однотипних адвокатських запитів, на всі наступні адвокатські запити надається знижка понад 50%.

Участь адвоката у переговорах – 3000 грн. Послуга включає виїзд адвоката на місце зустрічі та участь у переговорах з протилежною стороною. Зазвичай переговори є ефективними, коли йдеться про поділ спільно нажитого майна між подружжям.

Підготовка договору про порядок спілкування та виховання дітей після розлучення, про розмір аліментів – від 6000 грн.
Підготовка тексту договору про розподіл спільного майна – від 6000 грн.
(Ціна складання договору залежить від кількості майна та складності його поділу).
Супроводження процедури підписання договору поділу майна — 3000 грн.

Вартість послуг щодо представництва в суді

Представництво у місцевих судах першої інстанції у цивільних справах – 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Голосіївський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Дарницький районний суд м. Києва – 4000 грн.
Деснянський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Дніпровський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Оболонський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Печерський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Подільський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Святошинський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Солом’янський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Шевченківський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Представництво у Київському апеляційному суді у цивільній справі – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво у Верховному Суді – 5000 грн.

Представництво в місцевих судах першої інстанції у цивільних справах – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в судах апеляційної інстанції у цивільних справах – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в судах першої інстанції у цивільних справах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в судах апеляційної інстанції у цивільних справах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Господарському суді міста Києва – 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Північному апеляційному господарському суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Господарському суді Київської області – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Північному апеляційному господарському суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в місцевих господарських судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката на одному судовому засіданні.
Представництво в апеляційних господарських судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Окружному адміністративному суді м. Києва – 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Шостому апеляційному адміністративному суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Київському окружному адміністративному суді – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Шостому апеляційному адміністративному суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в місцевих адміністративних судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в апеляційних адміністративних судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Вартість послуг адвоката в інших судових процесах

Супроводження судової справи у суді першої інстанції (комплекс) від 4000 грн.

Супроводження судової справи у суді апеляційної інстанції (комплекс) від 5000 грн.

Супроводження судової справи у суді касаційної інстанції (комплекс) від 6000 грн.

Підготовка та подання позову плюс комплексне супроводження цивільної справи в суді першої інстанції від 6000 грн.

Підготовка та подання позову плюс комплексне супроводження господарської справи в суді першої інстанції від 6000 грн.

Підготовка та подання позову плюс комплексне супроводження адміністративної справи в суді першої інстанції від 4000 грн.

Підготовка апеляційної скарги на рішення суду, супроводження цивільної чи господарської справи у суді апеляційної інстанції від 4000 грн.

Підготовка та супроводження апеляційної скарги на рішення суду в адміністративному процесі від 4000 грн.

Підготовка та супроводження касаційної скарги у цивільному, господарському та адміністративному процесах від 6000 грн.

Підготовка позову, заперечення на позов, відзиву (в залежності від рівня складності) від 2000 грн.

Підготовка клопотання, заяви про перегляд заочного рішення, заперечення, заяви, пояснення від 4000 грн.

Консультація в офісі 600 грн.

Абонентське обслуговування юридичних осіб (сума на місяць) від 10 000 грн.

Погодинна оплата роботи адвоката (сума за годину) 500 грн.

На цій сторінці розміщені ціни на послуги адвоката у цивільних справах. Якщо вас цікавлять ціни на послуги адвоката у кримінальних справах, вам необхідно перейти на окрему сторінку вартості послуг адвоката у кримінальних справах

Добавить комментарий