Ціни на послуги кримінального адвоката

Юридична компанія «N.S. GROUP»

У нас ви можете найняти адвоката у кримінальних справах. Розцінки на наші послуги ви можете переглянути нижче на цій сторінці. У нас ви можете знайти як недорогого кримінального адвоката, так і адвоката із величезним досвідом у кримінальних справах. Якщо вам потрібний професійний захист у кримінальній справі, ми можемо вас таким захистом забезпечити. Відкиньте всі сумніви та дозвольте перекласти захист ваших прав на наші плечі. Ми професіонали у своїй спеціальності. Інтереси клієнта у справі для нас понад усе. 

Еmail: advockat-@ukr.net

На цій сторінці ви знайдете інформацію про вартість послуг наших адвокатів, які спеціалізуються на кримінальних справах. Усі розцінки стосуються лише кримінальних справ.

Якщо ви помилково потрапили на цю сторінку, а насправді вас цікавлять ціни на послуги адвоката у цивільних справах, вам необхідно перейти на сторінку вартості послуг адвоката у цивільних справах.

Як формується ціна на послуги адвоката у кримінальних справах?

Для початку вам необхідно зрозуміти, що послуги хорошого адвоката у кримінальних справах не можуть коштувати дешево. І річ не в тому, що за професіоналізм потрібно платити. Справа в тому, що у кримінальній справі адвокату необхідно зробити величезну роботу для того, щоб отримати той ефект, який буде найсприятливішим для клієнта.

Розглянемо роботу адвоката у справі на простому прикладі. Візьмемо нескладне кримінальне провадження, зі строками розслідування близько шести місяців. У такому кримінальному провадженні окрім вивчення матеріалів справи та написання процесуальних документів, адвокату щонайменше раз п’ять необхідно буде брати участь у слідчих діях. А якщо взяти до уваги судове провадження з розгляду кримінальної справи, то строк розгляду матеріалів кримінального провадження у суді може сягати п’яти років. Крім вивчення матеріалів судового провадження та подання до суду процесуальних документів, адвокату протягом п’яти років необхідно буде як мінімум тридцять разів з’явитися до суду для участі у судових засіданнях. Як ви вважаєте, скільки повинна коштувати така робота адвоката?

Відповідь: Як мінімум, це має бути зарплата середньостатистичного юриста, помножена на місяці роботи адвоката у кримінальному провадженні.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Чи можливо у нас найняти адвоката у кримінальному провадженні недорого?

Так, у нас можна це зробити. У нашій компанії працюють два адвокати, які займаються супроводом кримінальних справ. У нас ви можете скористатися як послугами звичайного адвоката, ціна яких буде недорогою, так і послугами професійного та досвідченого адвоката у кримінальних справах, вартість послуг якого буде на порядок вищою.

Якого адвоката обрати залежить від вашого фінансового становища і від того, який результат кримінальної справи ви хочете отримати. Якщо санкція статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу або ви впевнені, що можете розраховувати на умовний термін, то вам достатньо буде найняти звичайного адвоката у кримінальних справах. Але, якщо на кону стоїть реальне позбавлення волі від п’яти років і вище, і ви не хочете ризикувати, то, звичайно, доцільно найняти досвідченого адвоката, який зможе досягти кращих результатів.

Від чого залежить вартість послуг кримінального адвоката?

Насамперед розцінки залежать від того, в якому статусі знаходиться особа, яка звертається за юридичною допомогою (потерпілий, свідок, цивільний позивач, підозрюваний чи обвинувачений). Самі розумієте, що різниця в ціні для свідка та обвинуваченого буде відчутною.

По-друге, на вартість послуг впливає складність справи, стадія звернення до адвоката, і навіть тяжкість злочину. Усі ці фактори враховуються адвокатом під час визначення цінової політики у конкретній справі.

По-третє, це місцезнаходження суду чи слідчого органу. Враховуючи той факт, що ми працюємо не тільки в Києві, а й по всій Україні, послуги адвоката у кримінальних справах також надаються мешканцям Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та Чернівецької області України. Чим далі знаходиться область від міста Києва, тим дорожчою буде вартість виїзду адвоката та вартість транспортних витрат.

Ціни на послуги на стадії досудового слідства

Консультація по кримінальному провадженню 1000 грн.
Консультація досвідченого адвоката у кримінальних справах 1500 грн.

Ознайомлення адвоката з матеріалами кримінальної справи, вивчення матеріалів, надання клієнту правового висновку 5000 грн.
Ознайомлення досвідченим адвокатом з матеріалами кримінальної справи, вивчення матеріалів, надання клієнту правового висновку 8000 грн.

Адвокатський захист клієнтів у справах по кримінальним проступкам від 13 000 грн.
Послуги досвідченого адвоката у справах по кримінальним проступкам від 26 000 грн.

Послуги захисника щодо злочинів невеликої або середньої тяжкості від 26 000 грн.
Послуги досвідченого адвоката у кримінальних справах невеликої або середньої тяжкості від 50 000 грн.

Послуги захисника на досудовому слідстві щодо тяжких чи особливо тяжких злочинів від 50 000 грн.
Послуги досвідченого адвоката на стадії слідства щодо тяжких чи особливо тяжких злочинів від 80 000 грн.

Апеляційна скарга на вирок суду від 10 000 грн.
Апеляційна скарга досвідченого адвоката на вирок суду від 26 000 грн.
Касаційна скарга від 30000 грн.

Консультація адвоката по кримінальних справах

Не знаєте з чого розпочати співпрацю з адвокатом? Почніть з юридичної консультації. Юридична консультація адвоката по кримінальному провадженню допоможе вам зрозуміти ваші перспективи та спрогнозувати подальший результат у справі. Ви дізнаєтесь, на що можливо розраховувати, а до чого потрібно готуватись. Наш спеціаліст вивчить обставини справи, документальні та матеріальні докази у справі та надасть усний правовий висновок. Детально окреслить усі перспективи та можливості у справі. Ви отримаєте довгоочікуваний спокій після професійної юридичної консультації досвідченого адвоката у кримінальних справах. Наш офіс знаходиться у Києві. Карту проїзду ви можете уточнити по телефону або у розділі «КОНТАКТИ».

Записатися на консультацію ви можете за телефоном: +38 067 657-67-36 

Ціни на послуги на стадії судового провадження

Ознайомлення адвокатом з матеріалами судової справи, вивчення матеріалів, надання клієнту правового висновку 5000 грн.

Адвокатський захист клієнта у суді по кримінальним проступкам від 13 000 грн.
Захист у суді досвідченим адвокатом у справах по кримінальним проступкам від 26 000 грн.

Послуги захисника у суді щодо злочинів невеликої або середньої тяжкості від 30 000 грн.
Послуги досвідченого адвоката у суді у справах про злочини невеликої чи середньої тяжкості від 60 000 грн.

Послуги захисника у суді по справам щодо тяжких чи особливо тяжких злочинів від 60 000 грн.
Послуги досвідченого адвоката у суді щодо тяжких чи особливо тяжких злочинів від 90 000 грн.

Як оплатити наші послуги?

Будь-яку нашу послугу ви можете оплатити готівкою в офісі нашої компанії. При необхідності ви можете зробити оплату на банківську картку або рахунок компанії. Вибір форми оплати залежить виключно від клієнта.

Добавить комментарий