Послуги адвоката в адміністративних спорах

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Наша компанія готова надати Вам допомогу у скасуванні рішень, дій або бездіяльності контролюючих органів, а також вирішенні інших конфліктів в адміністративному та судовому порядку. Ми можемо забезпечити юридичну підтримку в оскарженні податкових повідомлень-рішень, податкових вимог та вимог щодо сплати боргу ЄСВ.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг адвоката, пов’язаних з вирішенням адміністративних спорів. Наша компанія готова надати Вам допомогу у таких важливих питаннях, як скасування рішень, дій або бездіяльності контролюючих органів, а також у вирішенні інших конфліктів, які виникають у сфері адміністративного та судового порядку.

Наші професійні юристи забезпечать Вам юридичну підтримку у процесі оскарження податкових повідомлень-рішень, податкових вимог та вимог щодо сплати боргу за єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Вони володіють необхідними знаннями та досвідом, щоб ефективно захищати Ваші права і інтереси.

Ми розуміємо наскільки важливо для Вас отримати кваліфіковану юридичну допомогу, а тому працюємо з максимальною відповідальністю та професіоналізмом. Наша мета — досягнення найкращих результатів для наших клієнтів у справах адміністративного характеру.

Якщо у Вас виникли адміністративні спори, зверніться до нас. Ми готові надати Вам якісну юридичну допомогу і працювати над досягненням успішного розв’язання Вашої справи.

Ціни на юридичні послуги у сфері адміністративних спорів:

 • Юридична консультація щодо адміністративного спору — вартість 600 грн.
 • Комплексний супровід справи в суді першої інстанції — починаючи від 8000 грн.
 • Написання пояснень до суду — вартість від 4000 грн.
 • Написання апеляційної скарги до адміністративного суду — починаючи від 6000 грн.

Адміністративні спори - коли може знадобитися допомога адвоката або юриста?

У яких випадках вам може знадобитися допомога адвоката чи юриста в адміністративних справах?

У більшості випадків люди звертаються до нас для отримання правової допомоги у сфері адміністративних спорів у двох основних випадках. Першим випадком є необхідність скасування актів органів державного управління або оскарження постанови про притягнення особи до адміністративної відповідальності. У цьому випадку зазвичай звертаються до адміністративного адвоката, коли потрібно оскаржити акти або рішення державних адміністрацій (наприклад, пов’язані з виділенням земельної ділянки) або оскаржити дії чи бездіяльність державного реєстратора щодо реєстрації права власності (або іншого права) на нерухоме майно.

Другим випадком є оскарження в суді та вищих інстанціях протоколів та постанов органів, що мають повноваження розглядати справи про притягнення фізичних і юридичних осіб до адміністративної відповідальності. Це часто пов’язане з оскарженням різних видів штрафів патрульної поліції або складених протоколів, які пов’язані з підозрою у керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

У яких випадках адвокатські послуги є доцільними у адміністративних спорах?

Це залежить від конкретної ситуації, зокрема від вартості майна, яке стало причиною конфлікту, його місцезнаходження або потенційних вигод, які можна отримати у разі успішного розгляду справи в суді. В таких випадках залучення адвоката зазвичай є вигідним і витрати на юридичні послуги часто оправдовуються. Зокрема в переважній більшості випадків — це оскарження та скасування рішень органів державної влади.

Проте варто зазначити, що у справах, пов’язаних з оскарженням штрафів за адміністративні правопорушення залучення адвоката або юриста має сенс лише у разі судового оскарження протоколу про порушення правил дорожнього руху, а саме у випадку керування автомобілем у нетверезому стані. В такій ситуації очевидно, що без правової підтримки ви ризикуєте стати «безправним» пішоходом з позбавленням прав протягом мінімум одного року. Після даного строку позбавлення прав вам доведеться знову складати теоретичний іспит з керування у територіальному центрі з видачі посвідчень водія для відновлення вилучених прав. 

Багато людей усвідомлюють що всі ці проблеми коштують набагато більше ніж вартість послуг адвоката, а тому наймають професіонала для отримання правової допомоги.

Однак є ситуації коли до нас звертаються клієнти з проханням оскаржити штрафи за неправильну парковку, проїзд на червоне світло, тощо. У таких випадках нам доводиться пояснювати клієнтам, що ми готові надати допомогу, але вартість наших послуг може перевищувати суму штрафу в декілька разів. Наприклад, клієнту який бажає оскаржити штраф у розмірі 255 гривень необхідно сплатити близько 4000 гривень за наші юридичні послуги. У таких випадках доцільність залучення адвоката ставиться під велике питання. Парадокс полягає в тому, що навіть якщо ви повністю праві у своїх діях, іноді вигідніше погодитися з винуватістю та сплатити штраф, ніж витратити час і кошти на доведення своєї правоти.

Отже, у випадках коли справа пов’язана з оскарженням рішень державних органів або пов’язана зі значною вартістю майна чи потенційної вигоди, адвокатські послуги є доцільними та рентабельними. Однак у менш значущих справах, коли сума штрафу невелика і вартість послуг адвоката перевищує цю суму, розумніше буде прийняти рішення щодо сплати штрафу.

Часті помилки під час складання протоколу про адмін. відповідальність

Що робити, якщо ви самостійно пішли до суду та його програли?

Не треба хвилюватися оскільки звичайним людям часто дуже складно виграти адміністративний спір через їх низький рівень юридичної грамотності. Крім того, судді зазвичай не дуже схильні слухати людину, яка з’являється до суду без адвоката. Тому якщо ви зазнали поразки в судовому процесі, завжди є можливість подати апеляцію. Однак не зволікайте занадто довго зі зверненням до адвоката за юридичною допомогою, оскільки строки для оскарження рішень в адміністративному процесі вкрай обмежені.

Наш перелік послуг у справах адміністративного характеру включає:

 • Консультації з питань адміністративних спорів.
 • Представництво та надання захисту адвокатом на судових засіданнях по притягненню особи до адміністративної відповідальності.
 • Представництво інтересів клієнта перед державними органами, які відповідають за складання постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.
 • Оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності на вищих інстанціях або до суду.
 • Складання процесуальних документів у справах адміністративного процесу, заяв, позовів, клопотань.
 • Встановлення всіх обставин адміністративного правопорушення, пошук доказів, проведення експертиз, включаючи автотехнічні експертизи.
 • Розв’язання митних спорів та відшкодування переплати за митні послуги з державного бюджету України, пов’язаної з розмитненням автомобілів та інших товарів.
 • Оскарження відмови державних органів щодо доступу до публічної інформації.
 • Розв’язання спорів з державними реєстраторами щодо реєстрації прав та обтяжень на нерухоме майно та земельні ділянки.
 • Адміністративні спори з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
 • Суперечки у сфері примусового відчуження та конфіскації майна в інтересах держави.
 • Спори, пов’язані зі звільненням та призначенням на посаду в органах влади і місцевого самоврядування.
 • Оскарження дій державного виконавця, скасування арештів та інших документів виконавчого провадження.
 • Участь у податкових спорах, оскарження податкових повідомлень, відмови у реєстрації податкових накладних та неправомірних дій органів фіскальної служби.

Наша команда готова надати професійну допомогу в цих і багатьох інших адміністративних справах. Ми забезпечимо високоякісне представництво в судах, консультування з питань адміністративних спорів та складання необхідних документів. Незалежно від характеру вашої справи, ми готові надати професійну та компетентну допомогу для успішного вирішення вашого адміністративного питання.

Основною метою адміністративного судочинства є захист прав, свобод та законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері публічних відносин. Воно спрямоване на запобігання порушень, які вчиняються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, а також іншими суб’єктами, які здійснюють владні функції.

Будь-які рішення, дії або бездіяльність суб’єктів владних повноважень можуть бути оскаржені в адміністративних судах, за винятком випадків, коли існує інший порядок судового провадження для таких рішень, дій або бездіяльності.

Стандартний порядок дій при виникненні адміністративного спору може бути наступним:

 1. Оскарження дій або бездіяльності органу влади перед вищестоящим керівництвом шляхом написання відповідної скарги від імені клієнта або адвоката.
 2. Подання відповідної скарги до суду з вимогою скасувати рішення органу влади (наприклад, постанову поліції) або зобов’язати орган влади виконати певні дії.
 3. Апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції у разі незадоволення скарги адвоката.

Наша компанія готова допомогти вам у відновленні справедливості у правовідносинах з державними органами. Ми зможемо скасувати незаконні акти, рішення, постанови і протоколи через суд, а також захистимо ваші інтереси у судових інстанціях, змусимо посадових осіб належним чином виконувати свої обов’язки.

Багато людей сумніваються у ефективності юридичних послуг в адміністративних спорах і вважають, що воювати проти держави марна справа. Але ми доведемо вам зворотне. Після отримання рішення суду на вашу користь ви зрозумієте, що відновлення справедливості в Україні через суд є абсолютно реальною річчю.

Наші юристи готові допомогти вам у цій нелегкій справі. Телефонуйте нам прямо зараз за номерами, які вказані у верхній частині нашого сайту.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий