Послуги адвоката в Апеляційному суді

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Ми команда адвокатів, яка надає фізичним та юридичним особам послуги представництва їх інтересів у судових спорах в цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах. Нас можна найняти для участі у судовій справі у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції. Вартість участі адвоката у судовому засіданні становить 4000 грн. за одне судове засідання. Написання апеляційної скарги вам коштуватиме від 3000 грн. У нас низькі та конкурентні ціни на послуги.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Адвокат для участі в апеляційному суді та написання апеляційної скарги

Якщо ви шукаєте адвоката для написання апеляції або для участі у судових засіданнях у суді апеляційної інстанції, ви можете скористатися нашими послугами. Ми займаємося веденням апеляційних справ у цивільному процесі, господарському та адміністративному.

Окрім цього ми допоможемо написати та супроводити в суді апеляційну скаргу на вирок суду у кримінальному судочинстві.

В основному вартість написання апеляційної скарги залежить від складності справи і від необхідного часу на її написання. Також вартість безпосередньо залежить від тих цілей, які ви перед собою ставите. Якщо ви розумієте, що суд вам не виграти, але ви хочете просто розтягнути час набрання рішенням суду законної сили, вартість написання апеляційної скарги буде мінімальною. Якщо ж ви відчуваєте, що правда на вашому боці, і для написання апеляційної скарги потрібно детально опрацювати судову практику, вартість такої апеляції буде дещо дорожчою.

Апеляційна скарга у цивільному процесі

Ми надаємо послуги з написання апеляційних скарг та супроводу судових процесів у різних сферах судочинств. До нас часто звертаються клієнти з питанням оскарження рішення суду про стягнення з них коштів у цивільному процесі. У таких справах слід уважно підійти до вивчення документів. Якщо виявиться що відповідач участі в судових засіданнях у суді першої інстанції не брав, на суд не ходив і суд виніс заочне рішення, то подання апеляційної скарги призведе до того, що її не буде прийнято судом апеляційної інстанції.

Справа в тому, що цивільний процесуальний кодекс встановлює певний порядок оскарження заочних рішень. Відповідач у цивільному процесі повинен спочатку подати до суду першої інстанції заяву про перегляд заочного рішення. І лише після винесення судом ухвали про відмову у перегляді заочного рішення, відповідач має право подати апеляцію.

Така процедура грає на руку відповідачам у цивільних правовідносинах. Припустимо, в якийсь момент ви дізнаєтеся, що вашу зарплатну картку заблоковано. Розібравшись більш детально розумієте, що є рішення суду про стягнення з вас коштів на користь ПриватБанку.

З моменту офіційного отримання копії рішення суду протягом тридцяти днів ви можете подати заяву про перегляд заочного рішення.

І, якщо у вас є значні аргументи на користь відсутності у вас заборгованості перед банком, суд, який ухвалив рішення, скасує його і призначить розгляд справи заново. Надалі, за наявності доказів вашої правоти, суд винесе рішення на вашу користь. Такий алгоритм оскарження судового рішення передбачено лише у випадку, якщо відповідач не був присутнім на суді, і суд виніс заочне рішення. Якщо ж відповідач був присутній на суді, рішення суду буде звичайне. Таке рішення суду оскаржується у загальному порядку шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів. Якщо у вас виникла потреба у залученні адвоката до апеляційного оскарження, ви можете скористатися нашими послугами. Крім рішення суду, в апеляційному порядку також оскаржуються будь-які ухвали суду першої інстанції.

Наприклад, суд під час розгляду судової справи наклав арешт на все ваше майно. Ми допоможемо в апеляційному порядку оскаржити ухвалу про накладення арешту та зняти накладене судом обтяження.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Апеляційна скарга в адміністративному процесі

Рішення, постанови та ухвали адміністративного суду також підлягають апеляційному оскарженню. Але в адміністративному судочинстві немає такого поняття як заочне рішення. Були ви присутні на суді чи ні, порядок оскарження буде завжди один. Апеляція в адміністративному процесі подається одразу до суду апеляційної інстанції. Зі строками апеляційного оскарження ситуація трохи складніша.

Якщо апеляція подається у порядку, передбаченому КАСУ, строк на апеляційне оскарження становить тридцять днів. А якщо в порядку КУпАП, то строк на апеляцію становить десять днів. За яким кодексом у вас буде проходити адміністративний суд залежить від того, який характер правовідносин виник між вами та вашим опонентом і хто є ініціатором судової справи. Якщо ви в адміністративному процесі оскаржуєте дії державного реєстратора або іншого державного органу, наділеного управлінськими повноваженнями, то ваш судовий процес проходитиме за нормами КАСУ. А якщо у суді слухається справа про притягнення вас до відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, то справа розглядатиметься за нормами КУпАП.

У всіх цих випадках ми надаємо правову допомогу та підтримку нашим клієнтам як у суді першої інстанції, так і в апеляційному суді.

Апеляційна скарга у господарському процесі

У господарському процесі термін апеляційне оскарження становить тридцять днів. Причому не важливо, був відповідач у судовому засіданні чи ні. Апеляційне оскарження завжди відбувається шляхом подання апеляційної скарги до господарського апеляційного суду.

Якщо у вас виникла потреба в оскарженні рішення господарського суду, ви можете сміливо набирати наш номер, будучи впевненим, що вашою справою займатимуться професіонали.

Апеляційна скарга у кримінальному провадженні

Крім ведення цивільних, господарських та адміністративних справ, ми також надаємо адвокатські послуги захисника у кримінальних справах. Крім послуг адвоката під час досудового слідства та на суді першої інстанції, у наших силах провести оскарження вироку до суду апеляційної інстанції. У кримінальних провадженнях апеляційному оскарженню передує детальне вивчення матеріалів кримінальної справи. Апеляція у кримінальному процесі має бути законодавчо обґрунтована та підкріплена належними доказами та логічними доводами.

Крім усього вищевикладеного, вирішальну роль апеляційному оскарженні грає момент офіційного отримання оскаржуваного рішення суду. Адже саме з моменту одержання починає обчислюватися термін на апеляцію. Якщо ви офіційно отримали судове рішення, розписавшись про його отримання на пошті або в приміщенні суду, і пропустили термін на апеляційне оскарження без поважних причин, відновити цей термін вам не зможе жоден адвокат.

У випадку, якщо у вас виникли додаткові питання або ви хочете скористатися нашими адвокатськими послугами, дзвоніть по телефону, вказаному на сайті. Коротку консультацію по телефону ми надаємо безкоштовно.

Добавить комментарий