Послуги досвідченого адвоката у цивільних справах

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Не секрет, що хорошого адвоката у цивільних справах досить складно знайти. Але ми все ж таки пропонуємо довірити нам вирішення ваших цивільних проблем та спорів. Зі свого боку ми обіцяємо докласти максимум зусиль для того, щоб ви могли нас рекомендувати всім своїм знайомим.

Досвід роботи наших адвокатів у юридичній сфері більше 10 років, тому у вас не повинно залишитися сумнівів щодо нашої кваліфікації.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Послуги Адвоката у цивільних справах

Ви знаходитеся на сайті адвоката у цивільних справах. Якщо у вас виник цивільно-правовий спір і ви шукаєте адвоката для участі в суді або проведення досудової роботи, зателефонуйте нам, це 100% наш профіль. Ми займаємося цивільними справами вже понад 10 років та надаємо адвокатські послуги у цьому напрямку. Ми знаходимося в Києві та працюємо по Києву і Київській області. Є багато категорій справ, по яким ми можемо супроводжувати вашу справу віддалено навіть без фізичної присутності в суді. Якщо у вас є сумніви на предмет того, зможемо ми вам допомогти чи ні, зателефонуйте нам і запитайте, заодно і отримаєте коротку безкоштовну юридичну консультацію. У Києві виникає багато проблемних ситуацій, для вирішення яких необхідні послуги адвоката. Хтось потрапив у ДТП, хтось набрався кредитів як «собака бліх» і не знає що робити, когось спіймали п’яним за кермом, хтось не може успадкувати майно чи поділити його між спадкоємцями, хтось хоче розлучитися та розділити спільно нажите майно, комусь потрібні аліменти, когось виселяють з квартири, а з когось стягують моральну та матеріальну шкоду, і для вирішення всіх цих ситуацій потрібен адвокат, який спеціалізується на цивільних справах.

Ми пропонуємо послуги адвоката у цивільних справах у місті Києві та Київській області, надаємо послуги у судових спорах між фізичними та юридичними особами, супроводжуємо судові процеси. Підготуємо та подамо до суду позовну заяву, зберемо всі необхідні документи, витребуємо докази, подамо адвокатські запити до всіх державних органів, підготуємо клопотання, заперечення, відзиви, заяви у цивільному процесі.

Як знайти хорошого адвоката по цивільних справах?

У цьому блоці ми хочемо дати вам пораду, як знайти хорошого адвоката по цивільних справах. Цивільні відносини — це дуже велика категорія, яка охоплює більше половини правовідносин у нашому житті. Практично все, з чим стикається людина у своєму житті, є цивільними правовідносинами. Тому шукати потрібно не просто адвоката по цивільних справах, а адвоката саме з вашого питання. Наприклад, вам потрібен адвокат для оформлення спадщини, тоді вам краще шукати адвоката у спадкових справах, а не адвоката у цивільних справах. Спадщина – це також цивільна справа, але деякі адвокати по цивільних справах можуть не мати досвіду у цій категорії цивільних справ. Тому, якщо ви шукатимете собі адвоката з використанням більш точного запиту, то з великою ймовірністю ви швидше знайдете адвоката, який спеціалізується саме на вашій проблемі.

У свою чергу ми спеціалізуємося на кредитних проблемах, автомобільних питаннях пов’язаних з ДТП, житлових питаннях, спорах, що виникають під час виконання будь-якого виду договорів, майнових та сімейних спорах, спадкових та трудових питаннях, а також спорах про відшкодування збитків та захист прав інтелектуальної власності. Цей список не остаточний і якщо у вас якась проблема, якої немає в цьому списку, просто зателефонуйте нам і запитайте, зможемо ми вам допомогти чи ні.

З будь-якого з вище перелічених питань ви можете сміливо звернутися до нас за юридичною допомогою. Ми професіонали у цих категоріях цивільних справ і сміємо вас запевнити, що вартість послуг у нас абсолютно не захмарна. Ми розуміємо, що у нинішній економічній ситуації сплатити великий гонорар зможе далеко не кожен клієнт.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Ви можете розраховувати на нас у наступних категоріях справ:

  • будь-які цивільні судові спори, які слухаються у судах загальної юрисдикції міста Києва та Київської області, Київському апеляційному суді, Верховному суді.
  • юридичні консультації у цивільних справах, усні та письмові, складання юридичних висновків з правових питань у цивільному процесі.
  • підготовка всіх необхідних документів у цивільному судочинстві, включаючи позови, апеляційні скарги, касаційні скарги, клопотання, заяви, заперечення, відзиви, письмові пояснення, письмові дебати.

✍ Ми визначимо максимально ефективну стратегію юридичних дій задля досягнення позитивного результату у вашій справі. Наш досвід юридичної роботи перевищує 10 років і прийшовши до нас, ви можете розраховувати на кваліфіковану юридичну допомогу у цивільних справах. Ми професіонали своєї справи і знаємо всі тонкощі процесуального законодавства, знаємо всі підводні камені судової системи та знаємо, як змусити судову систему працювати в рамках своїх обов’язків та строків, що обумовлені цивільно-процесуальним кодексом.

Якщо вам потрібні послуги адвоката в цивільному процесі, зателефонуйте нам, у нас найдемократичніші ціни на послуги і ми професіонали своєї справи.

Що включають в себе наші послуги:

📝 Послуги адвоката у цивільних справах зводяться до представництва адвокатом інтересів фізичної чи юридичної особи у судовому процесі як позивача, відповідача чи третьої особи. Адвокат, як представник, користується всіма правами, як і сторона у справі, він має право знайомитися з матеріалами справи, протоколом судового засідання, подавати зустрічні позови, скарги, клопотання та інші процесуальні документи, вивчати справу, робити зауваження щодо ведення протоколу судового засідання.

Після укладення договору з адвокатом вам не обов’язково бути особисто присутнім на суді, якщо від вашого імені до суду приходить адвокат, то вважається, що він діє замість вас. Хоча якщо у вас є бажання бути присутнім разом з адвокатом, то закон вам цього не забороняє, але будьте готові, що вам будуть ставити питання як стороні процесу. Тому перед походом до суду потрібно обов’язково отримати у адвоката цінні вказівки, що і коли треба говорити в суді, бо одне невірне слово може зруйнувати всю позицію вашого представника.

Цивільні справи – це найскладніша категорія справ, що вимагає від адвоката знання безлічі законів, підзаконних актів, постанов, інструкцій та інших нікому не цікавих папірців, у яких закріплені правила поведінки. Але знання законів це ще не запорука успіху. Від адвоката вимагається ідеальне знання процесуального законодавства. Що таке процесуальне законодавство? Це зведення законів (у тому числі ЦПК України), які регламентують весь процес цивільного судочинства. Простими словами — це що, коли і куди необхідно подавати, і що і коли треба говорити.

У чому полягає участь адвоката у цивільних справах?

Судовий процес у цивільних справах поділяється на кілька етапів. Спочатку йде претензійна робота та збирання доказів у справі.

Якщо добровільно врегулювати конфлікт не вдалося, адвокат переходить до наступного етапу. На наступному — другому етапі визначається підсудність справи, формується судова стратегія, пишеться вмотивована позовна заява, якщо потрібно, витребовуються докази у справі.

На третьому етапі адвокат бере участь у судових засіданнях, чітко обґрунтовує в суді свою позицію та позовні вимоги або заперечує проти задоволення позовних вимог протилежної сторони. Подає докази до суду, клопоче про призначення експертиз, допит свідків, витребування документів, тощо.

На четвертому етапі адвокат готує та подає до суду апеляційну скаргу або заперечення (відзив) на апеляційну скаргу іншої сторони, аргументовано обґрунтовує свою позицію в суді апеляційної інстанції.

На п’ятому етапі адвокат ще раз аналізує судову практику Верховного Суду, і за наявності підстав для касаційного оскарження готує та подає касаційну скаргу.

На всіх етапах супроводження цивільних справ ми суворо дотримуємося правил адвокатської етики і вимог щодо збереження адвокатської таємниці.

Які категорії справ можна віднести до цивільних справ?

Кредитні, житлові, договірні, майнові, сімейні, спадкові, трудові спори, а також спори про відшкодування збитків та захист прав інтелектуальної власності. Цей список не є вичерпним, існує багато інших цивільних спорів, які не вказані в цьому списку. Тому, якщо у вас виник судовий спір у будь-якій сфері, зателефонуйте нам та проконсультуйтеся. Навіть якщо ви знаходитеся в іншому місті, це не означає, що ми не зможемо вам допомогти. Більшість цивільних справ можна супроводжувати віддалено, без виїзду адвоката до конкретного суду, тим більше на дворі 20 століття, і існує багато способів провести судове засідання через відео зв’язок шляхом проведення відеоконференції.

Основні переваги звернення до нас за юридичною допомогою:

🤝 Потрапляючи у складну ситуацію, людина оцінює її з погляду справедливості та інших моральних норм. Але якщо подивитися на ситуацію з точки зору закону, то ваша думка може кардинально відрізнятися від цивільних норм. Іноді проконсультувавшись з адвокатом людина, яка вважала себе винною, розуміє що закон на її боці. Зі свого боку ми надамо вам всебічну юридичну консультацію щодо вашої цивільної справи, а ви вже далі самі будете вирішувати, що з цією інформацією робити.

Адвокат має чималий багаж теоретичних та практичних знань у сфері законодавства та досвід написання юридичних документів. Тому, на той юридичний документ, на який ви витратите три дні і так його і не напишете, адвокат витратить лише три години, і все буде виконано на найкращому рівні. 

Витрачені вами кошти на адвоката ви можете повернути шляхом збільшення ціни позову на суму моральної шкоди, інфляційних витрат та матеріальної шкоди. Але для правильного розрахунку суми матеріальної та моральної шкоди вам потрібні послуги адвоката.

Ціни на послуги адвоката у цивільних справах

Кожна цивільна справа може значно відрізнятися одна від одної. Відповідно, і ціни на послуги безпосередньо залежать від складності цивільної справи. Середня вартість, в яку вам у комплексі обійдеться ведення цивільної справи в суді нашою компанією, становить від 5000 грн. до 15 000 грн. Можливі й інші варіанти, наприклад, ми пишемо, а ви самі ходите до суду, так буде набагато дешевше, від 4000 грн.

У нас діє єдина ціна на представництво у суді у цивільних справах – 4000 грн. У вартість входить похід адвоката до суду на одне судове засідання у межах міста Києва. Поїздка до суду за межі Києва тарифікується як оплата за представництво плюс транспортні витрати плюс оплата за витрачений час на проїзд. Окрім участі адвоката в судовому засіданні може виникнути потреба у складанні процесуальних документів у цивільній справі. Підготовка адвокатом до суду документів оплачується із розрахунку від 2000 грн. до 8000 грн. залежно від виду та складності процесуального документу.

За бажанням клієнта можлива погодинна оплата роботи юриста. Зазвичай такий вид оплати наших послуг ми не часто використовуємо, оскільки він вносить певну невизначеність для клієнта щодо прогнозування витрат на юридичну допомогу. Але за бажанням клієнта такий вид гонорару адвоката може бути застосованим. Погодинна оплата послуг визначається з розрахунку 1000 грн. за годину роботи адвоката (юриста). Така схема оплати послуг виправдовує себе у разі тривалого юридичного обслуговування клієнта та виконання різноманітних юридичних доручень.

Цивільні відносини – це широке поняття. Вказані в цьому розділі ціни є загальними, і можуть відрізнятися як у меншу, так і у більшу сторону залежно від виду цивільної справи. Більш вужчу розбивку цін безпосередньо по категоріям цивільних справ ви можете знайти, перейшовши на сторінку «Ціни на послуги адвоката в Києві».

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий