Адвокат по корупційним справам
Юридична компанія «N.S. GROUP»
Неправомірна вигода – це серйозне кримінальне правопорушення, за яке можливо отримати покарання аж до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Ми надаємо адвокатські послуги у таких справах, захищаємо інтереси клієнтів у слідчих органах та в суді. Щоб отримати реальну допомогу адвоката, зателефонуйте нам та повідомте про ситуацію, яка у вас склалася.
Еmail: advockat-@ukr.net
Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.
Послуги адвоката у справах про отримання неправомірної вимоги
Надаємо послуги захисника у кримінальних провадженнях, відкритих за незаконне отримання вигоди службовою особою за статтею 368 КК України, за так званими хабарами (корупційними діяннями).
Керівництво України активно пропагує постійну боротьбу із корупцією. Природно, що пропаганду слід підкріплювати показовими діями. Тому «посадка» корупціонерів у нашій країні не рідкість. Майже всі хабарі формуються за участю підставних осіб, які дають хабар. Процесу передачі хабара передує ретельна та кропітка робота з перепису всіх банкнот та нанесення на них люмінесцентної фарби. Тому нині ніхто з держслужбовців не застрахований від того, що може стати фігурантом 368 статті. Причому хабар вам можуть просто підкинути, а в більшості випадків це так і робиться.
Якщо ви стали фігурантом кримінального провадження щодо неправомірної вигоди або вас затримали в момент отримання хабара, ви можете скористатися нашими послугами. Договір з адвокатом можна укласти як особисто, так і через своїх родичів. У кримінальному провадженні ваші рідні можуть забезпечити вас захистом, найнявши професійного адвоката. Кримінальний кодекс України дає вам також можливість скористатися послугами безкоштовного адвоката, але все ж таки всі розуміють з якою метою призначаються безкоштовні адвокати. Гарантований державою безкоштовний адвокат або навіть платний адвокат, якого вам порекомендують самі поліцейські, працюватиме на тих же поліцейських, оскільки в іншому випадку він просто не отримає нового клієнта.
Юридична компанія «N.S. Group» — це невелика юридична компанія, яка надає адвокатські послуги у кримінальних справах за помірними цінами. У нас працює кілька адвокатів різної кваліфікації та спеціалізації, звернувшись до нас, ви будете впевнені, що отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу.
Наші послуги
Починаючи з 2010 року ми займаємося адвокатською практикою у кримінальних справах щодо отримання службовими особами незаконної вигоди. У такій категорії справ вирішальну роль відіграє те, наскільки швидко особа звернулася до адвоката. Чим раніше адвокат набуде статусу захисника у кримінальному провадженні на стороні клієнта, тим більше у клієнта шансів отримати виправдувальний вирок. В ідеалі клієнт повинен ще до отримання хабара укласти договір з адвокатом. Але, зрозуміло що так ніхто не робить, зазвичай до адвоката біжать вже коли всі обставини отримання неправомірної вигоди задокументовані, а іноді і після підозри.
У юридичній компанії «N.S. Group» вашою справою буде займатися група адвокатів. Як показала практика, робота кількох адвокатів в одній справі набагато ефективніша, ніж робота одного. Тим більше, що участь групи адвокатів в обшуці або затриманні клієнта значно збільшує їхню ефективність із захисту клієнта. Один адвокат не може відразу звернути увагу на всі нюанси слідчої дії та задокументувати всі порушення з боку слідчих органів. Звернувшись до нас, ви будете впевнені, що вашою справою займаються відповідальні та професійні адвокати.
Докладніше про корупційні злочини
Корупційні злочини, це досить складна категорія справ, у якій багато нюансів та «підводного каміння». У всіх цих нюансах має досконало розбиратися адвокат. У кожного адвоката свої секрети та свій підхід у такій категорії справ.
Особі, затриманій у момент отримання хабара, поліцейські зобов’язані роз’яснити його права, зокрема право на правову допомогу, дати можливість викликати свого адвоката, і якщо в затриманого немає свого адвоката, то надати йому державного.
Після затримання в момент отримання хабара слідство протягом 24 годин зобов’язане пред’явити затриманій особі підозру після чого починається етап вибору запобіжного заходу. Протягом 60 годин затриманого зобов’язані доставити до суду, і не пізніше 72 годин з моменту затримання суд зобов’язаний обрати запобіжний захід. У таких справах запобіжний захід зазвичай обирається судом у вигляді взяття під варту з можливістю внесення застави або без такої.
У даній категорії справ основні докази поліція збирає із застосуванням негласних слідчих розшукових дій. Застосування НСРД суворо регламентовано КПК України, оскільки вони несуть пряме втручання у життя громадян України. Порушення порядку проведення негласних розшукових дій призведе до того, що докази, здобуті слідством з допомогою таких дій, можуть бути визнані у суді неприпустимими. А вказаний порядок проведення НСРД органами поліції, НАБУ та Антикорупційним бюро порушується досить часто. Все це дає можливість адвокату ефективно побудувати лінію захисту клієнта, змусити суд не брати до уваги ті докази, які були зібрані з порушенням процесуального законодавства, і зрештою отримати виправдувальний вирок.
Тільки ми знаємо всі тонкощі кримінального провадження по 368 статті КК України та зможемо надати вам якісні послуги захисту.
Адвокат, на відміну від слідчого, збирає докази невинності клієнта. В процесі супроводження кримінального провадження та в процесі збирання доказів невинуватості клієнта наші адвокати готують клопотання, скарги та інші процесуальні документи, звертаються до суду з клопотанням про надання доступу до вилучених предметів або речей.
Ми звикли до командної роботи, завжди один одного страхуємо, підмінюємо, допомагаємо, завдяки чому досягаємо поставленої мети.
Корупційні злочини можуть призвести до позбавлення волі
Важливо пам’ятати, що корупційні злочини належать до окремої категорії тяжких злочинів. Якщо за скоєння іншого тяжкого чи середньої тяжкості злочину суд може виходячи зі ст. 75 Кримінального кодексу України призначити вам покарання з випробувальним терміном (умовний строк без позбавлення волі), то за корупційні дії передбачено лише реальне позбавлення волі. Справа в тому, що частина перша статті 75 дає можливість застосування умовного строку у всіх без винятку випадках, крім корупційних кримінальних правопорушень. Отак законодавець вирішив покарати всіх корупціонерів. Це означає, що роль адвоката в такому кримінальному провадженні дуже важлива.
Обвинувачений у такому кримінальному провадженні або сідає до в’язниці, або визнається невинним. Третього не дано.
Тому чим раніше ви звернетеся до нас за допомогою, тим раніше ми зможемо вступити в кримінальний процес, і тим більше у вас шансів отримати виправдувальний вирок. Участь адвоката у затриманні підозрюваного, обшуці його офісу чи житла є для вас гарантією того, що правоохоронці під час проведення слідчих дій не перевищуватимуть своїх посадових повноважень і нічого вам не підкинуть.
Що потрібно для укладення з нами договору?
Для того, щоб ми надали вам якісний захист від вас потрібно лише підписати договір та сплатити послуги. Причому договір може бути підписаний як самим підзахисним, так і будь-яким його родичем чи знайомим на користь підзахисного. Після підписання договору та оплати наших послуг ми відразу ж розпочинаємо діяти. Знайомимося з матеріалами справи, заявляємо клопотання, беремо участь у слідчих діях, клопочемо про повторний допит свідків, проведення експертиз, проведення спільного допиту осіб (очну ставку), оскаржуємо дії слідчого та відмови у задоволенні клопотань до органів прокуратури та суду.
Ціни на послуги:
- Вартість комплексного супроводження корупційного кримінального правопорушення під час досудового слідства становить від 80 000 грн.
- Ця ціна включає в себе участь адвоката під час затримання (якщо таке виявиться можливим), участь в обшуці, допиті, інших слідчих діях. Захист під час обрання підозрюваному запобіжного заходу в суді, оскарження застосованого судом запобіжного заходу до суду апеляційної інстанції, подання слідчим органам заяв, клопотань, огляд доказів, збір доказової бази, складання та подання до правоохоронних органів цивільного позову у кримінальному провадженні.
Автор статті: