Допомога в оскарженні заповіту
Юридична компанія «N.S. GROUP»
Якщо ви шукаєте недорогі, але якісні юридичні послуги, вважайте, що ви їх знайшли. Ми спеціалізуємося на спадкових справах, допоможемо оскаржити будь-який заповіт у суді. Будь-яке запитання щодо наших послуг ви можете поставити в онлайн чаті. У нас абсолютно прийнятні ціни. Ми досвідчені адвокати, які працюють у юридичній сфері вже понад десять років. Ви можете отримати по телефону коротку юридичну консультацію або записатися на прийом до адвоката. Також, будь-яке питання можливо поставити через Viber, Telegram, WhatsApp в розділі «Контакти».
Еmail: advockat-@ukr.net
Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.
Допомога адвоката щодо оскарження заповіту
Спадкові справи, це одні з найдовших і найболючіших судових процесів, які виснажують як морально так і фізично. Робота адвоката в таких справах дуже важлива тому що саме він має зробити величезний обсяг роботи і знайти той варіант, який дозволить клієнту отримати позитивний результат. Отже, не будемо ходити навколо теми щодо причин «а як таке могло статися», а предметно розповімо що робити якщо ви дізналися що спадкодавець залишив заповіт на людину, яка взагалі не мала жодних стосунків до померлого. Звичайно, якщо ви дізналися про заповіт під час життя спадкодавця, то у вас ще є шанс переконати його переписати заповіт, оскільки кожен новий заповіт анулює всі попередні.
Як же все-таки оскаржити заповіт?
У випадку з оскарженням заповіту у вас є кілька варіантів. Звісно, все як завжди упирається в суд. У таких судових справах основним джерелом доказів є проведення посмертної судово-психіатричної експертизи (СПЕ). Експерти мають відповісти на питання: чи міг спадкодавець у момент підписання заповіту розуміти свої дії та керувати ними. Для проведення СПЕ надається медична карта померлого, пояснення свідків, нотаріуса, будь-які інші письмові чи електронні докази, які опосередковано чи прямо підтверджують позицію клієнта або навпаки. Звичайно ж, це все залежить від професійної роботи адвоката щодо правильності та послідовності ведення справи в суді. Другий варіант теж не менш цікавий, але його складніше довести, це надання суду доказів вчинення спадкодавцем помилки в момент підписання заповіту. Банальним прикладом може бути те, коли померлий думав що підписує договір довічного утримання, до підписання заповіту постійно отримував якісь кошти чи блага, а після підписання все скінчилося. Шахраї домоглися того, чого хотіли і вжили заходів для того, щоб нещасний дідусь чи бабуся якнайшвидше відійшли у кращий світ. Як правило, це відбувається швидко. А шахраї відразу після смерті з’являються до нотаріуса, поки близькі зайняті похоронами та іншими клопотами. А коли дізнаються про те, що померлий залишив заповіт, виявляється що вже спадкова справа відкрита за заявою новоспечених власників. Але панікувати не варто, адже ще є час для рішучих дій, бо нотаріус може видати свідоцтво про право на спадщину лише через півроку, а в період дії воєнного стану цей термін складає десять місяців. У таких випадках першочерговою дією по збереженню права на майно є подання позову до суду про оскарження та визнання недійсним заповіту, накладення заборони на вчинення нотаріусом будь-яких нотаріальних дій щодо спадкового майна.
Подібний алгоритм дій застосовується також і до будь-яких договорів, таких як договори дарування чи довічного утримання. Головне робити все вчасно і бути уважним.
Якщо ви сумніваєтеся щодо легітимності заповіту, або у вас виникла потреба його оскаржити з будь-якої іншої причини, ви можете скористатися нашими юридичними послугами. Наш досвід надання адвокатських послуг у спадковій сфері складає понад 10 років. Ми досконало знаємо усі відомі методи та способи оскарження заповіту. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними.

Автор статті: