Досвідчений Адвокат у справах про ДТП

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Розбите улюблене авто – це завжди сумно для його власника. А коли винуватцем аварії є хтось, хто постійно нехтує правилами дорожнього руху, це подвійний смуток. Незважаючи на це питання компенсації збитків, завданих внаслідок ДТП необхідно якось вирішувати. З чого почати ви не знаєте і тому зараз перебуваєте на нашому сайті, і це правильно. Найчастіше до нас звертаються просто за консультацією, але й не рідко нам доводиться захищати інтереси учасників ДТП у судах. Зазвичай адвоката у справах про ДТП наймають якщо пошкоджено дороге авто, а сума збитків обчислюється десятками тисяч. Якщо вас цікавить юридичне питання, пов’язане з аварією на дорозі, не соромтеся, телефонуйте нам прямо зараз.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Шукаєте хорошого та досвідченого адвоката у справах по ДТП?

Ви можете бути на 100% впевнені, що в нашій компанії ви отримаєте професійні послуги найдосвідченішого адвоката зі справ про ДТП.

Не хочеться нічого поганого говорити про якість юридичних послуг в інших компаніях, але іноді непрофесійний супровід справи клієнта призводить до непоправних наслідків. Хоча в більшості випадків у цьому винні самі клієнти, які байдуже ставляться до своєї проблеми і до своєчасної оплати послуг адвоката. Адвокати теж люди, які у свою чергу «як їм платять – так і працюють». У Києві працює багато адвокатів з ДТП, а ось хороших та досвідчених адвокатів з ДТП насправді досить мало. Знайти хорошого фахівця у юридичній сфері іноді складніше, ніж виграти у лотерею. Якщо ви це читаєте, це означає, що ви або шукайте хорошого спеціаліста у сфері ДТП, або вам хотілося б дізнатися детальні кроки, які необхідно зробити для отримання страхового відшкодування та компенсації збитків з винуватця ДТП. У нашій команді працює найдосвідченіший адвокат по ДТП, який є професіоналом своєї справи. Немає питання, пов’язаного з аварією чи виплатою страхового відшкодування, на яке він не зміг би відповісти. Не вірите? Бажаєте переконатися особисто? Немає нічого простішого. Просто наберіть номер телефону, який вказано нижче.

Кількість аварій на дорогах Києва щороку зростає. Це пов’язано не з тим, що водії останнім часом стали менш уважними, а з тим, що кількість транспорту на дорогах великих міст щороку зростає. Сьогодні навіть сім’я з низьким рівнем доходу може дозволити собі купити автомобіль. Так, Lexus чи Ferrarі дозволити собі може далеко не кожен, а от купити «Москвич» чи ВАЗ, це дуже просто. І така концентрація транспорту в одному місті призводить до зростання аварійності на його дорогах.

Давайте розберемося, в яких випадках вам необхідна допомога адвоката, а в яких ви самостійно зможете вирішити свою проблему на дорозі.

У яких випадках потрібна допомога адвоката з ДТП?

 • Якщо ви винуватець ДТП, у вас є автоцивілка, але потерпілий застрахований по КАСКО. Страхова компанія потерпілого відремонтує автомобіль на найдорожчому СТО із повною заміною всіх деталей. Ваша страхова компанія виплатить страхове відшкодування страхової компанії потерпілого з урахуванням зносу. Різницю між вартістю ремонту та страховою виплатою доведеться компенсувати вам. Як правило, ця різниця може сягати 80% вартості ремонту автомобіля потерпілого у ДТП.
 • Якщо патрульна поліція склала на вас протокол, але ви не згодні з тим, що ви винуватець ДТП. На цьому етапі участь адвоката відіграє вирішальну роль, оскільки від того, хто винуватий залежить і подальше відшкодування збитків.
 • Якщо винуватець ДТП відмовляється виплачувати компенсацію за ремонт пошкодженого транспортного засобу.
 • Якщо у вас був поліс автоцивілки, але потерпілий у ДТП подав позов на вас на повну суму ремонту.
 • Ви стали учасником кримінального ДТП із постраждалими особами або зі смертельними наслідками.
 • Поліція склала неправильний протокол, внесла невірні відомості до схеми ДТП.

У яких випадках без адвоката можливо обійтись?

 • Якщо ви потерпілий у ДТП, і у вас є КАСКО.
 • Якщо ви винуватець аварії, ваша цивільна відповідальність застрахована в нормальній страховій компанії, у потерпілого недорогий автомобіль, і є всі передумови до того, що страхового відшкодування буде достатньо для його ремонту.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Безкоштовна юридична консультація у справах по ДТП

Повна кваліфікована консультація адвоката по ДТП у нас надається безкоштовно. Це стосується лише консультацій по телефону або через онлайн чат. Безкоштовні юридичні консультації щодо ДТП в офісі компанії ми не можемо проводити, оскільки це забирає у нас багато часу і такі послуги надаються лише на платній основі. Але в більшості випадків ви можете безкоштовно проконсультуватися по телефону. Наш автоадвокат у телефонному режимі надасть вам найповнішу та найактуальнішу юридичну консультацію у сфері ДТП. Тільки відразу в телефонному режимі попередьте адвоката про те, що ви хочете отримати юридичну консультацію саме з ДТП, оскільки в інших галузях юридична телефонна консультація надається тільки на платній основі.

Нагадаємо, будь-яку юридичну консультацію на нашому сайті ви можете отримати абсолютно безкоштовно, скориставшись онлайн-чатом.

Консультація автоадвоката онлайн

Конмультация автоадвоката

Якщо ви помітили, то в нижньому правому кутку нашого сайту знаходиться онлайн чат. Якщо вам потрібна термінова консультація автоадвоката, ви можете скористатися нашим чатом. Ми намагаємося завжди знаходитися онлайн та оперативно відповідати на ваші запитання. Щоб отримати консультацію автоадвоката через чат, просто напишіть про те, що ваше запитання пов’язане з ДТП або іншою ситуацією в автомобільній сфері. Наш автоадвокат абсолютно безкоштовно проконсультує вас через онлайн-чат і надасть повну інформацію, наскільки це можливо без вивчення документів. В автосфері більшість питань вирішується без залучення автоюриста. 

Але в тому, щоб розібратися з документами та вчасно подати до страхових компаній усі необхідні заяви, вам допоможе онлайн-консультація нашого автоюриста. Більше того, ви дізнаєтеся відповідь на найпопулярніше питання «що робити, якщо страхова компанія мало заплатила». У нас будь-яка консультація автоюриста онлайн надається абсолютно безкоштовно.

Нам неодноразово в онлайн-чаті писали «дякую, ви мені дуже допомогли».

Якщо ми допомогли іншим, значить допоможемо і вам!

Юридична компанія надає послуги адвоката у справах про ДТП. Спеціалізуємось у всіх сферах правовідносин, що виникають внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Можете скористатися нашими послугами з будь-якого питання, що виникає під час ДТП. Послуги адвоката з ДТП надаються за різними напрямками. Перелік послуг складається з: представництва адвокатом у судових спорах щодо стягнення грошової компенсації з винуватця ДТП, стягнення грошей через суд зі страхової компанії за автоцивілкою або КАСКО, оскарження розміру страхового відшкодування, визначення правильної суми страхової виплати, встановлення причин ДТП, спори з патрульною поліцією, оскарження протоколів, ухвал, проведення експертиз, консультації з питань ДТП.

Навіть якщо ви випадково зайшли на наш сайт, радимо записати номер телефону адвоката у справах ДТП на майбутнє. Київ досить перевантажений рухом транспорту, що і спричиняє значну кількість щоденних аварій. У Києві особливо велика концентрація ДТП. Від аварії не застрахований ніхто. Аварійну обстановку на дорогах підвищує як велика кількість транспортних засобів, так і погане асфальтне покриття транспортних розв’язок. Адвокат з питань ДТП радить завжди возити з собою відеореєстратор (на період воєнного стану правда це не актуально, оскільки використання відеореєстраторів цивільними особами в військовий час заборонено). За наявності відеореєстратора вам значно легше буде довести свою правоту в суді. Якщо виникають підозри, що вас несправедливо хочуть зробити винуватцем аварії, неодмінно скористайтесь послугами юриста зі справ ДТП. Ви завжди можете під’їхати з документами до нас на консультацію. Вартість консультації автоюриста складає 600 грн. Натомість ви отримаєте повне розуміння подальшого розвитку ситуації, і зможете вжити відповідних заходів у відповідь. Ми маємо найнижчі ціни на юридичні послуги.

Допомога адвоката з ДТП економічно вигідна будь-якій зі сторін, яка стала учасником ДТП. Для винуватця аварії — це захист від включення до калькуляції ремонтних робіт автомобіля неіснуючих послуг, завищення вартості відновлювальних робіт, забезпечення компенсації збитків потерпілому за рахунок виплат автоцивілки, адвокатський захист під час визначення судом винуватця аварії. Для потерпілого внаслідок ДТП це стягнення грошової компенсації з винуватця, стягнення страхової виплати зі страхових компаній, стягнення коштів з моторно-транспортного бюро, допомога в оцінці розміру збитків, проведення автотехнічних експертиз, представництво у виконавчій службі. Можливо кілька варіантів надання послуг адвокатом по ДТП.

Середня вартість послуг із написання позову та подальшого представництва інтересів особи в суді становить 8000 грн. Якщо вам необхідне лише написання позовної заяви, а подальшу участь у суді ви здійснюватимете самостійно, написання позову буде коштувати близько 4000 грн. Вартість підготовки у судовому процесі будь-яких клопотань, заяв складає від 1000 грн. до 3000 грн. У наших фахівців величезний досвід ведення судових спорів щодо ДТП, суперечок зі страховими компаніями. Ми досконало вивчили судову практику щодо ДТП та визначення ступеня вини особи.

Найчастіше страхові компанії завищують вартість ремонтних робіт з відновлення автомобіля потерпілого внаслідок ДТП. Особливо часто це відбувається у випадках, коли автомобіль потерпілого застрахований по КАСКО. У таких випадках за документами ремонт авто відбувається на офіційному сервісному центрі зі встановленням оригінальних деталей. Насправді оригінальні деталі можуть і не встановлюватися, але винуватцю ДТП все одно доводиться оплачувати вартість таких деталей за космічними цінами та завищену вартість робіт на СТО. І навіть наявність автоцивілки в таких випадках не рятує, оскільки автоцивілка покриває лише відповідальність за пошкодження деталей зі зносом, а при ремонті на автомобіль потерпілого встановлюються нові деталі, вартість яких у кілька разів вища.

Адвокат зі справ про ДТП правильно підрахує вартість пошкоджених деталей, перелік та вартість нових деталей, що підлягають встановленню на авто потерпілого, допоможе провести експертизу вартості відновлювальних робіт, врятує вас від невиправданих витрат на ремонт автомобіля потерпілої сторони. Послуги юриста з аварій також знадобляться у разі потреби повернути автомобіль зі штрафмайданчика, або повернути відібрані працівниками патрульної поліції права на керування транспортним засобом.

Кожен із автолюбителів хоч раз потрапляв у неприємну ситуацію на дорозі, і не знав як правильно вчинити. Зазвичай всі починають дзвонити близьким, знайомим та просити допомогти або дати консультацію. Однак самі досвідчені автолюбителі шукають телефон досвідченого автоадвоката або професійного автоюриста. І це правильно, оскільки правильні початкові дії ведуть до необхідного результату. Коротко про нас — ми надаємо послуги адвоката у справах про ДТП вже понад 12 років, і за цей час досконало вивчили законодавчі норми та підзаконні акти, які так чи інакше пов’язані з ДТП. До складу нашої юридичної компанії, крім адвоката з ДТП, також входить автоадвокат страхового права, спеціалісти в галузі автотехнічної експертизи, спеціалісти в галузі встановлення суми завданих збитків та вартості виконання відновлювальних робіт.

Ми забезпечимо вас юридичним захистом у разі дорожньо-транспортної пригоди. Оскаржимо рішення патрульної поліції, витребуємо необхідні документи через адвокатський запит, оскаржуємо відмову страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, стягнемо пеню за весь час прострочення виплати страхового відшкодування. У судовому порядку стягнемо суму збитків з винуватця ДТП. Допоможемо провести експертну оцінку завданих збитків внаслідок ДТП. Відповідно до чинного законодавства, представляти інтереси особи в адміністративному судочинстві може лише адвокат. Ви можете звернутися до нас практично з будь-якою проблемою, яку можна вирішити у правовому полі. Ми завжди відповідально підходимо до вирішення проблеми клієнта, аналізуємо судову практику в аналогічних правовідносинах, розробляємо стратегію юридичних дій і в результаті знаходимо найефективніші шляхи вирішення проблеми.

Відгуки про нас та наших адвокатів з ДТП

Нижче наведені картинки з реальними відгуками, які залишають клієнти після співпраці з нами. Натиснувши на картинку з відгуком, ви перейдете до Google профілю нашої компанії та зможете перевірити достовірність кожного відгуку. Також вам буде доступний рейтинг компанії за п’ятизірковою шкалою. Такі відгуки є достовірними. Загальний рейтинг компанії свідчить про відповідальне ставлення до своїх клієнтів та зобов’язань. Окремого блоку відгуків щодо роботи адвоката з питань ДТП ми не маємо, але загальна думка про нашу компанію має вас підштовхнути до правильного рішення під час вибору адвоката у справах про ДТП.

Ціни на послуги адвоката з питань ДТП

Консультація автоадвоката по телефону безкоштовна. Консультація щодо ДТП в офісі – 600 гривень.

Вартість одного адвокатського запиту – 2000 гривень. У випадку, якщо у справі необхідне подання кількох однотипних адвокатських запитів, на всі наступні адвокатські запити надається знижка понад 50%.

Вартість написання апеляційної скарги на ухвалу суду про визнання особи винною у вчиненні ДТП та накладення адміністративного стягнення – 3000 гривень.

Написання позову про стягнення збитків з винуватця ДТП – 6000 гривень.
Написання позову про стягнення збитків зі страхової компанії – 6000 гривень.
Написання позову про стягнення різниці між виплаченим страховим відшкодуванням та реальними збитками – 6000 гривень.

Написання відзиву на позов у справі про ДТП – від 4000 гривень.
Написання відповіді на відзив – від 2000 гривень.
Написання заперечень на відповідь – від 2000 гривень.
Написання пояснень – від 2000 гривень.

Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у цивільній справі щодо ДТП становить 3000 гривень та може бути збільшена залежно від складності справи та від часу, який адвокат витратить на поїздку до суду.
Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у справі про визнання особи винною у вчиненні ДТП та притягнення до адміністративної відповідальності становить 2500 гривень.

Виїзд адвоката до страхової компанії, переговори, ознайомлення з документами, участь під час оцінки експертом збитків – 3000 гривень.

1. Спори в адміністративному провадженні щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП. (Стаття 124. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд або іншого майна).
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— підготовка процесуальних документів та участь у судовому засіданні адвоката 5000 грн. (за весь судовий процес у суді першої інстанції).
— проведення експертизи щодо обставин та механізмів ДТП — за домовленістю.
— участь адвоката у судовому засіданні — 3000 грн.
— апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції — 5000 грн.
2. Спори в адміністративному провадженні щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (Стаття 130. Управління транспортними засобами або судами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції.)
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Підготовка процесуальних документів та участь у судовому засіданні адвоката — 7500 грн.
(за весь судовий процес у суді першої інстанції).
— Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції — 3000 грн.
— Участь адвоката у судовому засіданні 3000 грн. (за одне засідання у суді апеляційної інстанції).
3.Представництво інтересів сторони в Кримінальному провадженні в органах досудового розслідування та в суді першої інстанції. (Стаття 286 КК. Порушення правил безпеки дорожнього руху чи експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
— Досудове слідство — 50000 грн. (Входять всі дії адвоката щодо ведення справи на стадії попереднього розслідування, збір доказів, повернення майна, скарги на дії слідчого, прокурора, апеляційні скарги на рішення слідчого судді, слідчого, прокурора, захист особи при обранні запобіжного заходу (утримання під вартою, домашній арешт , тощо).
— Кримінальне провадження у суді — 50000 грн. (Входить весь судовий процес в суді першої інстанції).
4. Стягнення в цивільному судочинстві збитків, заподіяних в результаті ДТП.
Стягнення невиплаченого чи недоплаченого страхового відшкодування зі страхової компанії.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами страхової справи — 2000 грн.
— Написання скарг до регулятора фінансових послуг — 3000 грн.
— Складання та подання позову до суду — від 3000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів — 3000 грн.
Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції від 3000 грн.
Стягнення збитків при ДТП з фізичної особи.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Складання та подання позову до суду — 3000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів 3000 грн. Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції від 3000 грн.
Стягнення збитків з юридичної особи, заподіяних працівником під час виконання трудових чи службових обов’язків, або з власника майна.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Складання та подання позову до суду — 5000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів 3000 грн.
Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції 5000 грн.
5. Захист клієнта в суді, як відповідача у справі, при зверненні до нього страхової компанії або особи, якій завдано шкоди.
— Консультація — 600 грн.
— Ознайомлення з матеріалами справи в суді — 2000 грн.
— Складання та подання заяв по суті в суді — 3000 грн.
Участь адвоката в одному судовому засіданні разом із написанням будь-яких процесуальних документів 3000 грн.
Подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції від 3000 грн.

Допомога при ДТП потерпілим:

Адвокат з питань ДТП надасть вам правовий захист та юридичні послуги, якщо ви стали потерпілою стороною в дорожньо-транспортній пригоді. Надаємо правовий захист учасникам ДТП, незалежно від сфери правовідносин, які виникли між потерпілим та винуватцем ДТП. Надаємо адвокатські послуги у цивільному, адміністративному, господарському та кримінальному судових процесах.

Наш автоадвокат у справах про ДТП надасть Вам правову допомогу у вигляді:

 • правової консультації та рекомендацій щодо подальших дій;
 • інформування на тему актуальної судової практики та можливість її застосування до ситуації, що склалася;
 • юридичного супроводу клієнта у судових органах та органах національної поліції на стадії слідства;
 • послуг адвоката у справах ДТП по кримінальному провадженні;
 • представництва інтересів потерпілої сторони у судах, у тому числі апеляційне та касаційне оскарження неправосудних судових рішень;
 • допомоги у проведенні різноманітних експертиз з метою встановлення дійсного розміру заподіяної шкоди та страхового відшкодування;
 • юридичного супроводу до отримання потерпілою стороною повного відшкодування винуватцем ДТП завданих збитків;
 • судового стягнення зі страхових компаній повного чи частково несплаченого страхового відшкодування за договорами ОСЦПВ та КАСКО.

Допомога при ДТП винуватцям аварії:

Якщо ви стали винуватцем аварії, то послуги адвоката по ДТП вам також потрібні. Адвокат у правовому полі простежить щоб ваші права та законні інтереси не були порушені під час адміністративного чи кримінального розгляду, захистить вас від надмірних витрат на відшкодування матеріальних чи моральних збитків, підкаже приблизну вартість ремонтно-відновлювальних робіт, необхідних для відновлення транспортного засобу потерпілого в результаті ДТП.

Адвокат з питань ДТП надасть Вам правову допомогу у вигляді:

 • адвокатського захисту під час визначення судом ступеня вини особи та подальшого притягнення даного винуватця до адміністративної чи кримінальної відповідальності;
 • юридичної допомоги у визначенні необхідної стратегії юридичних дій та варіантів поведінки;
 • допомоги у встановленні істини у судовій справі шляхом проведення основних та додаткових автотехнічних експертиз щодо обставин ДТП;
 • судового представництва інтересів винуватця ДТП у судових спорах із потерпілими особами про відшкодування суми збитків, завданих внаслідок ДТП;
 • судового захисту винуватця ДТП у спорах, у тому числі і судових, зі страховими компаніями щодо виплати страхового відшкодування або регресного стягнення суми сплаченого страхового відшкодування.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Адвокат у Києві у справах про ДТП допоможе отримати страхове відшкодування

Помощь адвоката по ДТП со страховыми компаниями

Наші адвокати у справах з ДТП та страхові юристи оптимально швидко допоможуть вам стягнути суму виплати або недоплати страхової компанії. Найчастіше страхові компанії не поспішають із виплатою страхового відшкодування, а також всіляко намагаються зменшити його розмір або взагалі звести виплату до мінімуму. Якщо таке відбувається і з вашою страховою компанією, то, швидше за все, таким чином страхова хоче вас обдурити і взагалі не виплатити вам страхове відшкодування. 

Мета затягування виплати дуже проста, поки ви чекаєте на свої гроші, страхова вживає всіх заходів, щоб визнати себе банкрутом або взагалі припинити свою господарську діяльність і зникнути. У такому разі категорично протипоказано зволікати, а треба терміново звертатися до суду. Звертайтеся до нас, і наш автоюрист допоможе вам скласти необхідний цивільний позов до суду, розрахує суму страхового відшкодування, стягне інфляційні, пеню за прострочення виплати страхового відшкодування, а також інші штрафні санкції. 

Ми пропонуємо:

Судове представництво інтересів клієнта у спорах про стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії;

Підготовка позовних заяв, визначення підсудності, подання позовів до суду, підготовка та подання до суду заяв, клопотань, заперечень та інших процесуальних документів;

Аналіз розміру страхового відшкодування, підготовка розрахунку пені, штрафів, інфляційних, що підлягають стягненню зі страхової компанії;

Отримання судового рішення про стягнення коштів зі страхової компанії, отримання виконавчого листа, передача виконавчого листа до органів державної виконавчої служби для виконання рішення суду.

Адвокат по ДТП з постраждалими

У нас ви можете отримати послуги адвоката у кримінальних справах щодо ДТП із постраждалими. Якщо вас цікавить послуга адвоката у кримінальній справі про ДТП, в якій є постраждалі або навіть смертельний випадок, додаткову інформацію про цю послугу ви можете переглянути на нашій окремій сторінці.

АБСОЛЮТНЕ ПРАВО НА СТЯГНЕННЯ ЗБИТКІВ З ВИНУВАТЦЯ ДТП:

Станом на 2024 рік абсолютне право на стягнення збитків з винуватця ДТП – не працює. Ще у 2018 році потерпілий у ДТП мав право стягнути завдану йому шкоду як зі страхової компанії, так і безпосередньо і з винуватця аварії. Така позиція Верховного суду захищала потерпілих у ДТП від неблагонадійних страхових компаній, які не поспішали виконувати свої зобов’язання щодо виплати страхового відшкодування. Починаючи з 2019 року Верховний суд змінив свою позицію і роз’яснив, що стягнення повної суми збитків з винуватця аварії, який застрахував свою цивільну відповідальність, нехай і в неблагонадійній страховій компанії, суперечить ідеї інституту страхування. Тобто, якщо винуватця ДТП застраховано в компанії, яка не виконує своїх зобов’язань щодо виплати страхового відшкодування, потерпілому в ДТП потрібно звертатися до суду спочатку до страхової компанії, і лише після цього готувати позов до винуватця про стягнення різниці між страховою виплатою та реальними збитками.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 6 комментариев

 1. Денис

  Взяв автомобіль в аренду, в ході експлуатації було скоєне дтп в ході якого було пошкоджено автомобіль. Винуватець признав свою провину. Зараз я хочу повернути автомобіль орендодавці, але він пошкоджений. В договорі був прописаний пункт що орендар бере на себе повну фінансову відповідальність за транспортний засіб незалежно від дії третьої сторони. Зараз ще справа на розгляді по європротоколу. Чи можеть в мене бути проблеми з орендодавцем в даному випадку?

  1. Ні, проблем у вас не повинно бути, всю відповідальність за відшкодування збитків буде нести винуватець ДТП, це вже не ваш клопіт, авто скоріше за все застраховане по КАСКО і страхова все відремонтує а потім звернеться з регресним позовом до винуватця ДТП.

 2. Юрій

  Доброго дня. Підкажіть що робити в такій ситуації: жінка- інвалід (пересувається з ходунками) виходила з автобусу і водій, не помітивши, що вона не встигла завершити висадку, закрив двері, заблокувавши її ногу почав рух. В результаті ДТП отримані травми середньої тяжкості, забій грудної клітини, м’язів ноги. На даному етапі водій оплатив первинне лікування. Жінці рекомендовано спостереження сімейного лікаря. Водію загрожує кримінальне провадження, але він готовий компенсувати жінці лікування і моральну шкоду, в обмін на те щоб жінка відмовилась від претензій та не подавала заяви. Питання полягає в тому, що на даному етапі не зрозуміло, які в подальшому можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. І не зрозуміло як правильно юридично оформити цю домовленість, так щоб вказати, що якщо виникнуть ускладнення в подальшому, то водій також зобов’язується компенсувати витрати на лікування.

  1. Доброго дня. Ми вам рекомендуємо укласти з ним письмовий договір про відшкодування шкоди, де прописати всі умови, і бажано прописати якусь авансовану суму та те, що він зобов’язується відшкодувати всі документально підтверджені витрати на лікування. Бо після рішення суду він може перестати виплачувати. Окрім цього, у зв’язку з вашою домовленістю, вам необхідно буде подати до суду заяву про те, що ви не маєте до нього жодних претензій і просити суд в тому числі не позбавляти водія водійських прав.

 3. Оксаночка

  В лютому помер мій батько за рульом машини, врізавшись в чоловіка іншої машини, машина мого батька не зареєстрована була на нього та знаходилась в арешті як він на ній їздив. При покупці цієї машини він не перевірив чи арештована вона чи ні. Машину забрали після ДТП на штраф стоянку.
  Зараз той чоловік в якого врізався мій батько потребує з моєї мами грошей за відшкодування бо страховка повністю все не покрила. Грозиться в суд подать. Які в нас шанси виграти суд?

Добавить комментарий