Адвокат з фінансових питань

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Ви знаходитесь на сайті адвокатів з фінансових питань. Ми займаємося наданням юридичних послуг у фінансовій сфері. Нашими клієнтами є як фізичні, так і юридичні особи. Ми допомагаємо вирішити фінансові питання в різних сферах діяльності фізичним та юридичним особам. Щоб дізнатися ціну, напишіть нам на Telegram або в онлайн чат, розкажіть, що конкретно вас цікавить, і ми відразу вам повідомимо, які дії необхідно здійснити і скільки це буде коштувати.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Послуги адвоката з фінансових питань у Києві

Життя – це хитросплетіння доріг, де на кожному кроці нас чатують не лише приємні сюрпризи, а й юридичні лабіринти. Фінансові питання – це така специфічна сфера, де легко заплутатися, втратити дорогоцінний час і, що найгірше, – свої заощадження.

Наша юридична компанія – це ваш провідник, який допоможе вам вийти з будь-якого фінансового лабіринту. Ми пропонуємо широкий спектр адвокатських послуг з фінансових питань, що виникають у різних сферах життя.

Послуги з фінансових питань для фізичних осіб.

Заплутались у лабіринтах фінансів? Довіртеся досвідченому провіднику! Життя вирує, часом занурюючи нас у вир фінансових питань. Договори інвестування, боргові зобов'язання, кредитні картки, страхові випадки, сімейні та спадкові розбіжності – все це може заплутати й змусити вас нервуватися. Не витрачайте час і сили на самостійне вивчення законів! Довіртеся досвідченому адвокату з фінансових питань, який стане вашим вірним провідником у лабіринтах юриспруденції.

Наша команда готова допомогти вам у вирішенні таких питань: Інвестування у будівництво, Перевірка договорів з ФФБ, Визнання договорів недійсними, Стягнення заборгованості за розписками та договорами, Допомога з кредитною заборгованістю, Скасування виконавчого напису нотаріуса, Повернення єдиного іпотечного житла, Відшкодування збитків після ДТП, Стягнення страхового відшкодування, Допомога у спорах зі страховими компаніями, Стягнення різниці між виплатою та реальними збитками, Поділ майна між подружжям, Визнання права власності на нерухомість, Стягнення заборгованості по аліментам, за користування майном, по фінансовим договорам, Захист на стадії слідства та у суді і тому подібне.

Також у нас ви можете отримати професійну допомогу щодо:

 1. Складання договорів позики, купівлі-продажу, поставки, кредитних договорів, договорів поруки та інших;
 2. Стягнення заборгованості з фізичних та юридичних осіб;
 3. Спори з банками та страховими компаніями;
 4. Спадкові справи, пов’язані з фінансовими активами.

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • Глибокий аналіз вашої ситуації
 • Розробку оптимальної стратегії дій
 • Професійне представництво ваших інтересів
 • Юридичну підтримку на всіх етапах
Не дозволяйте фінансовим проблемам затьмарити ваше життя! Зверніться до нас, і ми допоможемо вам знайти правильний шлях.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Послуги з фінансових питань для юридичних осіб.

Ви як керівник компанії постійно стикаєтеся з непрохідним фінансовим лабіринтом? Заборгованість, невиконання зобов'язань, ризики та хитросплетіння договорів лякають, мов хижі мінотаври? Не впадайте у відчай! На допомогу вам прийде команда сміливих юристів та фінансових експертів, які проведуть вас крізь терни юриспруденції до омріяного виходу.

Стягнення боргів:

Ваші контрагенти ховаються за мурами несплачених рахунків? Ми змусимо їх виконати свої зобов’язання, використовуючи всі законні методи, від грізних листів до гучних судових справ.

Договори, що втратили свою силу? Ми розробимо нові, юридично бездоганні документи, які стануть вашим надійним щитом у мінливому світі бізнесу.

З нами ви:

 1. Отримаєте чіткий план дій: ми розробимо індивідуальну стратегію вирішення ваших фінансових проблем.
 2. Збережете час та нерви: візьмемо на себе всі бюрократичні та юридичні складнощі.
 3. Здобудете впевненість: знання, що ваші фінансові питання в надійних руках, дозволить вам зосередитися на розвитку вашого бізнесу.

Зверніться до команди фахівців, і ми разом з вами знайдемо вихід!

Ми розуміємо, що фінансові питання – це делікатна тема, тому гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність.

Наша команда досвідчених юристів володіє глибокими знаннями у сфері фінансового права та має успішний досвід вирішення найскладніших справ. Ми завжди на стороні наших клієнтів і готові відстоювати їхні права та інтереси.

Звертайтесь до нас, і ми допоможемо вам знайти вихід з будь-якого фінансового лабіринту!

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205