Адвокат з господарських справ у Києві

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Ви знаходитеся на сайті адвоката у господарських справах. Наш офіс знаходиться у Києві. У нас можливо замовити послуги з супроводження в суді господарських спорів, написання позовних заяв, отримати усну чи письмову консультацію, провести юридичний аналіз документів. Також ми займаємося супроводженням угод, складемо господарський договір будь-якої складності, допоможемо налагодити бізнес від «А» до «Я», забезпечимо правову підтримку.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Допомога адвоката в господарських спорах

Адвокат з господарських справ — це ваш представник у судових спорах з контрагентами вашого підприємства, ваш юрист, який вирішує проблеми у господарській сфері.

Господарська діяльність підприємства – це діяльність з укладання угод, надання послуг, постачання товарів, виконання різних робіт, з однією єдиною метою – отримання прибутку.

Наші ціни вас приємно здивують. У наш складний час ми намагаємося опустити до мінімуму наші ціни на юридичні послуги, оскільки розуміємо, що матеріальне становище наших клієнтів не завжди дозволяє сплатити за наш гонорар.

Адвокатські послуги

Ви можете розраховувати на нас у наступних послугах:

 • безкоштовна коротка консультація по телефону;
 • платна консультація у офісі компанії;
 • аналіз документів клієнта;
 • написання юридично обґрунтованих претензій;
 • написання відповідей на претензії, листів, адвокатських запитів;
 • розробка юридичної стратегії; 
 • пошук оптимальних (недорогих) варіантів вирішення проблеми клієнта;
 • написання позовних заяв до господарських судів;
 • складання та подання до суду клопотань, заяв, прохань, пояснень;
 • участь адвоката у судових засіданнях, представництво у суді, підтримка позиції клієнта, виступ у дебатах;
 • ознайомлення з матеріалами судової справи;
 • складання та подання до суду апеляційних скарг, представництво в апеляційних судах, скасування рішень судів перших інстанцій;
 • касаційне провадження;
 • укладання юридично грамотних договорів, контрактів, зовнішньоекономічних договорів;
 • повний супровід угод, участь адвоката під час підписання, участь під час фактичного виконання договору, відвантаження товару тощо.
Перед вами не повний список адвокатських послуг, які ми надаємо у господарських справах. Якщо вас цікавить якась послуга, ви можете зателефонувати нам за телефоном, вказаним на сайті. Як мінімум, отримайте коротку безкоштовну консультацію. Як максимум, наймете нас для надання вам юридичних послуг.

Чим відрізняються господарські спори?

На відміну від цивільних справ, у господарських справах ціна спору здебільшого значно вища. Суми, через які виникають суперечки, обчислюються сотнями тисяч гривень та навіть мільйонами. Ставки судового збору на порядок вищі, ніж у цивільних та адміністративних справах. Мабуть законодавець вирішив, що юридичні особи мають у своєму розпорядженні більші кошти, і можуть собі дозволити заплатити судовий збір за більш високими ставками. Але є й позитивний момент. У господарських спорах ніхто ні з ким не панькається.

Результат справи переважно вирішується виходячи з наданих письмових документів. Сторони обґрунтовують свої вимоги та заперечення на основі письмових договорів, контрактів, норм законодавства та інших документів. Тут рідко допитують свідків чи призначають експертизу, розтягуючи цим строки розгляду. Якщо хтось не з’явився на суд і не висловив своїх зауваження чи заперечення, це його проблема. Такий підхід забезпечує своєчасний та швидкий розгляд справ, захищаючи тим самим права позивачів, які звернулися до суду. Середній строк розгляду господарських справ у судах становить від 2 до 4 місяців. Загалом у господарських судах більш серйозне ставлення до сторін процесу, але водночас і більш вимогливе.

Якщо ви шукайте адвоката для вирішення господарського спору, наш телефон можна знайти в розділі «контакти» або в шапці сайту, ну а далі, ми сподіваємося, що ви знаєте що робити.

Ми зацікавлені в тому, щоб максимально ефективно захистити майнові права наших клієнтів, адже кожна виграна справа – це наша репутація. Враховуючи, що йдеться про клієнтів – юридичних осіб або ФОП, у яких часто виникають проблемні ситуації в процесі господарської діяльності, наша ефективна робота може стати передумовою подальшого укладання договору на постійне юридичне обслуговування підприємства.

Нашими послугами клієнти можуть скористатися як одноразово для супроводження конкретної господарської справи, так і укласти договір на постійне юридичне обслуговування. Вибір форми співробітництва є невід’ємним правом клієнта.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Чи потрібно наймати адвоката?

Тримати штатного юриста на підприємстві може дозволити собі не кожен керівник. Це здебільшого залежить від виду діяльності підприємства. Наприклад, кредитним організаціям без власних юристів звісно не обійтися, оскільки такі організації звертаються до суду майже не щодня. У разі виникнення господарського спору кредитні організації можуть скористатися послугами своїх юристів, які отримують за це заробітну плату. Але ми радимо залучати до господарських спорів професійного адвоката, оскільки він має набагато більше досвіду в такій категорії справ. У торговій сфері посада юриста в штаті компанії – це рідкість. Господарські спори в цій сфері виникають значно рідше. Саме на такий сегмент підприємств спрямовані наші послуги.

Господарське законодавство різноманітне, керівник підприємства чи головний бухгалтер не зможуть ефективно захистити права юридичної особи у господарській справі. Самостійне представництво інтересів у господарському суді загрожує неприємними наслідками. Як уже вище описувалося, ви можете згаяти дорогоцінний час, що згодом призведе до неможливості подальшого захисту ваших інтересів адвокатом.

У свою чергу адвокат почувається у господарській справі – «як риба у воді». Він чітко знає строки подання до суду доказів, точно розуміє які документи необхідно подати до суду, а від подання яких слід утриматися. 

Тільки досвідчений адвокат у господарських справах зможе грамотно вирішити вашу господарську справу.

Претензійна робота

Подання судового позову є крайнім заходом впливу на вашого контрагента. Перед зверненням до суду проводиться претензійна робота. Складається законодавчо обґрунтована претензія та надсилається рекомендованим листом на адресу «вашого кривдника». І лише після закінчення 30 денного строку на відповідь можна готувати позов до суду.

Всю претензійну роботу ми також беремо на себе. Складемо грамотну претензію, обґрунтовану відповідь на претензію.

Кому дозволено звертатися до господарського суду?

Будь-яким підприємствам, установам та організаціям, ФОП, у тому числі іноземним, у разі виникнення спорів між ними. Спори між юридичними особами та фізичними особами підвідомчі цивільним судам.

З яких питань можна звертатися до господарського суду?

 • неналежне виконання зобов'язань за господарськими договорами, контрактами. Вимоги про розірвання, зміну умов договору, стягнення заборгованості. Спори щодо належного виконання міжнародних контрактів.
 • банкрутство юридичних осіб. - банкрутство фізичних осіб (з 2020 року).
 • заяви Антимонопольного комітету та "Рахункової палати".
 • спори між засновниками та підприємством.
 • спори щодо цінних паперів.

 • Послуги адвоката у Києві з господарських спорів

  Наша юридична компанія надає послуги адвоката у господарських судах усіх інстанцій, що знаходяться у місті Києві. Здійснює захист інтересів клієнтів у Господарському суді м. Києва, Господарському суді Київської області, Північному апеляційному господарському суді (Колишній Київський апеляційний господарський суд), Касаційному господарському суді.

  Орієнтовна вартість послуг (Прайс):

  Вартість послуг адвоката залежить від складності господарської справи та від необхідної кількості підготовки процесуальних документів. Точну вартість послуг ви можете дізнатись по телефону.

  Ціни на стандартні господарські справи:

  Юридична експертиза договору – 3000 грн.

  Складення контракту – від 3000 грн.

  Юридична консультація – 600 грн.

  Претензійна робота – від 2000 грн.

  Складання позову – від 6000 грн.

  Участь адвоката у суді – 4000 грн./засідання.

  Складання апеляційних/касаційних скарг – від 4000 грн.

  Адреси господарських судів Києва

  Господарський суд м. Києва знаходиться за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-б Телефон: (044) 284-18-98

  Господарський суд Київської області знаходиться за адресою: 01032, м. Київ-32, вул. Комінтерну (Симона Петлюри), 16, Телефон: (044) 239 72 81

  Північний апеляційний господарський суд (Колишній Київський апеляційний господарський суд) знаходиться за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка 1, Телефон: (044) 230 06 58, (044) 230 06 59

  Касаційний господарський суд знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. О. Копіленка, 6, Телефон: (044) 207-58-24

  Наш офіс знаходиться за адресою:
  04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

  Добавить комментарий