Юрист з житлових питань

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Надаємо юридичні послуги у сфері вирішення житлових питань. Наш адвокат з житлових питань допоможе вам вирішити проблеми з житлом в судовому порядку, визнає ваше право власності на житло, встановить порядок користування даним житлом чи допоможе розділити будь-яке нерухоме майно в натурі. Ми займаємося лише серйозними питаннями пов’язаними з нерухомим майном, вирішити які можливо через суд. Ми не займаємося незначними питаннями щодо отримання довідок, складення скарг чи тому подібне. Це не робота адвоката, це ви можете зробити і самостійно. 

Зв’язатися з нами можна за телефоном !!!

Тел: +38 067-657-67-36  Еmail: advockat-@ukr.net

Перед тим як дзвонити, спочатку напишіть у Telegram, Viber або WhatsApp.

В нашому розумінні, житлові спори – це спори з приводу нерухомого майна, а саме: коли одна особа порушує право володіння користування чи розпорядження житлом іншої особи. Також до житлових спорів можливо віднести питання затоплення квартири сусідом зверху. Тобто, коли сусід з верхнього поверху забув закрити кран холодної води в своїй забитій сміттям раковині на кухні, дістав «гранований стакан» та пляшечку відбірного коньячку сараджішвілі, та після 25 хвилин хмелевого релаксу прийняв горизонтальне положення в нерівній боротьбі з гравітацією нашої планети. А в цей час похмура і роками немита раковина повільно набиралася водою аж поки її вміст не почав повільно витікати на немиту підлогу кухні, яка давно мріяла про воду та вологе прибирання. Зрештою через деякий час підлога кухні почала робити «буль-буль-буль» а стеля в оселі сусіда знизу «кап-кап-кап».

Це було дуже стисле визначення – що таке затоплення квартири сусідом.

Ми займаємося лише значними затопленнями квартири де вартість наших послуг складає не менше 10 000 грн. Ми займаємося житловими питаннями, за які клієнт може заплатити не менше ніж 5 000 грн. Якщо у вас незначне питання і ви не готові сплачувати вищевказані гонорари, то вам краще пошукати юриста в іншому місці. Окрім цього, ми не надаємо безкоштовні консультації по телефону. 

На які послуги ви можете розраховувати, якщо звернетеся до нашого юриста з житлових питань:

  1. виділення в натурі частини житла, отримання судового рішення щодо виділення частини житла, виселення з житла, примусове вселення, зняття з реєстрації через суд, позбавлення особи права користування житлом;
  2. подання до суду позовів про визнання недійсними договорів дарування, продажу, міни житла;
  3. поділ майна між подружжям у разі розірвання шлюбу, поділ майна між родичами;
  4. допомога щодо реєстрації житла у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
  5. визнання права власності у суді на житло чи недобудову;
  6. представництво у суді у справах про стягнення збитків внаслідок затоплення чи пожежі;
  7. супровід будь-яких судових спорів пов’язаних із володінням житлом, оскарження або визнання права на житло, стягнення орендних платежів, розірвання оренди тощо.
Послуги адвоката з житлових питань передбачають супровід угод купівлі-продажу житла, міни, оренди, контроль оплати за договорами та застосування штрафних санкцій у разі невиконання стороною своїх зобов’язань.

Угоди з нерухомістю завжди спокушали та будуть спокушати осіб, які бажають швидко збагатитися шахрайським шляхом, а допомога юриста з житлових питань допоможе врятувати вас від шахрайських дій з боку таких третіх осіб. Ми завжди перевіряємо житло по державним реєстрам, перевіряємо ділову репутацію попередніх власників та аналізуємо ризики оскарження угоди з боку третіх осіб чи самих продавців.

Фахівці юридичної компанії «N.S. GROUP» відповідально ставляться до виконання своїх зобов’язань щодо захисту ваших прав, які пов’язані з житловими нюансами. Допоможемо прописатися, виписатись, зареєструвати чи зняти з державної реєстрації житло, допоможемо зняти арешти та інші обтяження, вселитися та виселитися з житла, оскаржити договір продажу чи іншого відчуження, визнати право власності. Надаємо допомогу юриста з житлових питань у спорах спадкоємців про право на спадкове житло, спорах з будівельними компаніями, стягнемо з забудовника штрафні санкції за несвоєчасне введення житла в експлуатацію. Наш адвокат із житлових спорів має багаторічний досвід судового представництва та вирішення спорів у даній сфері. Він допоможе у збиранні необхідних документів та подачі до суду будь-якого позову щодо права на житло.

Не відкладайте на завтра похід до адвоката, будь-яке зволікання може призвести до того, що надалі ви не зможете захистити своє право, оскільки закінчаться всі строки звернення до суду.

Окрім цього, при наявності судового розгляду справи в суді в житловій сфері, не варто намагатися захищати свої права самому, ви можете погіршити ситуацію, будь-які судові розгляди краще довіряти професіоналам.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий