Адвокат з питань виписки та виселення

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Надаємо послуги з виписки та виселення осіб, зареєстрованих у квартирі, через суд. Допоможемо зняти особу з реєстрації місця проживання, отримаємо рішення суду про примусове виселення. У нас багато успішної практики у сфері виселення та зняття з реєстрації місця проживання за рішенням суду. Лояльні ціни на послуги. Ми допомогли багатьом захистити їхні майнові права.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Уявіть собі, що ви придбали квартиру на вторинному ринку. Під час огляду квартири продавець був привітним і зі сльозами на очах запевняв що протягом місяця він збере свої речі та виселиться з проданої квартири. Свої наміри виписатися з житла він також підтвердив у нотаріуса відповідним пунктом в договорі купівлі-продажу квартири.

І ось, після оформлення угоди ви, як щасливий власник довгоочікуваної нерухомості, повертаєтеся додому і починаєте планувати майбутній ремонт. Передбачений у договорі місяць на самостійне виселення продавця тягнеться дуже довго, але ви наполегливо чекаєте і сподіваєтеся на його порядність. Через місяць ви дзвоните продавцеві з метою отримати ключі від вашої квартири, але він, з якихось причин, перестає відповідати на ваші дзвінки. Ви йдете за адресою місцезнаходження квартири і дзвоните у двері. Двері відкриває колишній власник квартири і повідомляє, що в нього немає де жити, виселитися він не може, гроші вже потратив, тому що хочете, те і робіть.

Знайома ситуація?

Або у вашій квартирі зареєстрований далекий родич, який виїхав з України 10 років тому. Він звичайно не заважає вам користуватися житлом, але вам доводиться платити більше за комунальні послуги. Крім цього, це заважає вам навіть мріяти про субсидію.

Є безліч ситуацій, коли вам може знадобитися послуга виселення з квартири через суд. Але завжди є тільки один вихід. Вам потрібно найняти професійного адвоката, який зможе виселити того, на кого ви тицьнете пальцем, за встановленою законом процедурою.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Як виписати людину через суд?

Для виселення мешканця з квартири потрібно підготувати мотивований позов до суду. Такий позов називається «позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням». У першому випадку підставою для виселення буде зміна власника квартири. Згідно законодавства України, в разі зміни власника квартири підлягають виселенню всі особи, які не є членами сім’ї нового власника. У другому випадку підставою для виселення є відсутність особи за місцем прописки більше ніж один рік.

Що входить до послуг адвоката з виселення:

Выселение и выписка из квартиры через суд блок 1

 1. Перш за все, це аналіз документів клієнта та надання правового висновку щодо можливості виселення особи.
 2. Проведення юридичної консультації та роз’яснення норм чинного законодавства, які регулюють питання примусового виселення.
 3. Укладання з клієнтом договору про надання юридичних послуг.
 4. Подання адвокатських запитів.
 5. Збір документів у справі.
 6. Написання та подання до суду позовної заяви про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.
 7. Представництво адвокатом інтересів клієнта в суді першої інстанції, підтримання позовних вимог про виселення.
 8. Подання до суду клопотань, пояснень, заперечень, відзивів, відповідей на відзиви.
 9. Отримання позитивного рішення суду з відміткою про набрання законної сили.
 10. У разі потреби, оскарження рішення суду першої інстанції в суд апеляційної інстанції.

Що потрібно зробити клієнту після отримання рішення про виселення?

Після того, як суд прийме рішення про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, необхідно почекати тридцять днів, щоб рішення суду набрало законної сили.

Це формальність, але без неї ніяк, оскільки буде порушено право відповідача на оскарження судового рішення.

Далі потрібно написати заяву до суду про видачу виконавчого листа та рішення суду з позначкою про набрання законної сили. Через тиждень після подання заяви необхідно прибути у приймальний час до цивільної канцелярії суду і отримати вищезазначені документи. І лише коли рішення суду та виконавчий лист будуть у вас на руках, ви можете спокійно йти до ЦНАПу та знімати особу з реєстрації місця проживання. В центрі надання адміністративних послуг вам знадобиться отримати номерок з датою та часом, на коли вас зможе прийняти відповідний фахівець. Номерок можна отримати наперед, записавшись на прийом до фахівця онлайн на офіційному сайті адміністративних послуг міста Києва.

На прийом із собою необхідно взяти паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (з 1994 року до 2012 року — ідентифікаційний код), оригінал рішення суду та оригінал виконавчого листа. Під час подачі документів вас попросять заповнити заяву, відсканують ваш паспорт і код, на певний час заберуть оригінали судових документів. Результати розгляду вашої заяви будуть готові тільки через тиждень, про що вам надійде відповідне СМС на ваш телефон. Після отримання СМС вам повторно необхідно буде записатися в електронну чергу і з’явитися до ЦНАПу в зазначений час. Вам видадуть ті документи, які ви здавали, а також виписку про зняття з реєстрації особи, яка зазначена у рішенні суду.

Які можуть бути підстави для виселення?

- Незаконне проживання або перебування. Існують випадки, коли особа самовільно вселяється в квартиру без належних прав. У такому разі потрібно подати позов про примусове фізичне виселення.
- Відсутність проживання особи в квартирі протягом одного року. Факт непроживання потрібно підтвердити довідкою з ЖЕКа чи ОСББ.
- Якщо один із власників навмисно пошкоджує житло своїми діями.
- Визнання судом особи безвісно зниклою.
- Визнання судом особи померлою.
- Якщо житло визнано непридатним для проживання.
- Перехід нерухомості з житлового фонду в нежитловий.

У разі виникнення будь-якої конфліктної ситуації щодо житла, ви завжди можете звернутися до нас. Ми надаємо юридичні послуги з виселення осіб через суд.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 2 комментариев

 1. Сергій

  Доброго дня. Я власник кімнати в частині комунальної квартири (гуртожиток), наразі там прописаний бувший вланик який не хоче виписуватися у звязку з тим що треба йто до військомату. оскільки в моїй власності частина ком квартири, то для виписки цього пасажира повинні дати згоду всі інші власник, а їх там десь 20. тож варінт виписати через суд. Яка вартість данного процесу і чи можливо щоб було додаткове рішення на стягнення з цього пасажира правничої допомоги на мою користь ?

Добавить комментарий