Послуги адвоката по розірванню шлюбів

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Ми займаємося тільки розлученнями через суд. Для розлучення через РАЦС вам адвокат не потрібен, ви цілком це можете зробити і самостійно. Є два варіанти скористатися нашими послугами. Перший варіант, це ми вам за гроші просто напишемо позовну заяву про розлучення, а ви її самостійно подасте до суду, і будете самостійно судитися. І другий варіант, це ми повністю беремо на себе весь процес розірвання шлюбу через суд. Перший варіант дешевший, а другий варіант відповідно дорожчий.

Зв’язатися з нами можна за телефоном !!!

Тел: +38 067-657-67-36  Еmail: advockat-@ukr.net

Перед тим як дзвонити, спочатку напишіть у Telegram, Viber або WhatsApp.

Ціни на послуги сімейного адвоката з розлучень

Юридична консультація в офісі — 500 грн.

Юридична консультація по телефону – не надається.

Перший варіант надання послуг, це підготовка по вашим документам позовної заяви про розірвання шлюбу та платіжного доручення про сплату судового збору. Вказані документи готовляться адвокатом та надсилаються клієнту на електронну пошту. Клієнт самостійно роздруковує позовну заяву, сплачує судовий збір та подає позов до суду.

Вартість підготовки позовної заяви про розірвання шлюбу по документам клієнта  — 4000 грн.

(Ціну вказано за звичайну просту позовну заяву про розірвання шлюбу).

Якщо потрібно визначити місце проживання дитини після розлучення, позбавити батьківських прав, стягнути аліменти – це все оформлюється окремими позовами за окрему плату.

Другий варіант, це повне супроводження адвокатом справи про розірвання шлюбу в судовому порядку. В такому випадку адвокат самостійно готує, роздруковує підписує та подає до суду необхідні документи, сплачує судовий збір, приймає участь у судових засіданнях аж до моменту винесення судом рішення про розірвання шлюбу. Клієнт компенсує адвокату сплачений ним судовий збір за подання позовної заяви. 

Вартість комплексного супроводження справи про розірвання шлюбу становить – 12 000 грн.

Інколи виникають ситуації при яких позовна заява вже знаходиться в суді, і клієнту необхідна просто участь адвоката в судовому засіданні.

Вартість участі адвоката в судовому засіданні про розірвання шлюбу складає — 4000 грн.

(Ціна вказана за участь адвоката в судах міста Києва, якщо потрібна участь адвоката в суді Київської області, вартість одного засідання буде дорожчою. Щодо судів інших регіонів вартість послуг адвоката обговорюється окремо, включно з витратами на відрядження). 

Зміст сторінки:

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Чи потрібен вам адвокат для розлучення?

Вам потрібен адвокат для розлучення? Не сумуйте, адже розлучення – це не кінець світу, а лише початок нового життя. І, як і в будь-якій справі, тут вам знадобиться вірний друг і помічник – адвокат!

Коли ж вам точно не обійтися без юриста?

Діти: Маєте маленьких пухнастих монстриків? Тобто, чудових дітей? Тоді без адвоката ніяк! При наявності дітей розлучення можливе лише через суд.

Вона/він не хоче давати розлучення: Ваша друга половинка раптом вирішила, що вона вас нікому не віддасть? Не біда! Адвокат допоможе вам розлучитися, навіть якщо ваша колишня половинка вперто чіпляється за минуле.

Шлюб з іноземцем: Захотіли екзотики і зареєстрували шлюб з іноземцем? А тепер хочете розлучитися? Не хвилюйтесь, адвокат знає всі таємниці міжнародного розлучення!

У всіх інших випадках ви можете розлучитися без адвоката. Тобто, якщо ви згодні з чоловіком/дружиною, дітей у вас немає (або вони вже виросли), то можете сміливо йти в РАЦС. Але пам’ятайте: навіть у найпростіших справах юрист може допомогти вам зекономити час, нерви і, можливо, навіть гроші.

Ось кілька порад, які допоможуть розлучитися без адвоката:

 • Поговоріть з чоловіком/дружиною: Обговоріть всі питання, пов’язані з розлученням, мирно і спокійно.
 • По можливості складіть шлюбний договір: Це допоможе вам уникнути спорів під час поділу майна.
Пам’ятайте: розлучення – це складний процес, але з правильним підходом ви зможете пройти його з мінімальними втратами.

І наостанок: не сумуйте! Розлучення – це шанс почати нове життя, сповнене нових можливостей.

Коли потрібно звернутися по допомогу до сімейного адвоката?

Уявіть: ви щасливі у шлюбі, купуєте затишне гніздечко – квартиру. І раптом, бац! Розлучення, і ви ділите цю затишну «хатку» навпіл з вашим «колишньою». А ви ж думали, вона ваша! Ну я й лопух!

Або ось: живете ви собі спокійно, аж раптом ваш благовірний виставляє вас за двері з вашої спільної квартири! «Як так?!» — обурюєтеся ви. А юрист вам пояснить: «А ось так, мадам! Половина цієї квартири – ваша і ви маєте повне право зламати замки і заселитися, або взагалі замінити двері разом із замком!». Ось так, одруження — це не лише про «кохання до гробу», а й про «спільне майно».

Тож коли ж кидатися на допомогу до сімейного юриста, аби не втратити штани (або, у нашому випадку, квартиру)?
 1. Купуєте щось дороге? Неважливо, чи то квартира, чи то кабріолет, чи то колекція марок – юристу покажіть! Він знає, як зробити так, щоб ваше «нажите» залишилося вашим.
 2. Чоловік виганяє вас зі своєї квартири!? Не поспішайте збирати речі! Юрист допоможе вам довести, що половина цього «його» житла – ваша.
 3. Хочете забрати дитину у колишнього!? Знову ж таки, юрист – ваш вірний друг. Він знає, як правильно оформити всі документи та захистити права вашої дитини.
 4. Хочете стягнути аліменти!? Юрист допоможе вам розрахувати суму аліментів та зробити так, щоб ваш «колишній» їх таки почав платити.
Загалом, пам’ятайте: юрист – це ваш рятівний круг у бурхливому морі сімейних стосунків. Не соромтеся звертатися за допомогою!

P.S.: З вибором «другої половинки» ми вам, на жаль, не допоможемо. Тут вже надія лише на ваше інтуїцію.

Один наш клієнт років через 10 після розставання з дівчиною дізнався, що у нього є дитина! Колишня кохана вирішила подати на аліменти. Уявіть його шок! Дружина, діти… А тут ще й «привіт з минулого»!

На щастя, юристи розібралися. Виявилося, що в свідоцтві про народження дитини записано зовсім іншого батька і виграти позов про стягнення аліментів їй не світить.

Що входить в обов'язки адвоката з розлучень?

Що входить в обов'язки адвоката з розлучень? Складнощі, які виникають у процесі розлучення!!!
Як відбувається розлучення з іноземцем в Україні?

Чому проблеми при розлученні виникають несподівано?

Чому розлучення, немов цунамі, накривають нас зненацька, адже ми одружуємося з щирими намірами?

Відповідь проста: ми, немов сліпі кошенята, пірнаємо у вир сімейного життя, не маючи ані уявлення, які сюрпризи воно нам готує. Хтось пливе за течією, тримаючись за руку коханої людини, а хтось одразу хапається за рятувальний круг, коли стикається з першими рифами побутових проблем.

Деякі героїчно борються з буревіями життя, роблячи все, щоб зберегти сімейний корабель на плаву. Інші ж, не витримавши натиску, кидають штурвал і тікають з поля бою, шукаючи затишного притулку в обіймах щастя на стороні.

Звичайно, про це «щастя» їхня друга половинка дізнається раптово, адже хто ж тримає руку на пульсі чужого серця? І ось, сімейний корабель, який ще недавно гордо тримався на хвилях, починає йти на дно, розбиваючись об рифи розлучення.

Тож, як же вберегтися від цього сімейного цунамі?

Практика показує, що сліпо вірити капітану вашого корабля – не найкраща стратегія. Пам’ятайте: «Довіряй, але перевіряй!» Не забудьте кинути рятувальний круг за борт, якщо раптом відчуєте, що ваш партнер втрачає контроль над штурвалом. І, найголовніше, не втрачайте почуття гумору, адже навіть у найбурхливішій бурі можна знайти острів щастя, якщо ви разом!

Наші послуги адвоката з розлучень

Втомились від сімейного життя, наче від заїждженої пластинки?
Шлюб тріщить по швах, а спільне господарство більше нагадує поле бою?
Чоловік хропе, як трактор, а теща пиляє, як пила?
Не спішіть топити каструлю з борщем на його голові!
Ми - ваша рятівна соломинка у бурхливому морі сімейного життя!
Спеціалізуємося на розлученнях через суд.
Швидко, безболісно, і з мінімальними витратами!

Як розлучитися через РАЦС?

 1. Візьміть свої паспорти. Не забудьте фото, де ви ще щасливі та сповнені надій.
 2. Відшукайте оригінал свідоцтва про шлюб. Десь там, під купою брудного посуду та забутих обіцянок, воно точно є.
 3. Відправляйтесь до РАЦСу. Не забудьте взяти з собою свідків, щоб вони могли підтвердити, що ви не збожеволіли.
 4. Напишіть спільну заяву про розлучення. Не забудьте додати фразу «І жили вони щасливо… окремо».
 5. Прийдіть через місяць роздумів. Цей час можна використати щоб помиритися, знову посваритися, або просто подумати про життя.
 6. Отримайте свідоцтво про розірвання шлюбу. Це ваш трофей, ваша медаль за виживання в сімейному пеклі.

Якщо дружина вагітна або нещодавно народила

Зібралися розлучитися? Тоді поспішайте, поки ваша дружина не завагітніла! Адже якщо раптом на горизонті з’явиться очікуваний малюк, про розлучення можна на якийсь час забути. РАЦС і суд, немов суворі батьки, не пустять вас на волю, доки дитині не виповниться один рік. Майте це на увазі.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий