Адвокат по землі та земельних питаннях

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Спори, пов’язані з земельними питаннями, це, перш за все, спори про користування, володіння, розпорядження землею або земельним правом. Крім цього, до земельних спорів відносять суперечки з державними органами та реєстраторами, які здійснюють облік та реєстрацію прав на земельні ділянки.

Юридична компанія «N.S. GROUP» надає правову допомогу та адвокатські послуги у судових спорах та конфліктних ситуаціях пов’язаних із землею.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Допомога адвоката по землі та земельних питаннях в Києві

Ми допоможемо:

 • визнати в суді ваше право власності на землю;
 • розділити земельну ділянку;
 • врегулювати суперечку щодо меж земельної ділянки;
 • визнати за вами право користування землею;
 • визнати недійсною угоду з землею;
 • встановити порядок користування;
 • оскаржити відмову у приватизації;
 • зобов’язати державний орган провести державну реєстрацію землі;
 • скасувати рішення про виділення землі;
 • визнати право власності за спадкоємцем;
 • оскаржити рішення державного органу щодо землі;
 • витребувати ділянку із чужого незаконного володіння;
 • усунути перешкоди;
 • внести землю у публічну кадастрову карту України;
 • встановити сервітут.
Відповідно до статті 185 Земельного Кодексу України, земельні спори вирішуються насамперед судами або органами місцевого самоврядування, а також центральним органом виконавчої влади у сфері земельних правовідносин. 

Судовий спір – це складна судова процедура, яка вимагає від його учасників, крім знання земельного законодавства, також знання процесуального права. Земельний спір не так легко вирішити в суді, як іноді здається нашим клієнтам. Перед поданням позову до суду необхідно зібрати весь пакет документів та ретельно опрацювати стратегію подальших юридичних дій. Неправильно обрана стратегія може призвести до того, що ви кілька років будите добиватися справедливості в суді, і зрештою залишитеся ні з чим.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Якого адвоката обрати для вирішення земельного спору?

Процес виділення землі, присвоєння кадастрового номеру, внесення даних на публічну кадастрову карту України, є досить складним, і тут треба точно розуміти, яка процедура за що відповідає. Адвокат із земельних питань має чітко розуміти, що потрібно робити, і який документ скасовувати через суд. 

Наприклад, не можна скасувати право власності без скасування рішення про виділення земельної ділянки. 

Обираючи адвоката ви повинні поцікавитися, чи має він практику в аналогічних спорах, і чим закінчилося там ведення справи.

Чи варто залучати юриста до вирішення земельного спору?

Якщо у вас питання пов’язане з приватизацією землі, або виникли невеликі складнощі на етапі приватизації, то послуги адвоката вам особливо і не потрібні. Вам достатньо сходити на консультацію до ЦНАП та дізнатися, які документи вам необхідно донести або оформити, і самостійно вирішити цю проблему. Залучати юриста до питань приватизації доцільно лише у випадку, якщо ваша приватизація зайшла в глухий кут і без судової тяганини з бюрократичними чиновниками вам не обійтися.

У разі конфліктів щодо права власності, наявності судових позовів про витребування у вас земельних ділянок, складнощів в оформленні права власності або права на спадкове майно, залучення професійного юриста по земельним питанням вам просто необхідне. У складних і безвихідних ситуаціях завжди потрібно звертатися за допомогою до адвоката, навіть якщо вам здається, що ситуація є абсолютно безвихідною, принаймні адвокат підтвердить або спростує ваші домисли.

Скільки коштують послуги адвоката із земельних питань?

Юридична консультація та визначення стратегії юридичних дій в офісі компанії складає лише 600 грн. Вартість послуг адвоката у кожному випадку індивідуальна. Вона залежить від складності вашої ситуації та від необхідної кількості юридичних дій. У середньому вартість послуг адвоката вам обійдеться від 3000 грн. до 30000 грн. Але це не можна порівняти з вартістю землі. У нас можливі два варіанти оплати. Перший – це ви платите за комплексне вирішення вашого питання, і повністю всі клопоти перекладаєте на наші плечі. Другий – це поетапна оплата за кожну виконану дію. Найчастіше – це написання позовної заяви (від 6000 до 10 000 грн.) та оплата за похід на кожне судове засідання по 4000 грн.

Безкоштовна юридична консультація з земельних питань

Так, у нас можна безкоштовно проконсультуватись. Але отримати безкоштовну консультацію ви можете лише в онлай-чаті. Така консультація надається щодо нескладних питань, відповіді на які можна дати без вивчення ваших документів. По складним питанням ми фізично онлайн не зможемо вам нічого відповісти, оскільки для складання правильної юридичної відповіді нам потрібно проаналізувати наявні у вас документи. Навіть якби ми захотіли щось вам порекомендувати, то через банальну нестачу інформації ми можемо вас направити хибним шляхом. У таких ситуаціях рекомендуємо вам скористатися послугами платної юридичної консультації в нашому офісі з повним вивченням всієї документації. 

Консультація юриста по земельним паям сільськогосподарського призначення не надається

Щодо земельних паїв сільськогосподарського призначення переданих в оренду, та з усіх відносин, пов’язаних з отриманням оплати за оренду паїв, ми не консультуємо. Це пов’язано з тим, що для такої консультації нам потрібне вивчення договору оренди паю. Причому у кожному окремому випадку такі договори є різними, з різними умовами. Тому онлайн консультацію або консультацію по телефону ми надати не можемо. Якщо вас все ж таки цікавить така консультація, приходьте до нас в офіс з усіма документами щодо оренди паю, і тільки тоді ми зможемо проаналізувати ваш договір та надати юридично обґрунтовану відповідь.

Земельний юрист, хто він?

Земельний юрист чи юрист із земельного права — це людина, яка надає юридичні послуги у сфері земельних правовідносин та захищає інтереси клієнтів у судах та органах державної влади.

Ми є такими юристами та адвокатами. У нашій юридичній компанії зібрано команду професіоналів з багаторічною судовою практикою, які мають досвід вирішення складних завдань у різних сферах цивільних правовідносин. Наша компанія надає юридичні послуги як фізичним, так і юридичним особам. У нас можна замовити послугу як одноразово, так і укласти договір на комплексне юридичне обслуговування на тривалий час.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 2 комментариев

 1. Марина

  Доброго дня,

  Маю ділянку 15 соток в с. Ясногородка. Придбали у 2012 р. Маю оригінал договору куплі-продажу на руках. Я та інші власники суміжних ділянок зробили кооператив, провели світло ітд. Обрали голову кооперативу. Минулого місяця телефонує голова кооп. та каже що з’явилась особа, яка сказала, що це її ділянка і вона не пам’ятає, як її продала мені. Вона також внесла своє ім’я в реєстр «на підставі копій втрачених документів». Для вирішення ситуації зв’язався з АО «Захист». Надав їм інфо цієї нововиявленої «власниці». До речі, це та сама особа, яка фігурує у договорі куплі-продажу. З нею зв’язались юристи. Вона сказала що претензій не має, але отримала податок від податкової служби тож і почала ці дії. Готова все підписати, що ділянка перейшла остаточно на мене і податкова від неї відстала. Звертаюсь до Вас, як до юриста по земельним ділянкам, за допомогою вирішити це питання. Буду вдячна, якщо зможемо закрити цю справу.

  З повагою,
  Марина

  1. Доброго дня.
   Що ви маєте ну увазі «закрити цю справу».
   Я так розумію в реестрі прав власності вона значиться як власник.
   Якщо вона згідна переоформити на вас земельну ділянку, то підіть з нею до нотаріуса і укладіть договір купівлі продажу повторно. Тут вам юрист не потрібен.
   Однак, якщо вона відмовиться укладати договір, то тоді дійсно вам потрібен адвокат для того, щоб визнати через суд право власності на вашу земельну ділянку.
   Які послуги вам конкретно потрібні?

Добавить комментарий