Адвокат по розподілу майна у Києві
Юридична компанія «N.S. GROUP»
Якщо у вас залишилося невирішеним питання розподілу майна, його не можна відкладати у «довгу скриньку». Пам’ятайте, ви маєте рівно три роки після розлучення для того, щоб розділити спільне майно через суд. Зволікаючи з вирішенням майнового питання ви можете повністю втратити всі права на це майно в майбутньому. Ми професійні адвокати по поділу майна. У нас недорогі ціни. Ми працюємо по всьому Києву та Київській області.
Еmail: advockat-@ukr.net
Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.
Послуги юриста з поділу майна
Коли у вас конфетно-букетний період, думати про поділ майна вам ще зарано. Вам здається, що так триватиме все життя. Не шкодуючи ні грошей ні свого здоров’я, чоловіча половина намагається виконати будь-які примхи своїх коханих. Купуючи для своїх «королев» п’ятнадцятий айфон, нову сумочку або шосту пару туфель чоловіки намагаються показати те, наскільки вони цінують свою другу половинку.
Через кілька десятків років, прожитих подружнім життям, ми продовжуємо купувати потрібні і нікому не потрібні речі. Але, на відміну від цукерково-букетного періоду, у сімейному житті чоловіки купують речі та майно своїм дружинам не через величезну любов до них, а лише для того, щоб вони від них відчепилися. Варто дружині «попиляти» чоловіка тиждень, як він здається і купує їй все, що вона захоче, нові меблі, кухонну техніку, натуральну шубу, дорогий автомобіль, або навіть нову квартиру чи приватний будинок. Відкупаючись від «виїдання мозку чайною ложечкою» чоловіки не розуміють, що цим вони заспокоять свою дружину максимум на кілька тижнів. Але через кілька тижнів з’явиться новий предмет «хотіння», і процес «промивання мозку» почнеться спочатку.
Всі ці «шлюбні ігри» призводять до накопичення у сімейному активі значної кількості рухомого та нерухомого майна. Хтось несе тягар сімейних стосунків через все життя, а у когось нерви не витримують і він наважується на розлучення. Розлучитися у наш час не складно, навіть без наявності згоди іншого члена подружжя, або за наявності неповнолітніх дітей. Ми швиденько оформимо вам розірвання шлюбу через суд. Така послуга надається за мінімальними цінами. А ось як поділити спільне майно – це вже більш складне питання.
Як поділити квартиру, машину, дачу, яхту, свійських тварин, банківські кредити, цінні папери, частку в бізнесі? Адже це все неможливо просто розрізати навпіл. А якщо якесь майно потрібне для комфортного побуту дітей? Питання складне. Відповідь на нього вам допоможе знайти лише досвідчений адвокат по розподілу майна.
Найпростішим способом поділу майна є добровільний поділ у нотаріуса із укладанням відповідного договору. Але досить часто емоції та образи беруть своє, і кожен із подружжя хоче «обібрати як липку» свого опонента. Враховуючи те, що при відсутності консенсусу між колишнім подружжям поділ спільного майна проводиться лише через суд, вам гарантовано знадобляться послуги адвоката з поділу майна.
Ми є такими адвокатами, чесно та відповідально ставимося до своєї роботи, завжди говоримо клієнтам тільки правду, ніколи не беремося за роботу, якщо не впевнені в подальшому результаті. Ми провели не один десяток шлюборозлучних поділів майна через суд та досконало володіємо судовою практикою у сімейній сфері.
Скільки коштує поділ майна у 2025 році?
Ну а тепер давайте перейдемо, напевно, до найголовнішого питання, відповідь на яке ви хотіли б дізнатися, відвідавши цю сторінку сайту, це — у скільки ж вам обійдуться послуги адвоката щодо поділу спільного майна? Одразу хочу зауважити, що ціни у нас досить демократичні в порівнянні з іншими компаніями. Написання адвокатом позовної заяви про поділ спільно нажитого майна та її подача до суду буде коштувати 12 000 грн. плюс судовий збір. Розмір судового збору дорівнює 1% від вартості майна, право власності на яке ви хочете визнати за собою через суд. Вартість написання і подачі позову вказана за стандартний поділ майна, при якому ділиться не більше п’яти одиниць рухомого чи нерухомого майна, і клієнт не претендує на збільшення своєї частки в спільному майні. Тобто, за позов при якому все ділиться навпіл. Але, якщо ви хочете спробувати збільшити свою частку в спільному майні, наприклад довести, що ви його значну частину купували за ваші особисті кошти, або розділити необхідно досить велику кількість рухомого чи нерухомого майна, або ви хочете також розділити кредитні зобов’язання, то написання такого позову буде коштувати дорожче. Орієнтовна вартість послуг з написання такої (складнішої) позовної заяви складатиме від 12 000 грн. до 22 000 грн.
З цим розібралися, тепер давайте перейдемо до судових засідань.
Само собою, що після подачі позову почнеться судовий процес, і вам необхідно буде, щоб адвокат представляв ваші інтереси в судових засіданнях і підтримував позовні вимоги в суді.
Тут вже ви платите за кожну поїздку адвоката до суду.
Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні становить 4000 грн. Їхати адвокату на конкретне судове засідання чи ні, вирішуєте тільки ви. Причому, якщо ви прийняли рішення про те, що адвокат повинен взяти участь у судовому засіданні, то ви сплачуєте 4000 грн. незалежно від результату судового засідання та від того, відбулося воно чи було перенесено на іншу дату через хворобу судді, відсутність світла, повітряну тривогу, тощо. Ви повинні розуміти, що адвокат витрачає свій час на поїздку до суду, і за це потрібно платити, оскільки це і є робота адвоката.
Крім цього, під час судового розгляду може виникнути необхідність у проведенні незалежної експертної оцінки вартості майна, яке підлягає поділу, необхідність у вжитті заходів щодо накладення арешту на майно, необхідність у витребуванні документів щодо цього майна, тощо. Для проведення таких заходів адвокату необхідно підготувати в письмовому вигляді та подати до суду відповідні клопотання. Це оплачується окремо. Вартість підготовки та подання клопотання до суду становить від 2000 грн. до 8000 грн. в залежності від складності його написання.
Ми розглянули ситуацію, при якій клієнт є ініціатором процесу поділу майна. Тепер давайте розглянемо, скільки коштуватимуть послуги адвоката, якщо другий з подружжя дружина/чоловік вже подали позов до суду (ініціювали процес поділу), але наш клієнт не згоден з тим, яким чином інша сторона хоче розділити спільне майно.
Якщо ви є відповідачем у справі про розподіл спільного майна, то вартість послуг залежить від обраної стратегії дій. У більшості випадків достатньо до суду подати «Відзив на позовну заяву» і забезпечити участь адвоката в судових засіданнях з боку відповідача. Написання та подання «Відзиву» буде коштувати від 8000 грн. до 12 000 грн. плюс по 4000 грн. за участь адвоката в кожному судовому засіданні. Але бувають і випадки, коли необхідно подати зустрічний позов. У таких випадках вартість послуг буде дорівнювати вартості подачі «Відзиву» плюс вартості подачі «Позовної заяви».
Загалом — це всі ваші витрати на юридичні послуги з поділу майна. Якщо у вас виникло якесь питання або ціни вам підходять, і ви вже готові скористатися нашими послугами, напишіть нам у Telegram або Viber. Їхати до нас в офіс для укладення договору зовсім не обов’язково. Договір на юридичні послуги ми можемо підписати онлайн.
Для більш детальної інформації з цього приводу натисніть на кнопочку «Як укласти договір з адвокатом онлайн?»

Консультація щодо поділу майна під час розлучення.
Консультація юриста з поділу майна допоможе як тим, у кого виникли непорозуміння в цій сфері, так і тим, хто вирішив розділити майно без суду. Право на майно і право на спільне майно - це різні речі. І часто клієнти припускаються грубих помилок, вважаючи, що якщо майно оформлено на одного з подружжя, то воно належить особисто йому.
Консультація у досвідченого адвоката дозволить уникнути безлічі проблем і розвіяти помилкові судження сторін. Як свідчить практика, у чоловіків та жінок різні розуміння що таке рівні частки. Складнощі також виникають під час визначення приналежності майна до спільно нажитого. Багато помилок допускається у випадку купівлі квартири в новобудові. Коли майнові права на квартиру були куплені одним із подружжя до шлюбу, але будинок було введено в експлуатацію під час перебування інвестора у шлюбі.
З одного боку, інвестор оплачував квартиру власними коштами, будучи не одруженим, а з іншого боку, офіційне право власності на квартиру у нього виникло під час шлюбу.
Відповіді на всі ці та інші питання ви можете отримати лише під час консультації з досвідченим адвокатом з розподілу майна. Для того, щоб домовитися про консультацію з адвокатом, напишіть нам в Telegram або Viber.
Якщо ви не знаєте з чого почати процес поділу майна, розпочніть з консультації. Консультація адвоката по поділу майна допоможе вам зрозуміти, яке майно належить вам, а яким необхідно поділитися зі своїм колишнім чоловіком або дружиною, які документи необхідні для поділу, до якого суду необхідно подавати позов і скільки сплачувати судового збору. Після проведеної консультації ви зможете вирішити, довірити процес поділу майна нам, піти до іншого адвоката, або спробувати самостійно вирішити свої майнові проблеми. Пам’ятайте, що всі ваші фінансові витрати на адвоката будуть вам компенсовані за рахунок протилежної сторони (відповідача у справі).
Якщо ви хочете максимально здешевити юридичні послуги, ви можете замовити просто написання всіх необхідних документів. У такому разі вам доведеться самостійно брати участь у судових засіданнях, попередньо проконсультувавшись з нами (можна і по телефону) щодо питань коли і що потрібно говорити в судовому засіданні.
За такою схемою можливий віддалений супровід шлюборозлучного процесу в будь-якому суді по всій території України.
Як довго може тривати суд по розподілу майна?
Це досить поширене питання, на яке часом дуже складно відповісти навіть самому досвідченому адвокату з розділу майна
Тут однозначної відповіді вам не дасть жоден адвокат. Наразі суди перевантажені справами. Законодавством встановлено максимальний строк розгляду справи в суді – 4 місяці. Але на практиці справи щодо поділу майна можуть розглядатися близько трьох років. Ви маєте право поскаржитися на суддю за порушення законодавчо встановлених строків розгляду справи, але самі розумієте, чим це може закінчитися і як відобразиться на результатах розгляду справи.
Отже, строк розгляду справи в суді по розподілу майна безпосередньо залежить від завантаженості суду справами та від особистих якостей конкретного судді. Насправді у нас такі справи в середньому тривають від півроку до одного року. Це ще залежить від складності вашої справи. Якщо ви хочете розділити майно суто навпіл, то це буде швидше. Якщо ви хочете збільшити свою частку у майні за рахунок наявності заборгованості зі сплати аліментів або інших зобов’язань вашого відповідача, такі справи будуть розглядатися довше.
Який строк дається на поділ майна після розлучення?
Законодавством України встановлено загальний строк позовної давності у три роки. Його відлік слід починати з моменту розірвання шлюбу. Але це не означає, що якщо після розлучення минуло понад три роки, то поділити майно ви не зможете. Зможете, але вам просто знадобиться хороший сімейний адвокат по поділу майна. Судова практика говорить про те, що після розлучення не обов’язково між сторонами виникають неприязні відносини, що заважають спільному користуванню спільним майном. Грубо кажучи, відлік трьох років необхідно починати з моменту, коли другий із подружжя заборонив вам користуватися вашою часткою майна.
Наприклад, після розлучення подружжя продовжує спільно проживати у спільній квартирі. Але через чотири роки чоловік виселяє колишню дружину і приводить до будинку більш молодшу та красивішу її заміну. У такому випадку відлік трьох років починається з моменту втрати фактичної можливості користуватися спільним майном. Але не думайте, що суд вам повірить на слово. Для того, щоб довести всі ці факти, вам знадобиться адвокат, який збере необхідні докази, зафіксує покази свідків і доведе в суді момент, з якого ваші майнові права були порушені.

Автор статті:
Доброго дня, чи можливо поділити автомобіль який був куплений під час шлюбу спільно і який знаходиться в заставі банку, сума повністю проплачена між подружям після розлучення?
Доброго дня. Так, можливо, такий автомобіль ділиться на загальних підставах. Його можливо визнати власністю одного з подружжя та зобов’язати такого власника сплатити іншому члену подружжя половину його вартості.