Адвокат по розподілу майна у Києві

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Якщо у вас залишилося невирішеним питання розподілу майна, його не можна відкладати у «довгу скриньку». Пам’ятайте, ви маєте рівно три роки після розлучення для того, щоб розділити спільне майно через суд. Зволікаючи з вирішенням майнового питання ви можете повністю втратити всі права на це майно в майбутньому. Ми професійні адвокати по поділу майна. У нас недорогі ціни. Ми працюємо по всьому Києву та Київській області.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Юрист з поділу майна

Коли у вас цукерково-букетний період, думати про поділ майна вам ще зарано. Вам здається, що так триватиме все життя. Не шкодуючи ні грошей ні свого здоров'я, чоловіча половина намагається виконати будь-які примхи своїх коханих. Купуючи для своїх «королев» п’ятнадцятий айфон, нову сумочку або шосту пару туфель чоловіки намагаються показати те, наскільки вони цінують свою другу половинку.

Через кілька десятків років, прожитих подружнім життям, ми продовжуємо купувати потрібні і нікому не потрібні речі. Але, на відміну від цукерково-букетного періоду, у сімейному житті чоловіки купують речі та майно своїм дружинам не через величезну любов до них, а лише для того, щоб вони від них відчепилися. Варто дружині «попиляти» чоловіка тиждень, як він здається і купує їй все, що вона захоче, нові меблі, кухонну техніку, натуральну шубу, дорогий автомобіль, або навіть нову квартиру чи приватний будинок. Відкупаючись від «виїдання мозку чайною ложечкою» чоловіки не розуміють, що цим вони заспокоять свою дружину максимум на кілька тижнів. Але через кілька тижнів з’явиться новий предмет «хотіння», і процес «промивання мозку» почнеться спочатку.

Всі ці «шлюбні ігри» призводять до накопичення у сімейному активі значної кількості рухомого та нерухомого майна. Хтось несе тягар сімейних стосунків через все життя, а у когось нерви не витримують і він наважується на розлучення. Розлучитися у наш час не складно, навіть без наявності згоди іншого члена подружжя, або за наявності неповнолітніх дітей. Ми швиденько оформимо вам розірвання шлюбу через суд. Така послуга надається за мінімальними цінами. А ось як поділити спільне майно – це вже більш складне питання.

Як поділити квартиру, машину, дачу, яхту, свійських тварин, банківські кредити, цінні папери, частку в бізнесі? Адже це все неможливо просто розрізати навпіл. А якщо якесь майно потрібне для комфортного побуту дітей? Питання складне. Відповідь на нього вам допоможе знайти лише досвідчений адвокат по розподілу майна.

Найпростішим способом поділу майна є добровільний поділ у нотаріуса із укладанням відповідного договору. Але досить часто емоції та образи беруть своє, і кожен із подружжя хоче «обібрати як липку» свого опонента. Враховуючи те, що при відсутності консенсусу між колишнім подружжям поділ спільного майна проводиться лише через суд, вам гарантовано знадобляться послуги адвоката з поділу майна. 

Ми є такими адвокатами, чесно та відповідально ставимося до своєї роботи, завжди говоримо клієнтам тільки правду, ніколи не беремося за роботу, якщо не впевнені в подальшому результаті. Ми провели не один десяток шлюборозлучних поділів майна через суд та досконало володіємо судовою практикою у сімейній сфері.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Консультація щодо поділу майна під час розлучення.

Консультація юриста щодо поділу майна буде корисною як тим, у кого виникли розбіжності у цій сфері, так і тим, хто дійшов рішення про добровільний поділ майна. Права на майно та права на спільне майно – це різні речі. І найчастіше подружжя припускається багато помилок вважаючи, що якщо майно оформлене на одного з подружжя, то воно належить особисто йому.

Консультація у досвідченого адвоката дозволить уникнути безлічі проблем і розвіяти помилкові судження сторін. Як свідчить практика, у чоловіків та жінок різні розуміння що таке рівні частки. Складнощі також виникають під час визначення приналежності майна до спільно нажитого. Багато помилок допускається у випадку купівлі квартири в новобудові. Коли майнові права на квартиру були куплені одним із подружжя до шлюбу, але будинок було введено в експлуатацію під час перебування інвестора у шлюбі.

З одного боку, інвестор оплачував квартиру власними коштами, будучи не одруженим, а з іншого боку, офіційне право власності на квартиру у нього виникло під час шлюбу.

Відповіді на всі ці та інші питання ви можете отримати лише під час консультації з досвідченим адвокатом з розподілу майна. Ви можете зателефонувати нам і записатися на консультацію в будь-який зручний для вас час. За вашим бажанням ми можемо домовитися про зустріч у післяробочий час або вихідний день.

Якщо ви не знаєте з чого почати процес поділу майна, розпочніть з консультації. Консультація адвоката по поділу майна допоможе вам зрозуміти, яке майно належить вам, а яким необхідно поділитися зі своїм колишнім чоловіком або дружиною, які документи необхідні для поділу, до якого суду необхідно подавати позов і скільки сплачувати судового збору. Після проведеної консультації ви зможете вирішити, довірити процес поділу майна нам, піти до іншого адвоката, або спробувати самостійно вирішити свої майнові проблеми. Пам’ятайте, що всі ваші фінансові витрати на адвоката будуть вам компенсовані за рахунок протилежної сторони (відповідача у справі).

Якщо ви хочете максимально здешевити юридичні послуги, ви можете замовити просто написання всіх необхідних документів. У такому разі вам доведеться самостійно брати участь у судових засіданнях, попередньо проконсультувавшись з нами (можна і по телефону) щодо питань коли і що потрібно говорити в судовому засіданні. 

За такою схемою можливий віддалений супровід шлюборозлучного процесу в будь-якому суді по всій території України.

Як довго може тривати суд по розподілу майна?

Це досить поширене питання, на яке часом дуже складно відповісти навіть самому досвідченому адвокату з розділу майна

Тут однозначної відповіді вам не дасть жоден адвокат. Наразі суди перевантажені справами. Законодавством встановлено максимальний строк розгляду справи в суді – 4 місяці. Але на практиці справи щодо поділу майна можуть розглядатися близько трьох років. Ви маєте право поскаржитися на суддю за порушення законодавчо встановлених строків розгляду справи, але самі розумієте, чим це може закінчитися і як відобразиться на результатах розгляду справи.

Отже, термін розгляду справи в суді по розподілу майна безпосередньо залежить від завантаженості суду справами та від особистих якостей конкретного судді. Насправді у нас такі справи в середньому тривають від півроку до одного року. Це ще залежить від складності вашої справи. Якщо ви хочете розділити майно суто навпіл, то це буде швидше. Якщо ви хочете збільшити свою частку у майні за рахунок наявності заборгованості зі сплати аліментів або інших зобов’язань вашого відповідача, такі справи будуть розглядатися довше.

Який строк дається на поділ майна після розлучення?

Законодавством України встановлено загальний строк позовної давності у три роки. Його відлік слід починати з моменту розірвання шлюбу. Але це не означає, що якщо після розлучення минуло понад три роки, то поділити майно ви не зможете. Зможете, але вам просто знадобиться хороший сімейний адвокат по поділу майна. Судова практика говорить про те, що після розлучення не обов’язково між сторонами виникають неприязні відносини, що заважають спільному користуванню спільним майном. Грубо кажучи, відлік трьох років необхідно починати з моменту, коли другий із подружжя заборонив вам користуватися вашою часткою майна.

Наприклад, після розлучення подружжя продовжує спільно проживати у спільній квартирі. Але через чотири роки чоловік виселяє колишню дружину і приводить до будинку більш молодшу та красивішу її заміну. У такому випадку відлік трьох років починається з моменту втрати фактичної можливості користуватися спільним майном. Але не думайте, що суд вам повірить на слово. Для того, щоб довести всі ці факти, вам знадобиться адвокат, який збере необхідні докази, зафіксує покази свідків і доведе в суді момент, з якого ваші майнові права були порушені.

Скільки коштує договір про розподіл майна?

Договір про поділ майна укладається у нотаріальній формі. Відповідно вартість такого договору дорівнюватиме вартості послуг нотаріуса плюс витрати на оплату державного мита. Для уточнення вартості послуг сторонам слід звернутися до приватного нотаріуса. По суті, це договір відчуження, тому його вартість не може бути більшою за стандартний договір продажу такого майна.

Скільки коштують послуги адвоката з розподілу майна?

 • Коротка консультація по телефону безкоштовно.
 • Консультація в офісі компанії з вивченням документів клієнта – 600 грн.
 • Виїзд на переговори – 4000 грн.
 • Ознайомлення з матеріалами справи у суді, повне фотографування справи – 4000 грн.
 • Написання претензій, адвокатських запитів, скарг, листів – від 2000 грн.
 • Виїзд та представництво у державних органах (подання заяв, листів, документів) – 4000 грн.
 • Написання та подача до суду позовної заяви про розподіл майна – від 6000 грн.
 • Участь адвоката у суді (за одне судове засідання) – 4000 грн.
 • Написання відзиву на позов, заперечень на відзив, пояснень – від 4000 грн.
 • Написання та подання апеляційної скарги на рішення суду – від 6000 грн.
 • Також ви можете домовитись про комплексне ведення справи у суді про розподіл майна – від 28 000 грн.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 2 комментариев

 1. Вікторія

  Доброго дня, чи можливо поділити автомобіль який був куплений під час шлюбу спільно і який знаходиться в заставі банку, сума повністю проплачена між подружям після розлучення?

  1. Доброго дня. Так, можливо, такий автомобіль ділиться на загальних підставах. Його можливо визнати власністю одного з подружжя та зобов’язати такого власника сплатити іншому члену подружжя половину його вартості.

Добавить комментарий