Адвокат по стягненню боргів у Києві

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Надаємо юридичні послуги по стягненню боргів в судовому порядку як з фізичних, так і з юридичних осіб.

Допоможемо повернути прострочену заборгованість за договором, стягнути борг за розпискою чи будь-яким іншим документом, за яким ваш контрагент прострочив сплату боргу.

В сфері стягнення боргів ми надаємо адвокатські послуги вже понад десять років, внаслідок чого ми маємо величезний юридичний досвід ведення таких судових справ, досконало володіємо знаннями в сфері судової практики по стягненню боргів. Співпрацюємо з органами виконавчої служби та приватними виконавцями, зможемо організувати ефективне та швидке виконання судового рішення.   

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Послуги стягнення боргів через суд

Зізнайтеся чесно, вас дратують необов’язкові люди? Люди, які обіцяють і не виконують свої зобов’язання. Іноді складається таке відчуття, що це стало нормою. Невже стало нормою направо і наліво розкидатися обіцянками, а потім про них забувати.

Цікаво, що коїться у голові таких людей? Що вони відчувають, коли у них дзвонить телефон, а на іншому дроті людина, якій вони заборгували кошти?

Погодьтеся, таких необов’язкових людей в Україні стає дедалі більше. Коли вони «кидають» банки, це одна справа, але коли вони тупо не віддають гроші звичайним людям, причому знайомим або родичам, це вже зовсім інша справа. Нам все більше й більше доводиться спостерігати необов’язковість пересічних громадян в Україні. Причому ця необов’язковість може проявлятися як на роботі так і в повсякденному житті. У бізнесі необов’язкові люди ніколи не можуть досягти вершин успіху, тому що жоден партнер, що поважає себе, не буде співпрацювати з людиною, яка не відповідає за свої слова. Адже на таку людину неможливо покластися. Сьогодні він вам наобіцяв золоті гори, а вже завтра просто не бере слухавку, або бере і вигадує такі виправдання, що якось і незручно їх перевіряти на правдивість. У таких людей щодня трапляється якийсь форс-мажор. Вони можуть намолоти язиком все що завгодно аби якось викрутитися, не думаючи про те, що рано чи пізно борг все-таки доведеться повернути.

Очевидно що це все брехня, але більшість кредиторів, мається на увазі звичайних пересічних людей, вірять в такі байки та смиренно чекають коли боржник зможе розрахуватися зі своїми боргами. 

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Таке відчуття, що «забити на всі свої зобов’язання» стало нормою поведінки українців. Причому інтелігентніші й освіченіші люди собі такого не дозволяють, навіть якщо у них утворився борг, вони самі зателефонують і попросять перенести строки оплати. А ось решта громадян, яких важко назвати «інтелігенцією», напевно вважає що це круто жити за рахунок грошових заощаджень знайомих чи родичів. А чому б і ні, адже можна позичити і не віддавати!!! Так вони мабуть думають. 

А ви наївно вірите і чекаєте коли їх замучить совість…

Ми наполегливо пропонуємо не миритися з необов’язковістю та безвідповідальним ставленням до вас та до зобов’язань перед вами та у зв’язку з цим, ми рекомендуємо вам себе як відповідальних юристів та адвокатів, які займаються стягненням боргів у судовому порядку.

Більш того, зрештою вам наші юридичні послуги обійдуться абсолютно безкоштовно. Всі гроші, які ви витратите на нас, вам будуть компенсовані рішенням суду за рахунок вашого боржника. Це називається «витрати на правову допомогу».

Що робити, якщо борг потрібно стягнути з родича чи близького знайомого?

Уявіть собі, що ви багато років знаєте людину. І начебто вона завжди показувала себе з гарного боку. Жодних претензій до неї ніколи не було. Або така людина є вашим родичем. І одного разу ця людина просить вас позичити гроші на купівлю квартири, машини або іншого цінного майна. Здавалося б, ви сто років знаєте цю людину, і навіть не допускаєте можливості що ця людина може не повернути вам борг.

В нас прийнято позичати гроші без будь-якої розписки, бо якось незручно брати розписку з родича або хорошого знайомого. Але коли настає час повернення позиченої суми, людина чомусь вам не дзвонить. Ви думаєте, як таке може бути? Він же не міг забути про дату, до якої він обіцяв повернути позику. Через деякий час ви самі телефонуєте боржникові, а у відповідь чуєте, що в нього затримали зарплату, хтось не повернув йому борг, або ще щось подібне, і він поверне вам гроші тоді, коли йому їх віддадуть. І в такому випадку на вашому лиці буде чітко проявлятися нерозуміння того, чому саме вам довелося йому дзвонити і питати коли ви отримаєте назад свої ж гроші. Адже ви йому допомогли, і він ніби то повинен був сам вам зателефонувати і повідомити що в зазначений строк йому не вдається повернути всю суму. А натомість він увімкнув режим «сніжинка», або як у народі кажуть «упав на мороз». 

Що в таких випадках потрібно робити?

Якщо людина вам перша не передзвонила і не повідомила про свої фінансові труднощі, значить жодним обіцянкам такої людини вірити не варто, навіть якщо це ваш родич або хороший знайомий. Інакше ви роками будете чекати повернення свого боргу і зрештою нічого не дочекаєтеся. Адже він сподівається на те, що ви рано чи пізно «махнете рукою» і все йому пробачите. Ваше завдання перевести все це в юридичну площину, поки він ще «тепленький» і слізно обіцяє повернути борг. Вам треба сказати йому наступне: «Давай так, ти борг можеш повернути мені через місяць, але щоб я не хвилювався напиши мені розписку». Іншими словами, вам необхідно будь-якими методами змусити його написати розписку в якій можете вказати дату, до якої ваш боржник слізно обіцяє повернути борг.

Таким чином ви втратите місяць або декілька місяців, але натомість ви здобудете впевненість у тому, що ця людина вже не відкрутиться.

У разі неповернення боргу в обумовлений термін ви зможете звернутися до адвоката по стягненню боргів і подальше «навішування локшини» про свої фінансові труднощі йому доведеться розповідати вже в суді. Однак пам’ятайте, через три роки розписка, або інший документ, що підтверджує передачу коштів у борг, вам не зможе допомогти в суді оскільки вже буде пропущено строк позовної давності. Тож не варто відкладати у «довгу яму» звернення до юриста з питанням стягнення боргу, оскільки після пропуску трирічного строку робота юриста може виявитися малоефективною.

В цілому алгоритм зрозумілий. Якщо у вашого боржника не спостерігається гострого бажання розрахуватися за своїм боргом, ваше завдання змусити написати його розписку або договір позики і звернутися до нас як адвокатів, які займаються стягненням боргів як з юридичних так і з фізичних осіб. Ми зможемо повернути вашому боржнику почуття гострої потреби розрахуватися з вами.

Якщо ви заздалегідь хочете підготуватися та скласти письмовий договір позики, який надалі ви плануєте підписати з людиною, яка вам винна грошей, то ви також можете скористатися нашими послугами. Ми зможемо скласти вам такий договір позики порушення строків за яким потягне за собою нарахування величезних штрафних санкцій. 

Прострочення за таким договором спричинить збільшення суми боргу в декілька разів.

Хочете знайти хорошого адвоката зі стягнення боргів?

Досвідчений адвокат ніколи не вірить клієнтові на слово, він завжди попросить надати йому для вивчення наявні у клієнта документи. Хороший адвокат зі стягнення боргів одразу запропонує накласти арешт на майно боржника. В іншому випадку боржник може навмисно розпродати або переписати на родичів все своє майно з метою уникнути боргової відповідальності. Комплексний аналіз боргової ситуації також є ознакою гарного юриста. Недостатньо пообіцяти клієнту стягнути борг разом із пенею, трьома відсотками річних та інфляційними витратами, необхідно цю обіцянку ще й втілити у реальні грошові знаки. Перш ніж розпочати процес стягнення боргу адвокату необхідно проаналізувати спосіб життя боржника та його матеріальне становище. Сума боргу також грає далеко не останню роль у виборі тактики боргового стягнення. Якщо сума боргу значна, а майновий стан боржника викликає сумніви у його платоспроможності, діяти необхідно швидко і рішуче. Особисто ми радимо у такому випадку пожертвувати штрафними санкціями на користь прискорення розгляду справи в суді. Справа в тому, що чим складніші розрахунки, тим складніше судді в них розібратися. А це є основним чинником, який затягує розгляд справи. А якщо в позові написано, що ви позичили п’ять тисяч доларів і просто хочете їх повернути без нарахування штрафних санкцій, то немає жодних передумов для того, щоб суддя кілька разів відкладав судове засідання. 

Правильний вибір стратегії стягнення є основним маркером, який визначає досвід та професіоналізм адвоката зі стягнення боргів.

Шукайте адвоката для повернення боргу за розпискою?

Розписка – це найпростіший борговий документ, що дозволяє зафіксувати факт наявності боргу. Так, вона повинна відповідати певній формі, але відсутність у ній необхідної інформації не тягне за собою її недійсність. Головне щоб у розписці було зазначено прізвище ім’я та по-батькові боржника, а також сума позики. Решту інформації адвокат зможе взяти із відкритих джерел. Процес стягнення боргу за розпискою не можна назвати складним, з ним зможе впоратися навіть недосвідчений адвокат. Головне підготувати у відповідності до норм цивільного законодавства позовну заяву. При виборі адвоката тут можна керуватися простими принципами – чим дешевші послуги адвоката, тим краще.

При виборі адвоката для стягнення заборгованості хочемо звернути увагу на нашу компанію.

У нас ви отримаєте якісні юридичні послуги, відповідальне ставлення, професійну допомогу, консультацію досвідченого юриста, і все це за доступними цінами.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Що робити, якщо ваш знайомий попросив взяти для нього кредит?

Досить поширена ситуація: До вас підходить ваш колега по роботі або просто знайомий і просить «Візьми мені кредит, бо мені не дають, у мене погана кредитна історія. Ти візьми, а я буду виплачувати сам». Знайома ситуація? І хоч ми живемо в 21 сторіччі, і більшість з нас розуміють усю небезпеку кредитів, але значна частина людей погоджується на такі умови. Адже якось незручно відмовити. Раптом ця людина на мене образиться. Знайома ситуація?

Але через деякий час від обіцянок погашати кредит нічого не залишається. Людина перестає оплачувати щомісячні платежі а банк, відповідно, починає вам надсилати погрозливі листи а потім звертається до суду.

Що у таких ситуаціях потрібно робити?

А ні суд, а ні банк не цікавить для кого ви брали кредит. Якщо ваше прізвище та підпис стоять у кредитному договорі, значить боржником по кредиту являєтеся саме ви. І від повернення боргу вам не відмахнутися. Ваше завдання у таких випадках взяти з банку довідку про розмір боргу та знайти того, для кого ви брали цей кредит. Далі йому необхідно повідомити що: «надалі кредит я буду виплачувати самостійно, а ти мій дорогенький напиши мені розписку про те, що ти зобов’язуєшся повернути мені ту суму, яка вказана в довідці банку». Людина, відчуваючи за собою провину, з великою ймовірністю напише таку розписку. Далі зволікати не можна, маючи на руках розписку, можете сміливо звертатися до нас для проведення юридичних дій щодо стягнення боргу за розпискою.

Таким чином ви зможете компенсувати втрати, яких ви зазнали, отримавши кредит для іншої особи.

Ми відповідально ставимося до всіх клієнтів. Допоможемо скласти як юридично правильну розписку, так і письмовий договір позики. Проведемо стягнення коштів у судовому порядку. Накладемо арешти на все майно боржника. Ми працюємо з приватним виконавцем, який у найкоротший термін проведе всі необхідні виконавчі дії, спрямовані на реальне отримання коштів з боржника за розпискою.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий