Скільки коштує найняти адвоката для суду?

Юридична компанія «N.S. GROUP»

У юридичній компанії «N.S. GROUP» ви можете найняти адвоката для суду. У нас є кілька варіантів оплати за участь адвоката в судових засіданнях. Ви можете найняти нас як для участі в одному судовому засіданні, так і для комплексного супроводу справи в суді.       

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Вартість за одне судове засідання.

Вартість участі нашого адвоката в одному судовому засіданні у суді міста Києва складає 4000 грн. Якщо у вашій судовій справі буде кілька судових засідань, то витрати, які ви понесете, будуть дорівнювати 4000 грн. помножені на кількість судових засідань. Єдина ціна на послуги адвоката у суді діє лише на суди, які територіально розташовані у місті Києві. Якщо ваш суд територіально знаходиться у Київській області, то до вартості участі адвоката в суді будуть також додані транспортні витрати. Якщо вам необхідно найняти адвоката для суду, місце розташування якого знаходиться на відстані понад 100 кілометрів від Києва, то оплачувати транспортні витрати адвоката вам можливо буде не вигідно. У такому разі ми рекомендуємо залучити нас до віддаленого супроводу вашого судового процесу.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Участь адвоката у суді віддалено.

Нині цифрові технології не стоять на місці. Програмне забезпечення судів крокує в ногу з часом. Сьогодні у кожному залі судових засідань встановлено великий телевізор для відеозв’язку. За гроші платників податків створено багато інтернет ресурсів, на яких можна дізнатися дату судового засідання, ознайомитися з процесуальними документами суду, а також взяти участь у судовому засіданні онлайн. Для того, щоб сторона у справі могла взяти участь у судовому засіданні онлайн, існують такі ресурси, як «Електронний суд» або сервіс EASYCON (ВКЗ). Всього ми пропонуємо три формати віддаленого супроводу справ у судах, які знаходяться в різних регіонах України.

Формат відеоконференції.

Цей формат передбачає такі дії. Наш адвокат подає до суду, де слухається ваша справа, клопотання про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції з Шевченківського районного суду м. Києва. Чому саме з Шевченківського суду? Тому що цей суд знаходиться недалеко біля нашого офісу. У дату судового засідання адвокат йде до Шевченківського суду для участі у судовому засіданні. У кожному суді передбачено кімнату для проведення відеоконференцій. Попередньо пройшовши перевірку документів та повноважень на представництво в суді, адвокат допускається до кімнати проведення відеоконференції, в якій налагоджено відеозв’язок з судом, у якому слухається ваша справа. Далі адвокат бере участь у судовому засіданні онлайн із спеціальної кімнати відеозв’язку, що знаходиться у Шевченківському суді.

Формат участі з використанням сервісу ВКЗ.

Пройшовши попередню реєстрацію на сайті ВКЗ, адвокат може брати участь у судовому засіданні онлайн зі свого комп’ютера чи ноутбука. На сайті в особистому кабінеті адвоката суд створює відеоконференцію, до якої приєднується сам адвокат. Само собою, що для такої участі адвокат попередньо має подати до суду клопотання про участь адвоката у суді через сайт ВКЗ. У такому клопотанні адвокат має вказати свій логін користувача, для якого необхідно створити відеоконференцію на сайті. Повноваження адвоката у такому разі підтверджуються шляхом надсилання на електронну пошту суду сканованих копій своїх документів (посвідчення адвоката, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, ордер адвоката).

Формат віддаленого супроводу без присутності в суді.

Законодавство України дозволяє адвокатам супроводжувати судові справи віддалено. Якщо справа розглядається у загальному позовному провадженні, то адвокат подає поштою всі необхідні документи для правильного розгляду справи, а також клопотання про розгляд справи без його фізичної присутності в судових засіданнях. Це абсолютно нормальна ситуація, понад 50% судових справ розглядається судами у такому режимі. Якщо справа слухається судом у спрощеному позовному провадженні без виклику сторін, то в судове засідання сторони взагалі не викликаються.

У такій справі адвокату необхідно просто подати всі документи, які б підтверджували його позицію у справі.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Комплексний супровід справи в суді.

Сколько стоит нанять адвокатаМи можемо взятися за ведення вашої справи в суді комплексно. Це означає, що в момент укладання договору з нашим адвокатом ви один раз сплатите певну суму, і більше жодних витрат на супровід справи в суді вам не доведеться нести. Вартість комплексного супроводу справи у суді складає від 7500 грн. Зазвичай це справи, в результатах яких ми впевнені. Наприклад, за комплексне ведення цивільної справи щодо скасування виконавчого напису нотаріуса ми беремо з клієнтів по 7500 грн. У таких справах ми впевнені, що судових засідань буде небагато. Чого не можна сказати про спадкові справи, в яких судові процеси розтягуються на кілька років.

Якщо у вас виникла потреба найняти професійного адвоката для суду, зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті. У нас недорогі ціни, а якість адвокатських послуг, що надаються, на найвищому рівні.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

У этой записи 6 комментариев

  1. Тамара

    Доброго дня. Я з окупованої території. З лютого втратила роботу, у травні оформила допомогу по безробіттю. У липні виїхала з окупованої території закордон, тому що знаходиться далі в окупації було не безпечно. Допомогу від центру зайнятості отримувала до листопада і на ці гроші жила закордоном. Залишаюся по цей день безробітною. Мені не сказали що я не можу їхати чи щось інше, гроші продовжували приходити і я на них жила закордоном. Зараз прийшов лист що я повинна повернути гроші. Я не розумію що я повинна зараз робити, чому так сталося. Я закордоном нічого не маю і жити немає за що, я жила на ті гроші. Сам центр занятості ніяк не зміг допомогти виїхати з окупації,  хоч я неодноразово просила роботу і житло. Тому вимушено виїхала закордон. Скажіть, повинна я повернути ці гроші і наскільки це все правомірно? У законі я не знайшла такого, що людина виїхавши закордон припиняє отримувати допомогу. Тим паче, що я виїхала вимушено і з окупації заради безпеки, а не за власним бажанням.

    1. Доброго дня, це все зрозуміло, однак згідно чинного законодавства ви дійсно повинні повернути ці кошти, оскільки держава не може проконтролювати залишаєтеся ви безробітною закордоном чи ні.

  2. Владислав

    Доброго дня !Маю до вас запитання .У мене був дідусь ,який в 2022 році помер .У нього був будинок побудований 2005 року ,та за заповітом він перейшов до дочки та сина .На початку 2022 року він дуже сильно захворів ,та за ним доглядала дочка зі своєю сімʼєю .Син ніякою допомогою не допомагав .За всі роки життя дідуся ,він(син) всього був у його будинку декілька разів .Чи можна відсудити його частину будинку у користь доньки ,яка допомагала своєму батькові,активно сприймала участь у його житті та була у його будинку в 1000 разів більше ,ніж її брат !?

    1. Доброго дня. Ні, на тих підставах які ви описали відсудити неможливо, тим більше, що вони отримали спадок в рівних частинах по заповіту. Це воля дідуся, яка не залежить від того хто коли і скільки йому допомагав. Відсудити можливо тільки у випадку, якщо один із спадкоємців навмисне позбавив би дідуся життя.

      1. Владислав

        (За рішенням суду особаможе бути усунена від права на спадкування за законом, якщо буде встановлено, що вона ухилялася від надання допомоги спадкодавцеві, який через похилий вік, тяжку хворобу або каліцтво був у безпорадному стані.)Це я прочитав в одному із законів про негідного спадкоємця .Те ,що зверху написано ,саме так все і відбувалося ,людина була у важкому стані і з його боку не було ніякої допомоги ,дідусь хотів переписати заповіт ,але ,на жаль не встиг

        1. Ви не уважно читаєте цю норму. «За рішенням суду особа може бути усунена від права на спадкування за законом, якщо…..» Ця норма застосовується лише до спадкування за законом (коли немає заповіту). А у вас спадкування відбулося за заповітом, тому до вас ця норма не відноситься.

Добавить комментарий