Що входить до послуг адвоката?

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Якщо ви шукайте недорогі, але якісні юридичні послуги, вважайте що ви їх знайшли. Ми спеціалізуємося на цивільних і кримінальних справах. Будь-яке питання щодо послуг ви можете поставити в онлайн чаті. У нас абсолютно прийнятні ціни. Ми досвідчені адвокати, які працюють в юридичній сфері вже більше десяти років. Ви можете по телефону отримати коротку юридичну консультацію або записатися на прийом до адвоката. Також, будь-яке питання можливо поставити через Telegram, Viber.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

На чому ми спеціалізуємося?

Ми спеціалізуємося на кредитних спорах, спорах щодо ДТП, кримінальних провадженнях, цивільних та господарських судових спорах, сімейних справах. Надаємо послуги адвоката в суді, у переговорах з банками, послуги захисника в кримінальних справах, справах про адміністративні правопорушення по 130 статті.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Коротко про послуги

Повний перелік послуг

Які юридичні послуги ми надаємо?

Услуги адвоката по кредитам

Послуги адвоката по кредитах

Пропонуємо юридичні послуги у сфері кредитних правовідносин, зокрема по представництву інтересів юридичних та фізичних осіб в судових справах з банками. Ми є провідними фахівцями в галузі банківського права. Фахівці нашої юридичної компанії володіють великим досвідом судових спорів з банківськими установами, судовою практикою у даній сфері та у сфері оскарження та визнання недійсними кредитних договорів, договорів поруки чи іпотеки. Банківські установи у своєму підпорядкуванні утримують кілька відділів кваліфікованих юристів, тому судовий спір з банком без залучення зі свого боку юридично грамотного фахівця у сфері банків, є апріорі програшним. Пропонуємо наступні послуги:
1) участь у судових справах за позовом банку, підготовка і подача в суд юридично обґрунтованих заперечень (відзивів) на позов;
2) перегляд і скасування заочних рішень суду;
3) зняття арештів з усього майна у зв'язку з переглядом заочного рішення суду;
4) оскарження кредитних договорів;
5) оскарження договорів поруки, іпотеки та інших договорів забезпечення;
6) оскарження та скасування виконавчих написів;
7) оскарження позасудових способів звернення стягнення, таких як прийняття банком у власність заставного майна та самостійний продаж даного майна третій особі покупцеві;
8) оскарження підвищення банком в односторонньому порядку процентної ставки;
9) оскарження нарахованої пені, штрафів, комісій та інших штрафних санкцій;
10) часткове визнання недійсним певних пунктів кредитного договору та договорів забезпечення;
11) оскарження передачі кредитного портфелю колекторам та іншим факторинговим компаніям.

Услуги адвоката по ДТП

Послуги адвоката по ДТП

Юридична компанія надає адвокатські послуги у всіх без винятку випадках, які виникають під час дорожньо-транспортних подій. Зокрема здійснюємо юридичний аналіз наданого пакету документів на предмет встановлення винуватця ДТП. У разі необхідності здійснюємо оскарження рішень працівників патрульної поліції і складених ними документів, протоколів, постанов та інших документів. Під час оскарження дій працівників патрульної поліції будуть враховані всі особливості дорожньої обстановки, такі як: місця розташування транспортних засобів на дорозі, наявність пошкоджень на цих транспортних засобах, довжина гальмівного шляху, якщо такий є, місця насипу частинок скла на асфальтному покритті, частин бамперного пластику, бічних дзеркал, наявність або відсутність достатнього освітлення на дорозі, наявність дорожньої розмітки. Оскаржимо рішення страхових компаній щодо відмови у виплаті страхового відшкодування, стягнемо таке відшкодування в судовому порядку, в тому числі пеню за весь час прострочення виплати страхового відшкодування. Представляємо інтереси потерпілих у ДТП в судових процесах по стягненню з винуватця аварії завданої внаслідок ДТП шкоди. Стягуємо матеріальний і моральний збиток. Надаємо юридичну допомогу в проведенні незалежної експертної оцінки матеріального збитку, який був нанесений внаслідок дорожньо-транспортної події, незалежної експертної оцінки дорожньої обстановки і причин, які вплинули на виникнення аварії.
Звернувшись до нас, ви отримаєте:
1) консультацію та шляхи вирішення виниклої проблеми;
2) виїзд нашого фахівця на місце ДТП і контроль за правильним збором доказів працівниками патрульної поліції, правильним складанням схеми ДТП;
3) оскарження складених постанов, протоколів під час оформлення ДТП;
4) судовий захист і судове стягнення страхового відшкодування.

Услуги адвоката по взысканию долгов

Послуги адвоката по стягненню боргів

Надаємо юридичну допомогу у сфері судового стягнення боргів за розписками, нотаріальним розписками, а також інших боргів, що виникають в процесі цивільно-правових угод та господарської діяльності. Стягнемо в судовому порядку штрафи, пеню, інфляційні, грошові кошти за поставлений товар, надані послуги, виконані роботи і інші боргові зобов'язання. Розробимо комплекс юридичних заходів, який примусить боржника до повернення боргу, як у судовому, так і в позасудовому порядку. Фахівці юридичної компанії мають багаторічний досвід судових спорів в судах різних інстанцій по супроводженню справ про стягнення боргів, як на стадії судового провадження, так і на стадії виконавчого провадження, що в свою чергу дозволяє здійснити стягнення боргів в максимально короткий термін.
Юридична допомога у цій сфері складається з:
1) розроблення стратегії стягнення заборгованості;
2) аналізу наявних доказів, документів;
3) прогнозування успішного судового врегулювання;
4) претензійної роботи щодо боржника;
5) збору та підготовки доказів, документів, необхідних для судового врегулювання спору;
6) подання позовної заяви до суду першої інстанції для подальшого представництва інтересів клієнта в суді;
7) у разі отримання негативного судового рішення - оскарження цього рішення в судах вищих інстанції (апеляційного і касаційного суду);
8) після отримання позитивного судового рішення, представництво інтересів клієнта на стадії виконавчого провадження в органах державної виконавчої служби.

Услуги адвоката

Послуги адвоката в земельних спорах

Земельні ділянки завжди були досить цінним майном. Відповідно до законодавства України, права власника землі має захищати держава, однак на практиці без кваліфікованої юридичної допомоги досить складно вирішити будь-який земельний спір. Наша юридична компанія володіє значним досвідом у земельних питаннях і допоможе вам вирішити навіть самий складний спір щодо права на земельну ділянку. Особливо перед вчиненням будь-яких правочинів щодо відчуження або придбання земельних ділянок необхідно отримати юридичну консультацію для того, щоб надалі уникнути незаконних дій з боку третіх осіб щодо оскарження зазначених угод, іншого неправомірного заволодіння земельною ділянкою, а також виникнення податкових боргів. Наші співробітники зможуть вам надати юридичну консультацію з чинним законодавством, переліку необхідних документів для здійснення відчуження або придбання землі, або іншого переоформлення, пояснять всю процедуру, підготують необхідні документи, допоможуть здати землю в оренду. Також допоможемо у спорах, що виникають при визначенні меж земельної ділянки, визнання права власності, поділу землі між кількома особами, визнання недійсними договорів, актів, встановлення сервітутів, у сфері приватизації, визнання права на довгострокове користування земельною ділянкою, усунення перешкод у користуванні землею, оскарження дій або бездіяльності органів місцевого самоврядування, спадкуванні права на землю, а також інших земельних спорах. Ми гарантуємо ретельний юридичний аналіз наданого клієнтом пакету документів, розробку стратегії подальших юридичних дій, оцінку варіантів успішності юридичних дій, досудове врегулювання спорів, підготовку і подачу позову до суду, судове представництво інтересів клієнта, а також представництво інтересів клієнта в органах державної виконавчої служби на стадії примусового виконання судового рішення.

Услуги адвоката

Послуги адвоката в податкових спорах

Юридична компанія пропонує послуги у сфері захисту юридичних осіб від неправомірних дій органів Державної фіскальної служби України.
Зокрема:
- оскарження дій і бездіяльності органів ДФС;
- підготовка письмових заперечень на акти перевірки ДФС;
- підготовка юридично обґрунтованих відповідей на запити органів ДФС;
- письмові консультації з ситуацій, які виникають у сфері оподаткування;
- оскарження неправомірних дій або бездіяльності працівників ДФС;
- оскарження податкових повідомлень-рішень у рамках адміністративного провадження в судовому порядку;
- розірвання та оскарження договорів про визнання електронних документів в односторонньому порядку;
- участь в судових спорах з органами ДФС на будь-якій стадії судового процесу;
- супровід юридичної особи при податковій перевірці і на етапі рішення про допуск до такої перевірки.

Услуги адвоката

Послуги адвоката в процесі розподілу майна подружжя

Юридична компанія надає правову допомогу в судових спорах про поділ спільно нажитого майна подружжя. Розподіл спільно нажитого майна подружжя в судовому порядку можливий не тільки у зв'язку з розірванням шлюбу, але і в той час коли шлюб ще не розірвано. Згідно з чинним законодавством України, спільно нажите в процесі шлюбу майно належить подружжю на праві власності в рівних частинах без виділення кожної частини окремо. Подружжя мають рівні права на володіння, користування і розпорядження спільно нажитим майном. Майно, нажите подружжям під час перебування в шлюбі, відповідно до ст. 60 Сімейного кодексу України належить подружжю на праві спільної сумісної власності, навіть незалежно від того, чи мав один з подружжя особистий заробіток. Після розірвання шлюбу за подружжям зберігаються такі ж права користування і розпорядження майном, які існували на момент розірвання шлюбу. Розірвання шлюбу не припиняє ніяких прав щодо майна, нажитого під час перебування в шлюбі. У зв'язку з тим, що все майно, нажите подружжям, належить їм в рівних частинах, після розірвання шлюбу виникає необхідність у розподілі даного майна в судовому порядку, оскільки користуватися 1 \ 2 частиною автомобіля чи 1 \ 2 частиною квартири досить складно, якщо між колишнім подружжям постійно виникають суперечки. Також можливе виділення 1 \ 2 частки квартири в натурі, визначення меж користування квартирою. Не підлягає розподілу майно, набуте одним із подружжя до шлюбу, одержане одним з подружжя під час перебування в шлюбі, але за договором дарування або в порядку спадкування. Не підлягає розподілу майно, яке було набуте одним з подружжя за свої особисті гроші, предмети особистого користування, в тому числі і прикраси. Здійснюємо представництво інтересів клієнтів у судових спорах про поділ майна подружжя, здійснюємо написання позовних заяв, заперечень, доповнень, клопотань, заяв та інших документів, необхідних для отримання позитивного рішення суду.

Услуги адвоката

Послуги адвоката в спадкових спорах

Спадкові судові спори є досить важкою категорією справ, у яких повністю визначити, хто правий, а хто ні, практично неможливо. Тому участь у судовій справі кваліфікованого юриста вкрай необхідна і в свою чергу значно збільшує можливі шанси на отримання позитивного рішення суду. Якщо ви звернетеся в нашу юридичну компанію, то вашу справу буде супроводжувати кваліфікований юрист, основним видом і напрямом діяльності якого є саме спадкові спори. Наші співробітники допоможуть вам відкрити і належним чином оформити спадкову справу, або визнати оскаржити в суді право власності на спадкове майно, визначити частину спадкового майна кожного спадкоємця, відновити або продовжити терміни прийняття спадщини, правильним чином в суді розподілити спадкове майно між спадкоємцями, оскаржити в суді дійсність заповіту, визнати незаконними і недійсними дії одного або декількох спадкоємців, довести наявність родинних відносин з особою, що в свою чергу дає право на спадщину, встановити факт прийняття спадщини.
Для вирішення спадкових спорів будуть надані наступні послуги:
1) надання усних і письмових консультацій з конкретної ситуації, що виникла під час спадкування;
2) аналіз наданих клієнтом спадкових документів;
3) ознайомлення працівниками юридичної компанії з документами, які містяться в нотаріальному справі або справі іншого державного органу;
4) підготовка скарг, листів, претензій на дії нотаріуса та інших органів державної влади;
5) підготовка клопотань, претензій та інших засобів досудового врегулювання спадкових спорів;
6) підготовка позовних заяв, клопотань про забезпечення позову, апеляційних та касаційних скарг;
7) представництво інтересів клієнта в судах загальної, апеляційної та касаційної інстанції;
8) комплексна підготовка документів, договорів, супровід справ.

Услуги адвоката

Послуги адвоката у спорах про право власності

Юридична компанія надає правову допомогу в судових спорах про право власності як на рухоме, так і нерухоме майно. Предметом судового спору про право власності може бути: нерухоме майно (житлові та нежитлові споруди), грошові кошти, твори науки, мистецтва, літератури, наукові винаходи і відкриття, товарні знаки, інтелектуальна власність, а також інше майно.
Основні види юридичних послуг:
1) надання усних і письмових консультацій з питань, що стосуються права власності;
2) підготовка та супровід судових позовів про визнання права власності;
3) захист порушеного права власності в суді;
4) судовий захист права власності добросовісного набувача на придбане майно;
5) встановлення порядку користування нерухомим та рухомим майном;
6) підготовка та супровід судових позовів про поділ нерухомого майна між кількома власниками;
7) виділення в судовому порядку частки майна із спільної власності спільно нажитої подружжям;
8) судове витребування майна з чужого незаконного володіння;
9) стягнення пені, штрафу, відшкодування іншої шкоди, завданої в результаті порушення права власності;
10) витребування незаконно набутого майна;
11) визнання недійсними договорів відчуження нерухомого майна, автотранспортних засобів, застосування наслідків недійсності;
12) зняття арешту з нерухомого майна, транспортних засобів, оскарження дій державної виконавчої служби;
13) усунення перешкод у користуванні законним власником належним йому на праві власності нерухомим та рухомим майном;
14) інші судові спори.
Фахівці нашої юридичної компанії володіють великим досвідом і судовою практикою у сфері спорів про право власності, що у свою чергу дозволяє виробити максимально ефективну стратегію юридичних дій по кожній проблемній ситуації.

Услуги адвоката Договорные споры

Послуги адвоката по розробці договорів

Письмовий договір - це основа будь-яких договірних відносин і діяльності, саме тому при укладанні договорів необхідно приділяти особливу увагу його істотним умовам. Некваліфіковано складений договір рано чи пізно може призвести до матеріальних втрат. Юридично грамотний, правильний, відповідний законодавству договір - це гарантія виконання вашим контрагентом взятих на себе зобов'язань за договором. Фахівці нашої компанії допоможуть вам скласти проект юридично грамотного і захищеного договору, який буде прийнятний для обох сторін договору, як у цивільно-правовій сфері діяльності, так і в господарських відносинах. У разі подальшого порушення або невиконання вашим контрагентом умов договору, фахівці нашої юридичної компанії допоможуть вам здійснити претензійну роботу спрямовану на стимулювання контрагента до виконання умов договору, а також захистять ваші права в суді, в тому числі і шляхом стягнення боргу за договором, штрафів, пені, інфляційних та інших збитків, завданих неналежним виконанням контрагентом умов договору.

Услуги адвоката

Послуги адвоката в трудових спорах

Трудові спори зазвичай виникають між роботодавцем і працюючою особою, або особою яка є претендентом на вакантну посаду. Сферою виникнення трудових спорів є випадки порушення роботодавцем правильного застосування норм трудового законодавства України, порушення укладених колективних та трудових договорів, в тому числі незаконне звільнення, незаконне переведення на іншу посаду, зменшення заробітної плати, зміни істотних умов праці.
Пропонуємо наступні шляхи вирішення трудових спорів:
1) визнання в судовому порядку звільнення працівника незаконним;
2) поновлення на роботі;
3) стягнення заробітної плати за весь час вимушеного прогулу;
4) оскарження переводу на інші умови праці;
5) соціальний захист працівника;
6) оскарження і зміна причин звільнення працівника (запису в трудову книжку);
7) оскарження та зміна дати, з якої працівник звільнений;
8) стягнення різниці в заробітній платі за час вимушеного виконання роботи з більш низькою зарплатою;
9) стягнення моральної та матеріальної шкоди з роботодавця за неправомірне розголошення персональних даних працівника;
10) оскарження накладених роботодавцем штрафів та дисциплінарних стягнень.
Наша юридична компанія надає юридичні послуги у сфері трудових спорів. Надаємо правові консультації, готуємо і направляємо на адресу роботодавця претензії, беремо участь в переговорах про добровільне врегулювання сторонами трудового спору, аналізуємо надані сторонами документи, готуємо та подаємо судові позови, приймаємо участь у судових засіданнях, отримуємо рішення судів, виконавчі документи.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий