Послуги Адвоката від Юридичної компанії «N.S. GROUP».

Пропонуємо адвокатську допомогу та кваліфіковані юридичні послуги у кримінальних, цивільних та господарських судових справах.

Допоможемо вам вирішити Кредитні спори, Спори, що виникають внаслідок ДТП, Стягнемо борги, Повернемо майно, Захистимо від кримінального переслідування. До нас можна звернутися з будь-якою проблемою у сфері Сімейних, Майнових, Податкових, Земельних, Корпоративних, Трудових, Цивільних, Господарських, Корпоративних та інших правовідносин.

Ми вирішимо вашу проблему з максимально можливим результатом !!!

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Немного о нас Юридическая компания "N.S. Group"

Юридична компанія «N.S. GROUP» – це команда кваліфікованих професіоналів своєї справи, надійних адвокатів, юристів та ваших партнерів. Зателефонувавши нам, ви отримаєте коротку абсолютно безкоштовну юридичну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять. Повну консультацію можна отримати у нашому офісі на платній основі. Кожен із нас спеціалізується на кількох конкретних галузях права. У нас ви можете замовити адвокатські послуги за такими напрямками: 1) Кредитні борги та судові спори, пов’язані з кредитними боргами, іпотекою, депозитами, порукою; 2) Проблемні ситуації внаслідок ДТП та судові спори, пов’язані з ДТП, стягненням страхового відшкодування; 3) Керування автомобілем у нетверезому стані, захист клієнтів у судах по адміністративних протоколах, складених на підставі статті 130; 4) Господарські спори між юридичними особами щодо їхньої господарської діяльності; 5) Стягнення будь-яких боргів, боргів за розписками, нотаріальними розписками, договорами купівлі-продажу, постачання, будь-якими господарськими договорами; 6) Майнові конфлікти та судові спори про право власності на нерухоме майно, транспортні засоби та інше рухоме майно, у тому числі і спори про поділ спільно нажитого майна подружжям під час розлучення; 7) Спадкові справи та спадкові спори, у тому числі й спори пов’язані з відновленням строку прийняття спадщини; 8) Трудові спори, у тому числі й спори про відновлення на раніше займаній посаді та стягнення збитків за весь час вимушеного прогулу; 9) Складення договорів, в тому числі договорів щодо господарської діяльності підприємства. 10) Кримінальне провадження. Послуги адвоката у кримінальному провадженні свідкам, потерпілим, підозрюваним, обвинуваченим. Юридичний супровід під час досудового розслідування, захист на стадії судового розгляду. Крім цього, ми надаємо послуги щодо адвокатського представництва та захисту інтересів клієнтів у спорах із податковою службою, у земельних спорах, корпоративних спорах, представляємо інтереси сторін у виконавчому провадженні, знімаємо арешти з майна.

До складу нашої юридичної компанії також входить адвокат — арбітражний керуючий, ліквідатор, який надає послуги арбітражного керуючого, ліквідатора у сфері ліквідації, санації підприємств банкрутів.
Юридическая компания "N.S. Group"

У НАС НЕДОРОГІ ЦІНИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС

У юридичній сфері досвід має фундаментальне значення. Ми професійно займаємося юридичними послугами вже понад 10 років. За час своєї юридичної кар'єри ми виробили свої особисті стратегії дій для кожної ситуації. Наш головний принцип, це чесне та відповідальне відношення до клієнта. Ми не ставимо дорогі ціни на наші послуги, наші ціни нижчі за ринкові.

КОНТАКТИ

Ми знаходимося у Києві, карту проїзду ви можете знайти у цьому розділі. Щоб скористатися нашими послугами, спочатку зателефонуйте нам і домовтеся про час зустрічі. Усі наявні у вас документи беріть з собою на зустріч із адвокатом. Не забудьте взяти паспорт, він знадобиться у разі, якщо ви вирішите укласти договір на юридичне обслуговування.

Ми спеціалізуємося на цивільних та кримінальних справах, судових спорах між фізичними та юридичними особами, здійснюємо представництво у судах інтересів позивачів, відповідачів а також третіх осіб. Завжди володіємо найсвіжішою судовою практикою у цивільних спорах. Відновимо ваші порушені права, стягнемо з винуватця пеню, матеріальні та моральні збитки.

Послугами нашого адвоката ви можете скористатися також у разі, якщо ви стали фігурантом кримінального провадження. В наших силах надати вам адвокатський захист під час розслідування справ різної тяжкості. Ми спеціалізуємося на наданні адвокатського захисту щодо легких, тяжких, середньої тяжкості та особливо тяжких злочинів. Допоможемо досягти справедливості потерпілим від кримінального правопорушення. Надаємо послуги адвоката у кримінальних справах як на стадії досудової перевірки, так і під час судового слідства. Наші адвокати мають високу кваліфікацію у наданні адвокатського захисту з економічних злочинів.

Основним напрямом нашої діяльності є надання юридичних послуг у цивільних справах. Ми спеціалізуємося на цивільних спорах у різних галузях. Нижче ви можете ознайомитись з основними галузями цивільних справ, щодо яких ми надаємо послуги адвоката у цивільних справах:

Послуги адвоката по кредитним боргам — анулювання незаконних написів нотаріусів, повернення у власність іпотечного майна, послуги іпотечного юриста, допоможемо виграти суд з банком по кредиту, застосуємо строки давності кредиту, спишемо борги в ПриватБанку. Анулюємо в суді частину заборгованості, припинимо поруку, оскаржимо кредитний договір, договір іпотеки. Ви отримаєте кваліфіковану юридичну консультацію щодо боргових кредитних зобов’язань.

Послуги адвоката по ДТП, стягнення страхових виплат — юридичний супровід будь-яких судових спорів щодо ДТП в Україні, стягнення страхових виплат зі страхової компанії у разі, якщо страхова відмовляється виплачувати або мало заплатила, допомога у стягненні збитків з винуватця ДТП навіть у разі, якщо винуватець ДТП неплатоспроможний, допомога адвоката при ДТП зі смертельним випадком, безкоштовні юридичні консультації з ДТП. Допоможемо уникнути покарання за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння або у разі відмови від огляду.

Послуги адвоката щодо земельних питань — судові спори щодо землі, юридичні консультації по земельним питанням та земельному праві, юридична допомога із земельними ділянками. Ми постійно вивчаємо нові зміни земельного законодавства та судової практики щодо земельних правовідносин. Визнаємо право власності на земельну ділянку, розділимо землю, допоможемо отримати землю у спадок, оскаржимо дії органів місцевого самоврядування. 

Послуги адвоката з податкових спорів – юрист з податків нашої компанії допоможе вам вирішити будь-які конфліктні ситуації з податковими органами. Захистить права юридичних та фізичних осіб від дій фіскальної служби. Оскаржить та скасує в суді будь-які дії та акти органів фіскальної служби. У нас недорогі ціни на послуги адвоката у податковій сфері.

Послуги адвоката щодо розподілу майна — при розподілі спільно нажитого майна колишнє подружжя не завжди може дійти до взаємовигідних домовленостей, саме тому для повного розуміння ситуації вам потрібна допомога юриста. Представляємо інтереси клієнтів у процесі розлучення, розділимо і визнаємо право власності клієнта на частину спільно нажитого майна. Проконсультуємо щодо порядку поділу майна під час розлучення, пояснимо, як правильно розділити нерухоме майно чи автомобіль.

Послуги адвоката у спадкових справах — допоможемо прийняти майно у спадок, юридично супроводимо в суді будь-який спір щодо спадщини, супроводимо належне прийняття клієнтом у власність спадщини, відновимо пропущений строк на спадщину, оскаржимо дії нотаріуса. У нас ви можете отримати консультацію юриста щодо спадкового права, допомогу юриста у спадкових справах, дізнатися про порядок дій під час отримання спадщини, оскаржити заповіт спадкодавця. 

Послуги адвоката щодо визнання права власності через суд — підготуємо позовну заяву до суду на визнання права власності, забезпечимо участь адвоката у даному судовому спорі про право власності на рухоме та нерухоме майно, витребуємо майно з чужого незаконного володіння, визнаємо недійсними договори відчуження майна, отримаємо рішення суду про визнання права власності на квартиру. Забезпечимо правовою юридичною консультацією безпосередньо перед здійсненням правочину з нерухомістю. Консультація юриста перед угодою мінімізує подальші ризики оскарження права власності на майно. 

Послуги юриста щодо складання договорів — розробимо та надамо замовнику проект будь-якого цивільного чи господарського договору. Забезпечимо юридичною підтримкою безпосередньо під час укладення угоди.

Послуги адвоката щодо стягнення боргів — у судовому порядку стягнемо борги за будь-якими розписками як у простій письмовій формі, так і в нотаріальній формі. Забезпечимо юридичною підтримкою до моменту фактичного стягнення боргу через органи державної виконавчої служби. Порадимо, що написати людині, яка винна кошти, і як забрати борг, якщо його не віддають.

Послуги адвоката у виконавчому провадженні — наш адвокат з виконавчого провадження здійснить представництво інтересів клієнта як в органах державної виконавчої служби, так і в приватних виконавців. Проконтролює своєчасність виконавчих дій, оскаржить незаконні постанови приватних та державних виконавців. Ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, підготовка адвокатських запитів, зняття арештів з майна боржника.

Послуги адвоката з трудових спорів — проконсультуємо з трудового права та трудових договорів, захистимо ваші трудові права, стягнемо з роботодавця компенсацію за час вимушеного прогулу, відновимо на посаді, оскаржимо незаконні дії роботодавця до органів прокуратури. Повернемо через суд трудову книжку у разі, якщо роботодавець без причини відмовляється її повернути.

Послуги адвоката у господарських справах — представництво адвокатом у господарських судах України інтересів юридичних осіб у спорах між суб’єктами господарювання щодо виконання/невиконання будь-яких договорів. Проведення правової оцінки господарського договору та надання юридичного висновку щодо його слабких сторін. 

Послуги адвоката з корпоративних спорів – захистимо права учасника підприємства. У судовому порядку скасуємо, визнаємо недійсними рішення, прийняті вищим органом управління чи іншим керівним органом. Витребуємо інформацію з підприємства через адвокатський запит.

Послуги адвоката по адміністративним справам – послуги захисника у публічно-правових спорах із суб’єктами владних повноважень, консультації юриста по адміністративним спорам, оскарження дій, бездіяльності, постанов, рішень, нормативно-правових актів та інших актів індивідуальної дії органів державної влади. Наші послуги в адміністративних спорах поширюються на всю ієрархію та складну структуру апарату державної влади.

Арбітражний керуючий, ліквідація підприємств — забезпечимо участь арбітражного керуючого, ліквідатора у процедурі розпорядження майном, санації чи ліквідації юридичної особи. Повний комплекс юридичних послуг у процедурі банкрутства підприємства з ініціативи власника. Надаємо юридичні консультації кредиторам юридичної особи — боржника щодо процедури їх участі у банкрутстві, представляємо в суді та перед комітетом кредиторів інтереси кредиторів. Підготуємо всі необхідні документи щодо банкрутства юридичної особи, а також документи на комітет кредиторів.

 
Консультация адвоката

Консультація адвоката у Києві

У нашому офісі ви можете отримати професійні консультації адвоката у різних галузях права. Наш офіс розташований на правому березі Києва. Детальну адресу та карту проїзду ви можете переглянути у розділі «контакти». Щоб проконсультуватися з адвокатом, необхідно спочатку записатися на консультацію на певний час. Консультації в офісі компанії платні. Сплативши вартість консультації адвоката, ви отримаєте розгорнуті відповіді на питання, які вас цікавлять, у сфері цивільного, господарського, та адміністративного права. В основному наші клієнти консультуються щодо кредитних правовідносин, відшкодування збитків при ДТП, порядку поділу майна після розлучення, стягнення боргів, договірного права. Останнім часом популярності набувають консультації у спадковій сфері та сфері поділу спадкового майна, і ви самі розумієте чому. Крім цього, ми допоможемо розібратися у земельному, майновому, корпоративному, трудовому та інших галузях права. Консультації з адвокатом у нашому офісі відбуваються з аналізом наданих вами документів. Також ми аналізуємо існуючу судову практику Верховного Суду у аналогічних спорах. Допоможемо спрогнозувати можливі варіанти розвитку ситуації та знайдемо оптимальні шляхи вирішення бюрократичних проблем.

Відгуки про роботу наших адвокатів

Ми прихильники лише правдивих відгуків. Всі наші відгуки написані людьми, які користувалися нашими послугами або консультувалися у наших адвокатів. Всіх наших клієнтів ми просимо залишити відгук у профілі нашої компанії Google. Такі відгуки є правдивими, адже їх неможливо підробити або «накрутити». Нижче ви можете ознайомитись з тими відгуками, які залишають наші клієнти. Натиснувши на зображення з відгуком, ви можете перейти в наш профіль і переконатися в легітимності вибраного відгуку. Наше відповідальне ставлення до проблем клієнтів є запорукою позитивних відгуків. Клієнти, які хоч раз скористалися нашими послугами, залишаються з нами назавжди.

Вартість послуг адвоката у Києві

Консультація адвоката по телефону надається лише у цивільних справах у сфері ДТП, спадщини, поділу нерухомого майна, стягнення боргів, а також у господарській сфері. У цих сферах по телефону можна проконсультуватися безкоштовно. У решті сфер консультація по телефону платна – 600 гривень.

Вартість консультації адвоката у нашому офісі складає 600 гривень. Час консультації – до 1 години. Попередній запис по телефону є обов’язковим. На консультацію необхідно взяти документи, які будуть вивчатися адвокатом під час консультації.

Вартість подання адвокатського запиту складає 2000 гривень. Оплата здійснюється за кожен запит адвоката окремо. У разі потреби подання кількох однотипних адвокатських запитів клієнту надається значна знижка.

Ціна позову залежить від складності його написання. Вартість написання позовної заяви у цивільному процесі складає від 6000 гривень до 12000 гривень. Вартість написання позовної заяви у господарському процесі – від 8 000 гривень до 14 000 гривень. Написання позову в адміністративному процесі – від 8000 гривень до 12000 гривень. Написання цивільного позову у кримінальному процесі – від 6000 гривень до 12 000 гривень.

Апеляційна скарга (цивільний, господарський, адміністративний процес) – від 5000 гривень до 14000 гривень. Апеляційна скарга у кримінальному процесі – від 10 000 гривень. Написання відзиву на позов, відповіді на відзив, заперечень на відповідь (цивільний, господарський, адміністративний процес) – від 3000 гривень до 12000 гривень. Написання заяв, прохань, клопотань, заперечень, зауважень – від 1000 гривень до 4000 гривень.

Виїзд адвоката до суду та ознайомлення з матеріалами справи (місцеві загальні суди) – 2 000 гривень. Виїзд адвоката до суду та ознайомлення з матеріалами справи (місцеві господарські та адміністративні суди) – 3 000 гривень.

Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у місцевих загальних судах, господарських та адміністративних судах міста Києва – 3000 гривень. Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у суді Київської області – 5000 гривень. Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у суді за межами Київської області визначається за домовленістю з урахуванням транспортних витрат.

Комплексний супровід цивільної справи, зокрема повний супровід судового процесу – від 13 500 гривень до 28 000 гривень.

Комплексний супровід господарської справи, зокрема повний супровід судового процесу – від 15 000 гривень до 30 000 гривень.

Послуги захисника на досудовому слідстві – від 28 тисяч гривень. Послуги захисника під час судового слідства – від 28000 гривень.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Ми підходимо до вирішення проблеми комплексно, намагаємося з усіх боків юридично убезпечити клієнта.
Преимущества Юридической компании «N.S. GROUP»
Комплексне вирішення проблеми
Ми завжди націлені виключно на кінцевий максимально позитивний результат із мінімальними витратами для клієнта.
Преимущества Юридической компании «N.S. GROUP»
Орієнтація на кінцевий результат
Досвід юридичної практики понад 10 років. За час роботи ми виробили свій підхід до вирішення тих чи інших юридичних завдань.
Преимущества Юридической компании «N.S. GROUP»
Великий юридичний досвід
Прогнозуємо лише реальні шанси на успіх, тому більшість наших клієнтів рекомендують нас своїм друзям та знайомим.
Преимущества Юридической компании «N.S. GROUP»
Завжди виконуємо домовленості

Контакти:

04119, м. Київ,

вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

+38 067-657-67-36

+38 068-599-93-60

Якщо ви будете їхати з навігатором, то краще вводить в пошук вул. Дегтярівська, 19 оскільки Google нас некоректно відображає на карті.

Адвокат Київ – чому рекомендуємо наймати адвоката з Києва

Останнім часом популярність послуг адвокатів в Київському регіоні зросла в рази. Натомість ринок юридичних послуг відреагував на це збільшенням чисельності осіб, уповноважених на зайняття адвокатською діяльністю. Внаслідок цього на ринку юридичних послуг склалася така ситуація, що адвокатів в Україні багато, а фахівців мало. Найбільша концентрація фахівців у юридичній сфері припадає на Київ. І саме у цьому місті потрібно шукати адвоката, який спеціалізується на тих правовідносинах, у яких вам потрібна юридична допомога.

Навіть якщо ви знаходитеся в іншому місті, і стоїте перед вибором «де знайти хорошого адвоката», ми рекомендували б вам наймати адвоката саме з міста Києва. Звичайно ж, перегинати палку у цьому питанні не варто. Якщо у вас копійчане питання, адвоката краще пошукати за місцем вашого проживання. Але якщо ціна питання перевищує 100 000 гривень, то ми радили б користуватися послугами Київського адвоката, незалежно від місця вашого розташування. Так, послуги такого адвоката будуть значно дорожчими за послуги місцевого адвоката, але коефіцієнт корисності його дій перекриє всі ваші витрати.

Наведемо приклад:

До нас звернулася Світлана з міста Біла Церква з проблемою арешту банківських рахунків та розповіла таку історію… У Білій Церкві лише дві адвокатські контори. В обох із них вона була. Скрізь їй адвокати сказали, що ваш арешт пов’язаний із рішенням суду про стягнення боргу за кредитом на користь колекторської компанії Россвен Інвест на суму близько ста тисяч гривень. Клієнту пояснили, що у цьому випадку нічого зробити неможливо, оскільки свої кредити треба віддавати. У свою чергу, ми переглянули заочне рішення суду, скасували його та надалі виграли суд, застосувавши строки позовної давності. Загалом наші послуги, включаючи поїздки з Києва до Білої Церкви, коштували клієнтові близько чотирнадцяти тисяч гривень, що значно дешевше, ніж борг за рішенням суду.

А тепер кілька слів про самопіар:

Понад 10 років працюємо на ринку юридичних послуг. Наші ціни вас приємно здивують. Володіємо досвідом ведення судових справ практично з будь-яких юридичних напрямів. Ми чесні та відкриті. Почати з нами співпрацювати дуже просто. Вам достатньо подзвонити нам або написати через чат на сайті, домовитися про зустріч у нашому офісі, взяти з собою усі необхідні документи. У призначений час під’їхати до нас, укласти договір про правову допомогу та спати спокійно у той час, коли вашу проблему вирішуватимуть наші професійні адвокати.

Сайт адвоката як показник його професіоналізму

Сайт адвоката – це можливість зробити висновки щодо професіоналізму адвоката у сфері логічного викладу вмісту юридичних документів. На своїх сайтах адвокати публікують різноманітні статті на юридичну тематику. Вивчаючи матеріал на сайті радимо звернути увагу на лаконічність тексту, стиль та логіку викладу. Якщо адвокат на сайті написав доступною мовою статтю, яку цікаво читати, це означає, що такий адвокат зможе підготувати юридичний документ, який коротко донесе основну думку тому, кому він адресований. У юридичній сфері це важлива риса. Адже ніхто не любить читати довгі нудні та безглузді тексти. А добре, лаконічно, а головне коротко написаний документ, це гарантія того, що доводи, викладені в такому документі, будуть взяті до уваги.

Как найти хорошего специалиста

Хороший адвокат Київ – як знайти хорошого спеціаліста?

В першу чергу вам необхідно перевірити, чи знаходиться ваш адвокат в Єдиному реєстрі адвокатів України. Як це зробити? Співпраця з будь-яким адвокатом починається з підписання договору про надання правової допомоги. У такому договорі містяться всі реквізити адвоката, який займатиметься наданням юридичних послуг. Маючи всі дані про адвоката, ви легко зможете перевірити його у реєстрі. При цьому особливу увагу слід звернути на дату отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та на наявність інформації про зупинення або анулювання такого права.

Крім цього, увагу слід звертати на професійні якості адвоката.

Насамперед, хороший адвокат націлений на кінцевий результат. Такий адвокат не виконуватиме роботу заради самої роботи. Правильно розроблена стратегія адвокатських послуг, які надалі призведуть до успішного вирішення проблеми клієнта, є ознакою «хорошого адвоката». Само собою, що жоден адвокат не скаже своєму клієнту, що він не досить хороший. І клієнту потрібно дивитися на зовнішні ознаки адвоката, якого він має намір найняти. З хорошим адвокатом легко спілкуватися, він не приховує жодних подробиць у справі, завжди чітко та просто відповідає на запитання клієнта, рекомендує зрозумілі та ефективні шляхи вирішення проблеми клієнта. Ви самі повинні відчувати, чи вам комфортно працювати з таким адвокатом чи ні. Хороший адвокат ніколи не пропонуватиме неефективних юридичних послуг. Юридична компанія «N.S. GROUP» завжди пропонує своїм клієнтам лише зрозумілі та ефективні механізми вирішення юридичних завдань.

Наші клієнти завжди задоволені співпрацею з нами. Ми відповідально ставимося до своїх клієнтів та обов’язків, які беремо на себе перед ними. Про це свідчать відгуки про нас у профілі Google.

Адвокат киев недорого

Адвокат у Києві недорого – чи можуть послуги адвоката стояти недорого?

У народі кажуть, що «безкоштовний сир лише у мишоловці». І це правда. На сайтах адвокатів безкоштовно можна отримати лише коротку розмиту юридичну консультацію. А от якщо справа стосується підготовки юридичних документів, розробки стратегії, супровід судових процесів, то само собою зрозуміло, що за такі послуги необхідно платити. Якщо платити, то скільки? Чи можна знайти хорошого адвоката у Києві недорого? Відповідаючи на це питання, однозначно можна сказати, що недорого адвоката у Києві знайти можна. Хоча поняття «недорого» у кожного різне. Для когось і тисяча доларів – це недорого, а для когось і тисяча гривень – це дорого. Недорого у нашому розумінні – це якщо послуги обчислюються тисячами гривень, а не тисячами доларів.

У юридичних послугах насамперед головне знайти хорошого адвоката, а потім вже дивитися на ціну. Зазвичай хороші адвокати працюють у великих юридичних компаніях з гучними іменами, і це факт. Але й вартість послуг у таких компаніях обчислюється десятками тисяч доларів. Це невиправдані витрати. Адже можна знайти менш відому компанію, де просто працюють відповідальні люди. У таких компаніях ви знайдете якісну юридичну підтримку за абсолютно доступною ціною. Так, там вам не запропонують чашечку кави, тому що просто немає посади секретаря, в обов’язки якого входить приготування напоїв, але ж не за чашкою кави ви туди прийшли.

Ще хочемо зауважити, що не варто «кидатися» на дешеві юридичні послуги. Як правило, їх надають студенти-юристи, які не мають ані свідоцтва на право надання юридичних послуг ані юридичного досвіду.

Зі свого боку ми пропонуємо недорогі, але дуже якісні юридичні послуги та відповідальне ставлення до взятих на себе зобов’язань. Ваше завдання просто нам довіриться, решту ми зробимо самі.

Безкоштовна консультація адвоката

Безкоштовну консультацію адвоката по телефону ви можете отримати лише у цивільних справах у сфері ДТП, спадщини, розподілу нерухомого майна, стягнення боргів, а також у господарській сфері. З решти питань безкоштовну консультацію адвоката можна отримати тільки через онлайн чат на нашому сайті.

Чат з адвокатом

На цьому сайті встановлено чат, через який ви можете поставити запитання безпосередньо адвокату. Кнопка входу в чат знаходиться на кожній сторінці сайту у нижньому правому куті. Через чат ви можете коротко задати питання, яке вас цікавить. На повноцінну юридичну консультацію онлайн не варто розраховувати, але короткі відповіді на свої запитання ви отримаєте. Ви повинні розуміти, що без живого спілкування та вивчення матеріалів клієнта жоден адвокат не зможе повноцінно проконсультувати, тим більше через чат. Через чат ви можете уточнити приблизну вартість юридичних послуг, записатися на консультацію, дізнатися про карту проїзду до нашого офісу.

Добавить комментарий