Послуги адвоката по банківським кредитним боргам
Юридична компанія «N.S. GROUP»
Професійні послуги кредитних юристів. По місту Києву у нас самі доступні ціни на представництво інтересів клієнтів у судових спорах з банками та фінансовими компаніями.
Маємо величезний досвід юридичної протидії банкам та колекторам, знаємо, як змусити банк піти на значні поступки та пробачити клієнту понад 70% заборгованості за кредитом.
Еmail: advockat-@ukr.net
Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.
Як змінилася ситуація з кредитами після запровадження військового стану в Україні?
15.03.2022 року було прийнято Закон № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії військового стану», у «розділі II Заключні та перехідні положення» закону передбачено наступне:
1. На період дії військового стану забороняється нарахування неустойки, пені, штрафів, інфляційних витрат та інших штрафних санкцій, передбачених кредитним договором та нормами статті 625 Цивільного кодексу України.
2. Будь-які штрафні санкції, нараховані після 24 лютого 2022 року за прострочення виконання зобов’язань за кредитними договорами, підлягають списанню.
3. Забороняється збільшення процентної ставки за користування кредитними коштами, якщо таке збільшення передбачено положеннями кредитного договору як відповідальність за несвоєчасне погашення поточних платежів за кредитом.
4. Заборона щодо нарахування штрафних санкцій за кредитами діє протягом усього часу, доки діє військовий стан та плюс 30 днів після його припинення або скасування.
5. Відсотки за кредитом ніхто не скасовував. Банкам залишили право нараховувати відсотки за кредитними договорами згідно з умовами таких договорів.
Що в результаті сьогодні отримують споживачі кредитних ресурсів? На сьогоднішній день позичальники щомісяця зобов’язані сплачувати тіло кредиту та щомісячно нараховані відсотки. Але у разі, якщо позичальник припиняє оплачувати тіло кредиту та відсотки, то закон забороняє застосовувати до такого позичальника штрафні санкції. По суті клієнтам вигідніше повністю перестати оплачувати кредит, а всю суму, яка накопичиться за місяці чи роки воєнного стану, сплатити вже після закінчення військових дій. У фінансовому плані для клієнта різниці немає. Ті щомісячні суми, які він зобов’язаний сплачувати за кредитом, він має право заплатити протягом 30 днів після закінчення військового стану. Але є одне але, якщо у вас схема погашення кредиту диференційована (відсотки нараховуються на залишок боргу по тілу кредиту), то відтягувати з погашенням тіла кредиту вам може бути не особливо вигідно. Хоча на тлі того, що невідомо як надалі розвиватиметься ситуація з банківською системою, і чим закінчиться війна в Україні, можливо правильніше буде заощадити наявні у вас кошти на базові соціальні потреби.
Чи можна взагалі не платити кредит, поки йде війна?
Тут у нас законодавство побудоване дуже хитро. З одного боку, здавалося б, військовий стан запроваджено по всій країни, а це стовідсотковий форс-мажор, згідно якого клієнт банку має повне право не виконувати свої зобов’язання за кредитним договором. А з іншого боку, ми бачимо, що банки якось подають позови до судів, продовжують судитися та вигравати справи. Виконавча служба у свою чергу теж продовжує працювати та стягувати з банківських боржників кошти за рішенням суду. Закрадаються сумніви, а чи діє форс-мажор і як він застосовується? Ми коротко розставимо всі крапки над «і» щоб вам було зрозуміло, які наслідки на вас можуть чекати, якщо ви будете ігнорувати вимоги банку чи іншої кредитної організації про погашенні кредитного боргу.
28.02.2022 року Торгово-промислова палата України опублікувала лист № 2024/02.0-7.1 у якому засвідчила настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили): військову агресію Російської Федерації проти України. Також ТПП України підтвердила, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року та до їхнього офіційного закінчення є надзвичайними та невідворотними для суб’єктів господарювання та фізичних осіб за договором, виконання якого стало неможливим у зазначений у договорі строк внаслідок настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили ).
Але, як завжди, «диявол криється в деталях». Звичайній людині для того, щоб повністю не платити кредит, посилаючись на форс-мажорні обставини, потрібно документально підтвердити яким чином і чи насправді російська агресія завадила їй виконувати свої зобов’язання за кредитним договором. Для цього необхідно звернутись із відповідним листом до Торгово-промислової палати України, детально описати свою ситуацію (втрата роботи, внутрішнє переселення, виїзд за кордон, втрата житла тощо) та детально описати свою неможливість виконувати свої зобов’язання за кредитним договором. І лише після того, як ТПП України видасть довідку про те, що справді форс-мажорні обставини поширюються на конкретну людину та її обов’язки щодо виплати конкретного боргу, лише після цього ця людина має повне право повністю не сплачувати кредит до закінчення військового стану.
Отже, до того часу, поки ви не отримали від ТПП України підтвердження того, що форс-мажор поширюється на ваш кредит, банк має право звернутися до суду з позовом про стягнення з вас тіла кредиту та відсотків. На сьогоднішній день банки масово до судів не звертаються не тому, що бояться, що клієнти почнуть посилатися на форс-мажорні обставини, а тому, що кредити перестали платити практично всі. Принаймні більшість клієнтів. А одночасно на всіх подати до суду дуже важко та затратно. Здебільшого банки входять у становище своїх клієнтів намагаючись пропонувати реструктуризацію для того, щоб клієнт почав хоч щось сплачувати в рахунок погашення кредитного боргу.
Всю вищенаведену інформацію бажано враховувати під час переговорів з банком щодо проведення реструктуризації.
Що робити з відсотками?
В Україні діє форс-мажор з моменту запровадження військового стану. За загальним правилом при форс-мажорі всі договори ставляться на паузу на період дії непереборних обставин. У ситуації з кредитними договорами це правило також має діяти. Логічно припустити, що за умови постановки кредитного договору на паузу відсотки за кредитом не повинні нараховуватися, але законодавець з незрозумілих причин вирішив інакше. Швидше за все це зроблено для того, щоб стимулювати українську економіку і не дати банківському сектору повністю розвалитися.
Випадки шахрайства під час видачі приватних позик
Будьте пильними під час пошуку приватних інвесторів, у яких можна взяти кредит для рефінансування своїх прострочених мікропозик. Ми розуміємо ваше бажання платити один великий кредит замість кількох маленьких кредитів у МФО, але ми хочемо попередити вас про небезпеку, яка вас чекає на шляху такого рефінансування. Останнім часом активізувалося багато приватних лжеінвесторів, які розміщують оголошення про видачу кредитів на тривалий строк під низький відсоток. Які шахрайські схеми використовують приватні лжеінвестори для того, щоб збагатитися за ваш рахунок, читайте в окремій статті «Як не потрапити на гачок шахраїв під час рефінансування мікропозик в Україні».
Як перевірити чи є у вас борги?
Якщо ви не впевнені, чи є у вас борги, перевірте себе в єдиному реєстрі боржників за цим посиланням: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Також ви можете перевірити себе в автоматизованій системі виконавчих проваджень за цим посиланням: https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Як себе поводять фін. компанії у 2025 році.

Чого слід очікувати боржникам?
Стратегія банків та колекторів в Україні дещо змінилася. Якщо раніше кредитори намагалися дотримуватися букви закону, то сьогодні вони намагаються отримати прибуток за будь-яку ціну, використовуючи не зовсім легальні методи. Мало хто знає, що рішення суду – це не єдиний спосіб відібрати у боржника майно та продати його в рахунок погашення боргу. Крім судової процедури стягнення боргу, існують також так звані позасудові способи врегулювання простроченої заборгованості.
До таких способів належить прийняття кредитором у власність іпотечного майна боржника та звернення до нотаріуса із заявою про видачу виконавчого напису.
Раніше процедурою позасудового стягнення заборгованості кредитори намагалися користуватися лише в крайніх випадках, оскільки як процедура прийняття кредитором у власність іпотеки таки і процедура вчинення виконання виконавчого напису – це процедури, які легко оскаржуються в суді. Але останнім часом ситуація змінилася на протилежний бік. Банки, фінансові компанії, кредитні спілки та МФО не хочуть звертатися до суду, наймати адвокатів, витрачати час та гроші на судові засідання, щоб зрештою через рік отримати довгоочікуване рішення суду, яке до всього цього може бути ще й переглянуте судом за заявою боржника, який щойно спохватився. Набагато швидше отримати у свого «кишенькового» нотаріуса виконавчий напис, ефект від якого буде таким самим, як і від рішення суду. Виконавчий напис нотаріуса прирівнюється до рішення суду, з однією лише відмінністю, суддею тут виступає нотаріус, який видає напис за умови безспірності заборгованості.
Зрозуміло, що про якусь безспірність заборгованості в кредитних правовідносинах говорити важко, але за пристойний гонорар жодного нотаріуса це не зупиняє.
Прийняття у власність іпотечного майна також є досить поширеною практикою серед українських кредиторів. Навіщо їм за вами бігати. Вони просто йдуть до нотаріуса і переписують вашу квартиру на себе. Далі шукають покупців по ринковій ціні, квартиру продають, а вас виселяють.
Всі ці способи стали досить популярними останнім часом, не через те, що закон став більш захищати кредиторів, а через те, що боржники не мають коштів на те, щоб протистояти такому беззаконню. Хоч і скасувати такі незаконні дії через суд не важко, але за статистикою лише 10% боржників звертаються до адвокатів з такими проблемами. Причиною такої пасивності з боку кредитних позичальників є впевненість у тому, що вони не зможуть протистояти тиску кредитних організацій. Позичальники не вірять у те, що банк чи фінансова організація можуть порушити закон, та стягнути з них кошти, які не передбачені договором.
На цьому базується юридична стратегія кредиторів. По дрібним беззаставним кредитам кредитори частіше всього роблять виконавчі написи у нотаріусів. Вони чудово розуміють, що скасувати такий напис можливо тільки через суд. А для цього клієнту необхідно звернутися до адвоката та оплатити його послуги плюс оплатити судові витрати. Звісно, що 80-90% таких позичальників опускають руки, і зрештою банк отримує довічного боржника, із зарплати якого постійно вираховуються грошові кошти. А коли борг за виконавчим написом повністю погашається, кредитор робить новий виконавчий напис про стягнення відсотків, які набігли за період, поки виконувався попередній напис.
По іпотечним кредитам банки приймають іпотечні квартири у власність, а потім продають.
Юридична компанія «N.S. GROUP» це команда адвокатів, яка працює в напрямку надання послуг у кредитній сфері. У нас недорогі ціни.
Ми скасували в суді не один десяток виконавчих написів нотаріусів, повернули у власність позичальникам іпотечну нерухомість. Ми знаємо, яким найефективнішим способом захистити ваші права. Крім судового захисту, ми допоможемо домовитися з вашим кредитором, списати частину боргу, розбити залишок заборгованості на щомісячне погашення рівними частинами.
Адвокат по кредитам з МФО
Не варто плутати такі поняття як «Антиколектор» та «Адвокат з кредитних справ». Послуги антиколектора значно відрізняються від послуг адвоката з кредитних справ та кредитних боргів у МФО. У свою чергу, по МФО наша компанія надає клієнтам виключно послуги адвоката з кредитних справ.
Антиколекторські послуги ми не надаємо.
У чому полягають послуги адвоката по кредитах в МФО?
За онлайн кредитами юридичні послуги ви можете отримати лише у випадку, якщо МФО вдалось до юридичних дій. Юридичними діями в даному випадку є звернення до нотаріуса із заявою про вчинення виконавчого напису або подання позову до суду. Зрозуміло, що до суду МФО подають дуже рідко. Зазвичай вони продають кредитний портфель певній фінансовій компанії (щоб не псувати свою репутацію), яка звертається до приватного «кишенькового» нотаріуса і робить виконавчий напис.
Якщо ви не знаєте, що таке виконавчий напис нотаріуса, то інформацію про це можна почитати, перейшовши за посиланням «Як оскаржити виконавчий напис».
Такий виконавчий напис нотаріуса можна визнати таким, що не підлягає виконанню лише за рішенням суду.
Доки не буде судового рішення, приватний виконавець виконуватиме такий напис і жодні скарги не допоможуть.
Ми надаємо юридичні послуги з оскарження виконавчих написів нотаріусів по кредитам МФО. Все, що від вас потрібно, це укласти з нами договір і сплатити гонорар за наші послуги, і вже протягом тижня ми зупинимо відрахування із заробітної плати. А приємним бонусом, який чекає на всіх наших клієнтів, буде те, що всі кошти, які ви нам заплатите, вам повернуться за рішенням суду. Суд зобов’яже МФО компенсувати вам усі витрати на адвоката. Вам залишиться лише вказати реквізити рахунку, на який вам потрібно перерахувати кошти.
Також послугами адвоката з кредитних справ щодо МФО ви можете скористатися у разі, коли МФО звернеться з позовом до суду.
Це два випадки з якими ви можете звернутися до нашого адвоката. В інших випадках шукайте антиколектора, оскільки антиколекторські послуги ми не надаємо.
Відгуки про адвоката по кредитним боргам
Якщо ви дійсно хочете знайти хорошого адвоката по кредитах, то ми рекомендуємо не звертати увагу на стандартні відгуки, які викладаються на сайтах юридичних послуг. Дійсно правдиві відгуки про компанію можна знайти тільки в профілях компаній на сервісах Google і Google maps. Такі відгуки неможливо видалити, а рейтинг профілю неможливо змінити. Нижче ви можете ознайомитися із відгуками, які клієнти залишають на профілі юридичної компанії «N.S. GROUP». Натиснувши на картинку з відгуком, ви зможете перевірити його дійсність. Крім цього, ви маєте можливість залишити свій правдивий відгук щодо нашої компанії.
Вартість послуг адвоката по кредитам
Консультації кредитного юриста по телефону не надаються. Якщо вам необхідно тільки проконсультуватися, будь-ласка напишіть нам в чат. По телефону ви можете тільки отримати інформацію про послуги, які необхідні у вашій ситуації, та вартість таких послуг. Грубо кажучи, ви розповідаєте в телефонній розмові свою ситуацію, а ми говоримо, що потрібно робити і скільки це буде коштувати. Консультації по телефону щодо онлайн кредитів по МФО ми не даємо. Переконливе прохання, не треба нам дзвонити та говорити «мені погрожують, що мені робити?». Це не є юридичним питанням. З питання кредитів у МФО ви можете нам зателефонувати лише у двох випадках: 1) МФО вчинила виконавчий напис у нотаріуса; 2) МФО подала позов до суду. У решті випадків з приводу МФО ми вам не допоможемо.
Консультації в офісі компанії тимчасово не надаються. Річ у тім, що у зв’язку з воєнним станом і значним зниженням кількості клієнтів, ми тимчасово переїхали в маленький офіс на Академмістечку, де немає відповідних умов для консультування клієнтів. Надалі, якщо ми відновимо консультації, то вам необхідно буде виконати ряд наступних умов: Записатися на консультацію на певний час. На консультацію з собою необхідно взяти копії всіх документів щодо кредиту. Зазвичай це копія кредитного договору, додаткові угоди до нього, копія іпотечного договору, всі квитанції про оплату кредиту. І найголовніше, для ефективної консультації адвокату необхідно надати всі листи, які ви коли-небудь отримували від банку. Це грає дуже важливу роль. Щоб уникнути форс-мажорів, перед виїздом бажано ще раз зателефонувати нам та повідомити про те, що ви виїжджаєте. Google карта не зовсім коректно відображає наше розташування. Тому перед виїздом ви можете попросити скинути вам геолокацію нашого офісу.
У юридичній компанії «N.S. Group» ви можете замовити послугу представництва адвокатом ваших інтересів у суді по кредитним спором з банками, фінансовими організаціями, МФО, кредитними спілками та іншими кредиторами. Вартість участі нашого адвоката в одному судовому засіданні по кредитному спору становить 4000 гривень за умови, що суд територіально перебуває в межах м. Києва. Якщо потрібна наша участь у суді Київської області чи інших областях, то вартість участі адвоката в такому суді становитиме від 4000 гривень до 8000 гривень залежно від того, наскільки далеко розташований суд. У вартість входить лише участь адвоката в суді та складання нескладних процесуальних документів. Якщо у справі необхідно скласти складніші процесуальні документи, такі як відзиви, відповіді на відзиви, заперечення на відповіді, пояснення, клопотання про призначення експертизи, допитати свідків тощо, то підготовка таких документів оплачується окремо.
Написання позовних заяв у кредитних спорах, ціни: від 6000 гривень до 12 000 гривень. Ціна залежить від складності позову. Зазвичай середня вартість подання позову до суду на банк чи фінансову компанію для наших клієнтів становить близько 6000 гривень. В основному це позови про скасування реєстрації права власності на іпотеку, припинення запису про іпотеку, скасування арештів, визнання недійсним іпотечного або кредитного договору, позови про встановлення суми заборгованості за кредитним договором, про зобов’язання провести реструктуризацію відповідно до вимог розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про споживче кредитування», позови про стягнення коштів, списаних банком у рахунок погашення неіснуючого боргу.
Написання відзивів на позовні заяви, ціни: від 6000 гривень до 12000 гривень. Відзив на позов, це другий за важливістю процесуальний документ після позовної заяви. Складність написання відзиву на позов іноді набагато вища, ніж складність написання позовної заяви. Адже у відзиві на позов відповідач має детально висловити всі свої заперечення проти позову, законодавчо їх обґрунтувати та додати письмові докази на користь своїх доводів. На написання відзиву на позов судом відводиться п’ятнадцятиденний строк. Пропуск цього строку може призвести до неможливості захистити свої права в суді.
Написання відповідей на відзиви, заперечень на відповіді, клопотань, пояснень та інших процесуальних документів, які необхідні для правильного вирішення судової справи: — від 2000 гривень до 6000 гривень. На ваш вибір ми пропонуємо два варіанти оплати. Перший, це оплата за комплексний супровід справи. Другий, це оплата за кожен документ та кожен похід адвоката до суду. Який варіант оплати вибрати вам, вирішувати тільки ви.
Вартість комплексного юридичного супроводу судового позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, становить: 12000 гривень. У ціну входить написання адвокатом позову, подання його до суду, участь у всіх судових засіданнях. Вам не потрібно бути присутнім на суді, достатньо лише підписати з нами договір і сплатити за послуги, а все інше ми зробимо самі. Якщо у вас проводяться відрахування із заробітної плати та необхідно терміново заблокувати дії приватного виконавця, то крім позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, до суду також необхідно подати клопотання про забезпечення позову шляхом зупинення стягнення за виконавчим написом. Вартість написання та подання до суду заяви про забезпечення позову становить 2000 гривень. І найголовніше: Усі ваші оплати ми включаємо у правову допомогу, а це означає, що всі кошти, які ви витратите на юридичні послуги, будуть вам повернені відповідачем за рішенням суду.
Вартість комплексного юридичного супроводження справи про визнання кредитного договору недійсним — від 6000 гривень до 10 000 гривень. Здебільшого такі позови виграти неможливо, а метою звернення до суду з таким позовом є затягування іншого судового процесу.
Вартість комплексного супроводження справи про визнання іпотечного договору недійсним — від 15 000 гривень до 30 000 гривень.
Послуга надається лише тим клієнтам, які встигли у строк, передбачений розділом IV Закону України «Про споживче кредитування», подати до банку чи нового кредитора заяву про проведення примусової реструктуризації валютного кредиту. У 90% випадків клієнти отримують відмову в реструктуризації під будь-яким приводом. Практично всі відмови банків або нових кредиторів, яким продали борг, є незаконними. Ми пропонуємо послуги з встановлення через суд зобов’язання провести реструктуризацію валютного кредиту та встановлення в суді суми, яку особа зобов’язана сплатити після валютної реструктуризації. Вартість комплексу послуг складає від 20000 гривень до 50000 гривень.
Якщо банк або фінансова компанія приймають вашу іпотечну квартиру або інше майно у власність за 37 статтею Закону України «Про іпотеку», то вартість юридичних послуг щодо скасування таких реєстраційних дій становить від 20 000 гривень до 40 000 гривень. Ціна на послугу залежить від складності справи. У такій категорії справ можлива часткова оплата. Половину суми ви сплачуєте у момент підписання договору, а другу половину лише після отримання позитивного рішення суду. У ціну входить написання позову, подання його до суду, повний юридичний супровід справи в суді, подання клопотання про забезпечення позову, накладення арешту на нерухомість.
1. Ознайомлення з матеріалами справи в суді – 4000 грн.
2. Написання до суду нескладних процесуальних документів (клопотань, заяв, пояснень, заяв по суті) – від 2000 грн.
3. Написання до суду складних процесуальних документів (клопотань, заяв, пояснень, заяв по суті) – від 4000 грн.
4. Участь адвоката у судовому спорі з банком у суді. м. Києва (за одне судове засідання) – 4000 грн.
5. Написання відзиву на позовну заяву у кредитному спорі від 6000 грн. до 12 000 грн.
6. Написання відзиву на позов ПриватБанку за кредитною карткою — 6000 грн.
7. Написання позовної заяви про скасування досудових способів звернення стягнення на предмет іпотеки, таких як прийняття банком іпотеки у власність та продаж іпотеки від імені іпотекодавця (визнання незаконним та скасування рішення державного реєстратора) — від 12 000 грн.
8. Написання позовної заяви про визнання іпотеки/застави припиненими та вилучення запису з реєстру іпотек, заборон на відчуження – від 12000 грн.
9. Написання інших позовних заяв щодо кредитних правовідносин (визнання кредитного договору недійсним, стягнення переплати, встановлення розміру боргу за кредитом, скасування штрафних санкцій) – від 8000 грн.
10. Написання апеляційних скарг – від 8000 грн.
11. Написання касаційних скарг – від 17000 грн.
12. Перевірка направленого клієнтом на email кредитного договору – 4000 грн.
13. Виїзд адвоката та супровід підписання клієнтом кредитного договору – 4000 грн.
14. Виїзд адвоката та супровід укладання інших договорів (купівлі-продажу, дарування, іпотеки, поруки, застави, додаткової угоди до кредитного договору, договорів, що укладаються з колекторськими компаніями, які придбали права на кредит) — 8000 грн.
15. Виїзд адвоката та проведення переговорів з фінансовими компаніями, банками – 8000 грн.
Поради юристів - як виграти суд з банком
У цьому відео ви почуєте, які існують способи виграти суд з банком і як самостійно визначити, чи є у вас шанс на перемогу в суді.
Відео розповідає, як не платити кредит, і які надалі на вас чекають наслідки. Також ви дізнаєтеся, які методи та прийоми застосовує банк, щоб залякати позичальників і тим самим вибити кредит.
Відео про строки позовної давності, і як виграти суд, якщо банк пропустив строк позовної давності і не звернувся вчасно до суду з позовом.

Автор статті:
Доброго дня!
Мені потрібна допомога адвоката,
який спеціалізується з банківських питань, а саме, подача цивільного позову до суду на Приватбанк. Справа в тому, що я, починаючи з 2018 року через суд стягувала свої депозити, заблоковані Приватбанком в 2014 році в Криму.
В 2019 році пройшов Апеляційний суд в м. Києві, який виніс позитивне рішення, та адвокат подав виконавчий лист до виконавчої служби м. Києва, яка перерахувала гроші на мої рахунки. Але банк відразу подав скаргу до Верховного суду і коли побачив, що йде відрахування коштів в гривнях на мої рахунки, подав заяву до Верховного суду про припинення відрахування коштів на мої рахунки. Я, як порядна людина, ці гроші не знімала, чекала остаточного рішення Верховного суду і взагалі вважала, що гроші на рахунках було заблоковано. Я планувала відправити Swift переказ доньці для придбання житла, це були наші родинні кошти і ні в якому разі я не планувала їх переказувати на чужі рахунки, роздавати стороннім людям те, що було зароблено протягом життя всіма членами родини. Дуже важкою ціною нам дістались ці грошові накопичення.
Поки йшов судовий розгляд, влітку 2020 року Приватбанк видав всі мої гроші, розташовані на банківьких рахунках, шахраям у складі 16 осіб в м. Дніпро. Коли в грудні 2020 року, я приїхала за зняттям своїх грошових коштів до м. Харків, з’ясувалось, що всі мої гроші у великому розмірі було викрадено шахраями в повному обсязі.
Мною було подано заяву до Основ’янського відлілу поліції м. Харків, де було відкрито кримінальне провадження та здійснено досудове розслідування, але в березні 2022 року кримінальне провадження було безпідставно закрито на підставі пункту 2 частини першої статі 284 КК України.
Так я мешкаю в Криму і через існуючі політичні та військові події, в мене немає можливості приїхати до України, та займатись пошуком адвоката. Тому змушена в терміновому порядку шукати досвідченого адвоката онлайн, який зміг би довести провину банку в неналежному забезпеченні безпеки та зберігання моїх грошовиих коштів, довірених банку, та повернути їх на мої рахунки.
З свого боку, я не давала нікому згоди на проведення ооперацій з картками, не передавала нікому номер телефону, номери карток та коди, власну інформацію та кодове слово, яке крім мене не знали навіть члени родини, тобто, моя донька. Весь цей час я знаходилась в Криму, нікуди не виїжджала, так як був жорсткий карантин в зв’язку з Ковід-19, весь час сімкарта була відкючена, банківькі картки сховані окремо від пін кодів. Про ведення судів в України не знав ніхто, навіть родичі.
Зняття грошових коштів було організовано шляхом відновленея сім-карти Водафону та зняттям коштів з банкоматів, потім було встановлено доступ до Приват-24 та шляхом конвертації виведені мої доларові заощадження на картки 16 невідомих мені осіб. Банк не прийняв жодних заходів для збереження моїх грошових коштів, навіть при виникненні підозри та запрошенням на повторну ідентифікацію до відділення банку особи, яка видавала себе замість мене, банк прийняв документи онлайн, в тому числі підробний ІНН та поновив доступ до моїх грошових коштів. Також є інші порушення з боку банку.
Прошу вашої допомоги, шановний адвокат!
З повагою Ольга Федорівна.
Доброго вечора,підкажіть будь ласка,маю кредит в ПриватБанку,наросла пеня,банк подає позов до суду,я знаходжуся за кордоном,які мої дії?та яка ціна адвоката?
Я платила по трохи,але з тими нереальними відсотками не можу виплатити взагалі,то і наросла пеня,зараз маю там 38000 грн боргу,я готова платити,просила реструктуризацію,спочатку казали типу в понеділок звʼяжемось,а потім вже що вже не актуальна реструктуризація,подано позов до суду
Доброго вечора. Спочатку потрібно дізнатися чи подали вони дійсно позов до суду та дату засідання. Для цього, перевірте себе на сайті «Судова влада України»: https://court.gov.ua/ Там ви можете знайти інформацію про судові справи за номером справи, вашим ПІБ або іншими даними. Це дозволить вам дізнатися точну інформацію про позов, дату засідання та суд, який розглядає справу. Далі в справу необхідно подати відзив. У відзиві викладаються аргументи проти позову, зокрема щодо нарахування пені та незаконності процентів. Вартість подачі такого відзиву на позовну заяву складає 6000 грн. В принципі це все, більше нічого не потрібно в справу подавати.
Доброго дня, я офіційно перебуваю у шлюбі але маю відносини з іншими чоловіком,але в нього є кредити ,які він брав ще до знайомства зі мною.виконавча служба прислала мені листа на роботі що я його співмешканка та маю погасити його борг,в іншому випадку вони арештують моє майно ,чи мають вони на це право ? підкажіть
Доброго дня. Щось ви путаєте. Якщо ви нічого не підписували то ви нічого не повинні за нього платити. Виконавча служба не могла такого написати це 100%. Це або якісь колектори хочуть вас незаконно розвести щоб ви за нього погасили борги, або ви все ж таки щось підписали.