Судовий адвокат у Києві

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Якщо у вас на даний час слухається судова справа і ви шукаєте адвоката для участі в судових засіданнях, вважайте, що ви його вже знайшли. Це ми, недорогі і високопрофесійні судові адвокати. 

Вартість наших послуг складає – 4000 грн. за участь адвоката у одному судовому засіданні.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Адвокат з судових справ в Києві

Головною відмінністю судового адвоката від звичайного являється його спеціалізація саме на судових справах. Ми являємося саме такими адвокатами, які спеціалізуються саме на судових справах. Що стосується ведення справ саме в судах міста Києва та Київської області, то ми рекомендуємо звертатися саме до нас, оскільки у нас досвід ведення саме судових справ більше 15 років. Ми починали свою діяльність ще за часів старого цивільного процесуального кодексу України, і були свідками прийняття даного кодексу в новій редакції. Весь час ми відслідковуємо формування змін в законодавстві та те, як реагує судова практика на такі зміни. Внаслідок постійного внесення змін до законодавчих актів судова практика не являється сталою, а тому на просторах інтернету можливо знайти декілька позицій Верховного Суду, які будуть суперечити одна одній з одного і того ж питання. А тому першочерговою задачею судового адвоката являється пошук актуальної судової практики Великої Палати Верховного Суду та доведення вказаної позиції до відома судді першої чи апеляційної інстанції, який здійснює розгляд вашої справи. 

Повірте, в цьому питанні ми професіонали.

З чого почати співпрацю з судовим адвокатом?

Якщо у вас вже знаходиться справа в суді, то зателефонуйте нам за номером телефону, який вказаний на сайті та повідомте, які послуги адвоката вам потрібні. Далі ми можемо домовитися про зустріч, або враховуючи сучасні тяжкі умови ви можете всі документи, які стосуються справи, надіслати нам на Viber, Telegram або WhatsApp. Далі ми все проаналізуємо та повідомимо ціну послуг ведення вашої справи, яка не може бути вищою ніж 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні. Після погодження ціни укладаємо договір на юридичні послуги, який також можливо укласти шляхом пересилання підписаних екземплярів договорів на EmailViberTelegram або WhatsApp

Якщо ви хочете дізнатися вартість послуг але не хочете саме зараз нам телефонувати, в розділі «Контакти» є номер телефону, який використовується саме на приймання повідомлень через ViberTelegramWhatsApp а також Signal. Тому з використанням вказаних месенджерів ви можете задати питання щодо актуальної вартості юридичних послуг. 

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Ведення нашим адвокатом справи в суді включає:

 • Складення стратегії ведення судової справи та подальших юридичних дій. 
 • Прогнозування майбутнього результату виходячи з аналізу аналогічних справ та прийнятих рішень конкретним суддею.
 • Збирання доказів у справі шляхом направлення адвокатських запитів та вчинення адвокатських процесуальних дій.
 • Безпосередню підготовку та подання до суду позовних заяв, заперечень (відзивів) на позовні заяви а також всіх інших процесуальних документів, які необхідні для правильного розгляду справи та для максимального захисту прав нашого клієнта.
 • Участь адвоката в судових засіданнях та відстоювання позиції клієнта. Приймаємо участь у судових засіданнях як безпосередньо в приміщенні суду так і шляхом проведення відео-конференції зі свого робочого ноутбука.
 • Збереження нервів клієнта. Безпосередня участь клієнта в суді не є обов’язковою, а тому для збереження своїх нервів клієнт може не брати участь в судових засіданнях, якщо наймає адвоката.

Допомога адвоката з судових справ у Києві

Здебільшого ми супроводжуємо судові процеси щодо Києва та Київської області. Якщо дивитися на розцінки, то вартість участі адвоката в одному судовому засіданні станом на 2023 рік становить від 3000 грн. до 4000 грн. За межами Київської області виїзд адвоката до суду першої інстанції зазвичай становить від 5000 грн. Участь у суді апеляційної інстанції в межах міста Києва вам коштуватиме також 4000 грн. Присутність адвоката у суді першої чи апеляційної інстанції Київської області становить 4000 грн. Іноді клієнтам, які дуже давно з нами співпрацюють ми робимо значну знижку на участь адвоката в суді, і беремо за кожне судове засідання близько 2500 грн.

На нашому рахунку чимала кількість виграних судових справ. Відсоток виграшу залежить від складності справи. Якщо брати до уваги таку категорію справ як «оскарження виконавчого напису нотаріуса», то можемо сміливо сказати, що ми поки що жодної справи не програли. В інших справах, таких як спадкові спори, сімейні суперечки, справи з приводу ДТП, все залежить від конкретних обставин справи.

На чому ми спеціалізуємось?

Ми надаємо послуги адвоката в суді практично з усіх напрямків адвокатської діяльності.

Пріоритетними напрямками є:

 • кредитні спори з банками та колекторськими організаціями, оскарження виконавчих написів нотаріусів, оскарження досудових способів прийняття у власність предметів іпотеки, припинення поруки тощо.
 • спори щодо ДТП та порушення правил дорожнього руху, стягнення страхового відшкодування зі страхових компаній, стягнення збитків з винуватця ДТП, захист у суді за 130 статтею КУпАП – за керування у нетверезому вигляді.
 • спадкові спори, визнання права власності на майно у порядку спадкування за законом або за заповітом, оскарження частки у спадщині, визнання недійсним заповіту, допомога у вступі в спадщину. 
 • сімейні суперечки, поділ майна подружжя після розлучення, виділення частини майна в натурі, стягнення аліментів, шлюборозлучні процеси через суд, визначення місця проживання дитини, визнання батьківства, позбавлення батьківських прав.
 • адміністративні спори, суперечки з державними органами, у тому числі з правоохоронними органами щодо протоколів, складених за керування автомобілем у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння.
 • господарські спори, стягнення заборгованості за договорами поставки, оренди, перевезення, контрактами, будь-якими господарськими договорами. Майнові суперечки у сфері господарювання, іпотеки та права на оренду.
 • майнові суперечки, вселення, виселення, право проживання, право оренди. Житлові суперечки, виділення частини житлового чи нежитлового майна в натурі, спори з комунальними організаціями щодо житла.
 • юридичний супровід кримінальних проваджень, участь адвоката у слідчих діях, допитах, оглядах, розкритті матеріалів кримінальної справи, послуги захисника у судових процесах в кримінальному судочинстві.

Звичайно ж, краще ніколи не стикатися з юридичною тяганиною та бюрократією у нашій державі, оскільки маразми наших чиновників не знають кордонів. Але якщо вам все ж таки довелося зіткнутися з якоюсь проблемою, яка вимагає від вас виходу в юридичну площину, то краще, звичайно ж, заручитися допомогою адвоката. Важливу роль у всій цій купі бюрократичних структур займають суди. Якщо в якихось інших органах домогтися вирішення свого питання можна якось самому, наприклад заплативши маленького «хабаря», то до судів без адвоката потикатися немає сенсу. Вся судова влада побудована не на тому, щоб захистити права людини, а на тому, щоб швидше відписати справи. І лише досвідчений адвокат може змусити всю цю бюрократичну машину працювати на вашу користь, захистить ваші інтереси в суді, стягне на вашу користь матеріальну чи моральну шкоду. 

Ми маємо досвід ведення судових справ у різних галузях права, підготуємо грамотну позовну заяву, зберемо всю доказову базу, подамо позов до суду, відстоюватимемо ваші інтереси в суді до самого переможного кінця.

 

Представництво адвокатом у суді: із чого воно складається?

Не варто думати, що основне завдання адвоката успішно виступити у суді. Успішний виступ у суді – це звичайно важливо, але не настільки, наскільки важлива підготовка до судового засідання. Саме під час підготовки до судового засідання адвокатом готується стратегія протидії у суді та складаються всі необхідні документи. Виступ у суді, це просто слова, які за кілька днів забуваються, а документ, написаний на папері, буде актуальним завжди. Тому завдання судового адвоката: виробити стратегію захисту клієнта в суді, підготувати всі необхідні процесуальні документи (позов, відзив, клопотання, заперечення, заяву тощо), та успішно пояснити свою позицію в судовому засіданні. Причому під час виступу потрібно зробити акцент на найважливіших доводах, і простежити, щоб учасники суду почули доводи адвоката.

Робота судового адвоката включає наступне:

 1. розробка стратегії дій у суді, вивчення та аналіз наданих стороною документів, аналіз судової практики з цього питання, прогнозування подальшого розвитку ситуації та ймовірності успішного результату;
 2. консультація клієнта щодо його проблемного питання, відповіді на запитання клієнта, роз’яснення ситуації та положень чинного законодавства;
 3. збір доказової бази, упорядкування наданих клієнтом документів, подання доказів до суду у засвідченому підписом та печаткою вигляді;
 4. підготовка до судового засідання, консультування клієнта щодо його поведінки в суді, «що і коли потрібно говорити». Виклик до суду свідків у справі, підготовка клопотань про допит в якості свідка, встановлення анкетних даних свідків;
 5. участь адвоката безпосередньо у судовому засіданні, оголошення клопотань, заперечень, своїх думок щодо того чи іншого факту, підготовка питань до інших учасників судового засідання;
 6. оскарження судового рішення до судів апеляційної та касаційної інстанції, представництво інтересів клієнта в апеляційному та касаційному судочинстві, отримання судових рішень, подання виконавчих листів до органів виконавчої служби та приватних виконавців.

Ви можете укласти з нами договір про надання юридичної допомоги на будь-якій стадії судового процесу, і навіть вже після винесення судом рішення у справі. Ми проведемо всі необхідні юридичні дії для захисту ваших інтересів у суді. У 99% випадках вам особисто не потрібно буде бути присутнім на суді, все це за вас зробимо ми. Але за наявності бажання та вільного часу, ви можете разом з нами бути присутнім на судовому засіданні. У такому випадку ви будете стороною процесу і будьте готові до того, що суддя та учасники судового процесу будуть ставити вам питання.
Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Чому саме ми?

Судові процеси – це специфічна сфера правовідносин, у якій без юридичної освіти і знання процесуального законодавства дуже важко. Тому будь-який судовий спір краще довірити нам.

Чому саме нам?

— Ми відповідальні.

Хто не знає про що йдеться, і чому для адвоката важлива саме відповідальність, просто не беріть до уваги, телефонуйте нам і ми допоможемо у вашій ситуації. А кому неодноразово доводилося користуватися юридичними послугами, той зрозуміє.

— У нас помірні ціни.

Вартість участі адвоката у одному судовому засіданні складає близько 4000 грн., що являється абсолютно помірним, навіть нижче, ніж у інших. Деякі компанії за участь адвоката у суді беруть від 10 000 грн.

 Багаторічний досвід роботи.

Досвід роботи адвокатів юридичної компанії «N.S. Group» складає від 15 років. Як не крути, але досвід – це важлива річ. Іноді не знаючи законів але маючи досвід вирішення аналогічних завдань, можливо вирішити питання набагато продуктивніше.

 Нас рекомендують.

Багато наших нових клієнтів приходять по рекомендаціям попередніх клієнтів. Все просто, практично всі наші клієнти залишаються задоволеними та рекомендують нас своїм знайомим та близьким. Невдоволені теж є. Але незадоволені не нами, а судовою системою України. Але ми їх попереджали, що Україна – це не Америка.

— Великий відсоток виграних справ (більше 65% точно не рахували).

Хоча насправді у нас є клієнти, справи яких після повного програшу в суді (було взагалі без варіантів) ми продовжували супроводжувати, і зрештою домоглися або укладення мирової угоди на стадії виконавчого провадження або розстрочення виконання рішення суду.

 У нас перевірена часом тактика. 

У деяких однотипних справах (кредитні спори, ДТП, 130 стаття КУпАП) у нас вже усталена однотипна перевірена часом тактика поведінки у суді та методика написання процесуальних документів. Розмовляючи з клієнтом, ми з перших секунд точно розуміємо, що і як ми далі будемо робити.

— Наші співробітники мають досвід роботи в банках, страхових компаніях, органах ДВС, правоохоронних органах.

Само собою ми не одразу стали адвокатами. Природно, що раніше наші співробітники працювали у різних банківських організаціях, страхових компаніях, органах виконавчої служби, правоохоронних органах та органах прокуратури.

Бажаєте ефективно захистити свої права в суді? У вас триває судовий процес в одному із судів міста Києва чи Київської області? Звертайтеся до Юридичної компанії «N.S. Group».

Популярні питання:

Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у судах міста Києва складає 4000 грн. Вартість участі адвоката у судах Київської області складає від 4000 грн. в залежності від відстані.

Ні, для участі адвоката у суді достатньо з ним підписати адвокатський договір. Довіреність на адвоката робити не потрібно.

Так, звичайно можете, але якщо ви маєте намір поборотися за свої права, а не просто сходити до суду для галочки, краще скористатися послугами адвоката.

Дату судового засідання можна дізнатися на сайті Судової влади України, ввівши в пошук ваше прізвище ім’я та по батькові, або номер судової справи. Якщо ви не знаєте як це зробити, зателефонуйте нам, і ми зробимо це за вас.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий