Послуги Представництва в Судах

Юридична компанія «N.S. GROUP» 

Шукаєте адвоката, який буде захищати ваші інтереси в суді? Ви на правильному шляху та потрапили на потрібний сайт. Ми надаємо такі послуги. Надаємо послуги представництва в суді інтересів фізичних та юридичних осіб у всіх судах на території України та міста Києва. А якщо вам необхідний захист інтересів у Шевченківському районному суді міста Києва то вважайте, що ви повністю наш клієнт, оскільки цей суд знаходиться поряд з нашим офісом.

Вартість послуг представництва складає – 4000 грн. за участь адвоката у одному судовому засіданні.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Що таке інститут представництва простою мовою? Представництво в суді – це коли від вашого імені до суду йде кваліфікований адвокат, який професійно захистить ваші інтереси. А ви в цей час перебуваєте вдома, дивитеся улюблений фільм і чекаєте, коли вам зателефонує адвокат і прозвітує, як пройшло судове засідання. Буває і навпаки, коли клієнт під час судового засідання в себе вдома або на вулиці біля приміщення суду нервово курить одну за іншою цигарку та чекає на результат вирішення справи. Деякі клієнти разом з адвокатом приймають участь у судових засіданнях, надаючи перевагу особистій участі в судовому процесі. Що конкретно ви будете робити в той час, коли наш адвокат буде в суді захищати ваші інтереси, вирішувати тільки вам. Це жодним чином не впливає а ні на ціну послуг представництва в суді а ні на ефективність судового представництва нашим адвокатом. 

По місту Києву у нас діє єдина ціна на представництво адвокатом в суді, яка складає 100 доларів США за участь адвоката в одному судовому засіданні. 

Наші послуги щодо представництва в суді

Ми не будемо навантажувати вас довгими розповідями про те, що таке представництво в суді, і чому вам потрібно вибрати саме нас. Ми дуже коротко повідомимо основну стислу інформацію, яка допоможе вам зрозуміти, що конкретно потрібно вам і скільки це буде коштувати. 

Якщо ви являєтеся учасником (позивачем, відповідачем чи третьою особою) в будь-якій справі, яка на даний час розглядається в суді, то вам потрібен адвокат для представництва ваших інтересів. Це потрібно для того, щоб ви змогли виграти дану справу, або закінчити її з максимально вигідним для вас результатом. Ну, звичайно, якщо вам не все одно, що вирішить суд. Не потрібно надіятися на те, що суд сам у всьому розбереться. Такого не було і не буде ніколи. Судові процеси проходять по принципу змагальності сторін. Хто більше надав до суду переконливих доказів та хто краще виступив на судовому засіданні той і виграє справу.

З цим ми розібралися, якщо для вас важливо яке рішення прийме суд, то вам потрібен адвокат, якщо ні, то ні, тепер перейдемо до вартості наших послуг щодо представництва в суді.

У нас діє єдина ціна на послуги представництва в судах міста Києва. Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні складає 100 доларів США для міста Києва. Вартість участі в суді за межами Києва обговорюється окремо в залежності від того, як далеко цей суд знаходиться від Києва. Для ясності пояснимо що таке участь у судовому засіданні. Це коли адвокат прибув до суду для участі у вашій судовій справі. Послуга оплачується навіть якщо судове засідання було відкладено по причині повітряної тривоги чи відсутності світла в приміщенні суду. Це справедливо, оскільки адвокат готується до кожного судового засідання, вивчає чи повторює матеріали справи, завчасно виїжджає до приміщення суду, витрачає свій час та кошти на поїздку. Вказана фіксована ціна являється самою дешевою на ринку юридичних послуг. Ви можете це легко перевірити, зателефонувавши до інших юридичних компаній чи приватних адвокатів. Навіть, якщо ви наймете адвоката з почасовою оплатою за витрачений час, вартість участі адвоката в суді аж ніяк не буде меншою ніж 100 доларів США за один судодень. Однак будьте готові до того, що такі юридичні компанії спочатку будуть спокушати вас низькими цінами, а в підсумку вам прийдеться заплатити чималий гонорар.

Щодо нашого професіоналізму: У нас невелика юридична компанія, в якій працює лише кілька професійних адвокатів, а тому вам не потрібно хвилюватися, що ведення вашої справи доручать якомусь студенту, у нас їх просто немає. Вашою справою в будь-якому випадку буде займатися професіонал. 

І наостанок відповідь на популярне питання: «Чи потрібно вам особисто бути присутнім на суді?». Ні, якщо ви наймаєте адвоката, вам не потрібно особисто ходити на судові засідання. Адвокат проведе весь судовий процес самостійно.

Також під час планування бюджету необхідно врахувати наступне. Під час судового процесу часто виникає необхідність підготовки адвокатом до суду письмових процесуальних документів, таких як заяви, пояснення, клопотання і тому подібне. Підготовка нескладних документів у нас входить в вартість послуги оплати участі адвоката в судовому засіданні. Однак, якщо справа вимагає підготовки більш складного документу, та вартість підготовки такого документу необхідно буде додатково оплатити за ціною, яку вам повідомить адвокат. 

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Хто може представляти інтереси у суді в Україні у 2024 році?

За загальним правилом, вести судову справу та захищати інтереси особи в суді в будь-якій цивільній, господарській, адміністративній чи кримінальній справі, а також справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності — може лише адвокат. Повноваження адвоката на представництво підтверджуються ордером, який в свою чергу виписується на підставі договору з клієнтом. 

Довіреність адвокату не потрібна.

У багатьох виникає питання, чи можна представляти інтереси в суді без статусу адвоката? Наприклад, якщо особа є юристом та хоче допомогти своєму знайомому, представивши його інтереси в суді без статусу адвоката. Так, є винятки із правил. У цивільних, господарських та адміністративних справах невеликої складності із сумою позовних вимог не більше ста прожиткових мінімумів для працездатних осіб представником може бути будь-яка фізична особа, якій видано довіреність. Рішення допускати чи не допускати представника по довіреності приймає суддя виходячи з того, чи підпадає ваша страва під критерії малозначності або незначної складності.

Представництво по довіреності у кримінальних справах та справах про притягнення особи до адміністративної відповідальності не допускається за винятком представництва цивільного позивача у кримінальному процесі.
Які справи ми супроводжуємо в суді?
Услуги представительства в суде

Види представництва в суді

Наша компанія надає послуги адвоката у суді в цивільних, господарських та адміністративних справах. Крім цього, ми надаємо послуги захисника у кримінальних справах та справах про притягнення до адміністративної відповідальності. По суті, це теж представництво, але у кримінальних справах та справах про притягнення до адміністративної відповідальності представник називається захисником.

Поняття «види представництва» у цьому пункті застосовується виключно в контексті тих видів представництва, які надаються юридичною компанією, а не законодавчо класифікованих.

Як правильно оформити представництво у суді?

🤝 Все досить просто. Ви приходите до нас і укладаєте договір з одним із наших адвокатів. На цьому все. Далі можете поїхати на дачу, полити виноград, прибрати у дворі та зайнятися улюбленою справою. Решту ми зробимо самі. Адвокат на підставі підписаного з вами договору оформить ордер на представництво ваших інтересів в суді. На суд вам з’являтися не обов’язково, а іноді навіть небажано, оскільки там ви можете бовкнути зайвого. У вас буде лише одне завдання, оплатити послуги та чекати на результат.

Ми завжди повідомляємо своїх клієнтів про результати судового засідання.

Представництво в цивільному праві

Якщо говорити про таке поняття як «представництво інтересів клієнта адвокатом», то воно застосовується лише до цивільних, господарських та адміністративних правовідносин. Тобто, в ролі представника адвокат може виступати лише в цивільному, господарському та адміністративному процесах. В кримінальному судочинстві та під час притягнення особи до адміністративної відповідальності адвокат виступає в ролі «захисника». По суті ці поняття являються в деякій мірі тотожними, однак законодавство України їх розмежовує. Послуги захисника в кримінальному процесі та процесі притягнення особи до адміністративної відповідальності наша компанія також надає, детальніше про це виможете прочитати на сторінках «Адвокат по кримінальним справам»«Адвокат по адміністративним справам» та «Адвокат по 130 статті».

Що таке представництво в цивільному процесі?

Цивільний процес, це будь-які судові спори, які виникають між фізичними особами а також фізичними та юридичними особами. До таких спорів відносяться будь-які спори між банками та споживачами кредитних послуг, спори в спадковій сфері, в сфері ДТП та страхового відшкодування, з приводу неналежного виконання цивільних договорів, оренди, позики, купівлі-продажу, поставки, спори щодо розірвання чи визнання недійсними договорів, спори з приводу рухомого та нерухомого майна, трудові спори, спори з приводу земельних ділянок, та багато інших. Повний обсяг сфер, в яких може виникнути цивільний спір неможливо передбачити, оскільки цивільні правовідносини різноманітні. 

У всіх цих сферах ми надаємо послуги представництва нашим адвокатом ваших інтересів в суді. Фактично ви можете звернутися до нас з будь-якого питання, щодо якого ведеться розгляд справи в суді. 

Ціни на послуги представництва в суді

Представництво у місцевих судах першої інстанції у цивільних справах – 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Голосіївський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Дарницький районний суд м. Києва – 4000 грн.
Деснянський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Дніпровський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Оболонський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Печерський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Подільський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Святошинський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Солом’янський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Шевченківський районний суд м. Києва – 4000 грн.
Представництво у Київському апеляційному суді у цивільній справі – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво у Верховному Суді – 5000 грн.

Представництво в місцевих судах першої інстанції у цивільних справах – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в судах апеляційної інстанції у цивільних справах – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в судах першої інстанції у цивільних справах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в судах апеляційної інстанції у цивільних справах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Господарському суді міста Києва – 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Північному апеляційному господарському суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Господарському суді Київської області – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Північному апеляційному господарському суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в місцевих господарських судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката на одному судовому засіданні.
Представництво в апеляційних господарських судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Окружному адміністративному суді м. Києва – 4000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Шостому апеляційному адміністративному суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в Київському окружному адміністративному суді – від 4000 грн. до 5000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в Шостому апеляційному адміністративному суді – 4500 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Представництво в місцевих адміністративних судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.
Представництво в апеляційних адміністративних судах – від 5000 грн. до 10 000 грн. за участь адвоката в одному судовому засіданні.

Безкоштовне представництво у суді

Безкоштовне представництво у суді надається центрами безкоштовної вторинної юридичної допомоги. Інформацію про функціонування безкоштовних центрів вторинної юридичної допомоги можна знайти на сайті Безкоштовної правової допомоги. Адреси центрів безкоштовної правової допомоги можна переглянути на сайті Міністерства юстиції України.

Добавить комментарий