Послуги професійного юриста з сімейного права

Юридична компанія «N.S. GROUP»

Шукаєте жилетку, в яку можна поплакатися? Це не до нас. Ми не психологи. Але якщо у вас є запитання: Як розділити спільно нажите майно? Як розлучитися без присутності і згоди чоловіка чи дружини? Тоді вам до нас! Наша команда досвідчених юристів спеціалізується на шлюборозлучних справах. 

У нашій практиці багато випадків, коли після грамотного супроводу шлюборозлучного процесу подружжя, яке спочатку ненавиділо одне одного, знову закохувалося і починало життя з чистого аркуша.

Еmail: advockat-@ukr.net

Для замовлення послуг напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp.

Адвокат з поділу майна

Професійна допомога адвоката в розподілі спільно нажитого подружжям майна. Поділ майна через суд, визнання права власності.

Адвокат з розлучень

Розірвання шлюбу через суд. Допомога в розірванні шлюбу з іноземцями, у разі наявності дітей або незгоди одного з подружжя на розлучення.

Ціна послуг адвоката по аліментах

Послуги адвоката зі стягнення аліментів і вартість таких послуг. Стягнення аліментів через суд через позовне або наказне провадження.

Порядок поділу майна

Детальний порядок поділу спільно нажитого майна подружжя під час розлучення. Як довести, що майно куплено за особисті кошти.

Як ділиться машина при розлученні

Як правильно поділити машину при розлученні. Чи можна отримати грошову компенсацію за половину вартості автомобіля через суд.

Як ділиться кредит при розлученні

Хто має виплачувати кредит після розлучення. Чи можна визнати кредитні зобов'язання спільно нажитими і розділити через суд.

Юридична допомога в вирішенні сімейних негараздів

Ми гарантуємо комфортну співпрацю у вирішенні ваших сімейних негараздів.

Замість того, щоб рекламувати себе, ми одразу розставимо пріоритети нашої співпраці:

Мирне вирішення: Ми завжди шукаємо шляхи для мирного вирішення спорів через переговори та мирові угоди.

Ефективність: Використовуємо всі законні методи для захисту ваших прав і досягнення бажаного результату.

Досвід: Наші юристи мають багатий досвід у справах про розірвання шлюбу, поділ майна, аліменти, опіку над дітьми та інших сімейних питаннях.

Чому мирний шлях? Мирний шлях завжди найдешевший і швидший за судові тяжби.

Коли потрібен суд? У крайніх випадках, коли мирне вирішення спору неможливе. 

Пропонуємо послуги самого досвідченого сімейного юриста

Отже, ваш світ руйнується, сімейне вогнище перетворилося на поле битви, а замість милих серцю «котик» і «зайчик» лунають гнівні «ти мені все життя зіпсував(ла)»? Не впадайте у відчай! Вам потрібен сімейний юрист — лицар у сяючих доспехах, готовий розрубати ваші проблеми мечем правосуддя.

Але стоп! Не плутайте юриста з психологом, жилеткою для сліз або чарівною феєю, яка виконує бажання. Хороший адвокат не стане сюсюкатися, втирати вам соплі і співати дифірамби вашому нещасному буттю. Його завдання — холоднокровно і обачливо захистити ваші інтереси.

Уявіть собі: ваш юрист, ридаючи над вашою несамовитою історією, пускає соплі на клавіатуру. А в цей час підступний опонент посміхається, підсовує судді фальшиві документи і забирає ваше майно. 

Вам це треба?

Ідіть до психолога, якщо хочете поплакатися. У юриста ж будьте лаконічні, як Штірліц, і викладайте тільки факти, дати, імена, явки. Зайва інформація — як пісок у шестерінках вашої справи.

І пам’ятайте: юрист — не чарівник, але й не бездушна машина. Поважайте його час, чітко формулюйте свої цілі і разом ви здолаєте будь-які підступні підступи долі!

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Наші послуги в сімейній сфері

Розлучення, поділ майна, аліменти, визначення місця проживання дітей, позбавлення батьківських прав — ці та інші сімейні проблеми можуть стати справжнім випробуванням. Юридична компанія «N.S. GROUP» у Києві пропонує допомогу досвідченого адвоката в сімейних справах, який допоможе вам захистити ваші інтереси і домогтися бажаного результату.

Наші послуги:

Розлучення: консультація з питань шлюборозлучного процесу, складання позовної заяви, представництво ваших інтересів у суді.

Поділ майна: допомога в розподілі майна, нажитого в шлюбі, складання шлюбного договору.

Стягнення аліментів: допомога у визначенні розміру аліментів, складання позовної заяви, стягнення заборгованості по аліментах.

Визначення місця проживання дітей: допомога у визначенні місця проживання дітей після розлучення, складання позовної заяви.

Позбавлення батьківських прав: допомога в позбавленні батьківських прав у разі неналежного виконання батьківських обов’язків.

Інші сімейні спори: консультація та допомога з будь-яких питань, пов’язаних із сімейними відносинами.

Сімейні спори — це складна і делікатна тема. Не намагайтеся вирішувати їх самостійно! Зверніться по допомогу до нашого адвоката у сімейних справах, і він допоможе вам захистити ваші права та інтереси в суді.

Як знайти хорошого сімейного адвоката?

Сімейний юрист — це рятувальний круг у бурхливому морі сімейного життя

Сімейні суперечки: цунамі емоцій, тайфун розбіжностей і штормове попередження від здорового глузду. У цій бурі легко потонути, якщо не мати під рукою рятувальний круг — досвідченого сімейного юриста.

Юридична компанія «N.S. GROUP» – це ваш лоцман у морі сімейних чвар:

Поділ майна: перетворимо поле битви за пилосос на мирний поділ скарбів.

Визначення місця проживання дитини: допоможемо вам побудувати тиху гавань для вашого чада.

Стягнення аліментів: змусимо недбайливого батька розщедритися на яхту… пардон, на утримання дітей.

Позбавлення батьківських прав: вирвемо штурвал із рук недбайливого капітана.

І багато іншого: від швартування шлюбного договору до зняття арешту з вашого серця.

Чому «N.S. GROUP»?

Індивідуальний підхід: підберемо ключ до будь-якої сімейної скриньки.

Оперативне розв’язання проблеми: витягнемо вас із виру суперечок у найкоротші терміни.

Сувора конфіденційність: ваші секрети залишаться під замком.

Не бійтеся штормів сімейного життя! З досвідченим юристом «N.S. GROUP» ви завжди будете на плаву!

P.S. А ще в нас є знижка для тих, хто приходить з тещею.

Відгуки про наших сімейних адвокатів

З реальними відгуками, які нам залишають клієнти, ви можете ознайомитися нижче. Зазвичай, 99% клієнтів залишаються задоволеними нашими послугами. В юридичній сфері, як і в медицині, знайшовши один раз хорошого адвоката, клієнт до інших адвокатів більше не звертається. Ми це помітили, а також звернули увагу, що всі наші клієнти рекомендують нас своїм знайомим і родичам. Якщо ви звернетеся за юридичною допомогою в сімейній сфері саме до нас, ми постараємося докласти максимум зусиль для того, щоб ви залишилися задоволеними нашими послугами.

Ціни на послуги сімейного адвоката

Консультація онлайн на сайті — безкоштовно.
Консультація по телефону — не надається.
Консультація в офісі — 600 грн. (У платну консультацію входить складання стратегії юридичних дій, відповіді на питання, що цікавлять клієнта, роз’яснення норм Сімейного кодексу України, визначення ціни за майбутню юридичну роботу).

Написання позовної заяви про розлучення — 4000 грн. (можлива знижка)
Подальше представництво адвокатом інтересів клієнта в суді не потрібне. Клієнт самостійно з’являється в судове засідання і підтверджує свій намір розірвати шлюб.

Написання позовної заяви про поділ спільно нажитого майна до або після розлучення — від 6000 грн. до 12 000 грн.
Оплата за участь адвоката в суді — 4000 грн. за кожне судове засідання.
Комплексний супровід справи про поділ майна (у дуже складних справах) — від 27 000 грн. до 81 000 грн.

Стягнення аліментів у законодавчо встановленому розмірі за спрощеною формою шляхом видачі судового наказу — 4000 грн. (можлива знижка).
Стягнення аліментів у твердій грошовій формі або в більшому розмірі, аліментів на утримання матері, на навчання, післяшкільну освіту — від 6000 грн. до 10 000 грн.
Представництво в органах виконавчої служби з питань аліментів — від 2000 грн.

Написання позовної заяви про визначення місця проживання дитини з матір’ю/батьком — від 6000 грн. до 10 000 грн.
Оплата за участь адвоката в суді — 4000 грн. за кожне судове засідання.
Комплексний супровід справи про визначення місця проживання дитини (у дуже складних справах) — від 27 000 грн.

Допомога у складанні (написанні) шлюбного контракту — 4000 грн.
Оскарження шлюбного контракту — від 6000 грн.

У нас діє єдина ціна на участь адвоката в суді, як у сімейних справах, так і в іншій категорії справ — 4000 грн. за одне судове засідання.
Вартість вказана за участь сімейного адвоката в судових засіданнях в межах міста Києва, якщо необхідна участь сімейного адвоката в суді Київської області, вартість одного засідання становить — від 4000 грн. Щодо судів, які знаходяться в інших регіонах, вартість послуг адвоката обговорюється окремо, включаючи витрати на відрядження.
* Якщо використовується комплексний підхід до супроводу сімейної справи, то окрема плата за участь адвоката в судовому засіданні не стягується незалежно від кількості судових засідань.

Написання до суду пояснень, відзивів, прохань, заперечень, клопотань, контроль за перебігом судового процесу (за необхідності) від — 2000 грн. У деяких випадках (якщо відповідач активно протидіє нашому позову), крім позовної заяви, до суду необхідно також подавати вищезазначені документи.

Якщо вам потрібно витребувати якийсь документ або інформацію від органів державної влади, ми це можемо зробити шляхом подання адвокатського запиту до відповідних органів. Вартість адвокатського запиту — 4000 гривень. Якщо в сімейній справі виникає необхідність подачі декількох однотипних адвокатських запитів, на всі наступні адвокатські запити надається знижка понад 50%.

Участь адвоката в переговорах — 4000 грн. Послуга включає в себе виїзд адвоката на місце зустрічі та участь у переговорах з протилежною стороною. Зазвичай переговори є ефективними, коли йдеться про поділ спільно нажитого майна між подружжям.

Підготовка тексту договору про поділ спільного майна — від 6000 грн.
(Ціна складання договору залежить від кількості майна та складності його поділу).
Супровід процедури підписання договору поділу майна — 4000 грн.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий