Юридична компанія «N.S. GROUP»

Ми пропонуємо якісні юридичні послуги фізичним та юридичним особам за доступними цінами. Не соромтеся, зателефонуйте нам зараз і дізнайтеся вартість ведення вашої справи.

Хочете заплатити адвокату тільки за результат?

Багато клієнтів хотіли б скористатися послугами адвоката та заплатити лише за результат. Зрозуміло, що це дуже зручно. Зміг адвокат виграти вашу справу або вирішити проблему, платіть гонорар, а якщо не зміг, то не платіть. Але на практиці таке трапляється дуже рідко. Жоден адвокат не буде безкоштовно робити складну роботу, кілька років брати участь у судових засіданнях, витрачати свій час на написання процесуальних документів знаючи про те, що можливо зрештою він нічого не отримає. Тому "адвокат з оплатою за результатом" це не прийнятна для адвоката схема оплати його послуг.

Ми ж хочемо запропонувати вам наступне. Якщо ви хочете знайти юриста з оплатою по результату, ми можемо запропонувати вам таку послугу, але з частковою передоплатою. Що це означає? Під час підписання адвокатського договору ви оплачуєте лише вартість безпосередньої роботи адвоката плюс встановлюється оплата по результату, так званий «гонорар успіху».

Наприклад: Вам потрібно визнати право власності на квартиру у порядку спадкування. Ви оплачуєте лише за написання позову до суду та надалі за кожен похід адвоката на судове засідання. Плюс договором передбачається «гонорар успіху». Чим швидше адвокат зможе виграти такий суд, тим швидше він отримає свій гонорар. 

З якими справами ми справді працюємо "по результату"?

Є категорія справ, за які ми візьмемося безкоштовно, з оплатою по результату. По-перше, це відносини з великою сумою спору. У таких справах ми готові здійснювати безкоштовний юридичний супровід за певний відсоток від фактично стягнених коштів. По-друге, це витребування депозитних вкладів з банківських організацій. У таких справах клієнт може розрахуватися з нами тільки після фактичного отримання депозиту з банку. Також оплату по результату ми беремо за справи, пов’язані зі списанням заборгованості з кредитних карток ПриватБанку.

Перш ніж нам телефонувати, прохання уточнювати всю інформацію, що вас цікавить, через Telegram, WhatsApp або Viber.

«Безкоштовні консультації не надаються. Ви можете дізнатися тільки можливість надання послуги та її ціну».

Юридична компанія «N.S. GROUP» була заснована у 2018 році двома адвокатами з кодом КВЕД 69.10 «Діяльність у сфері права». Завдяки юридичній фірмі ми можемо приймати від клієнтів як готівкові, так і безготівкові платежі за юридичні послуги. Всі наші співробітники є сертифікованими адвокатами та мають право представляти інтереси клієнтів у суді чи кримінальному провадженні без будь-якої довіреності. У більшості випадків співпраця з нами починається з укладання договору з одним або декількома адвокатами, які будуть вести вашу справу.

Юридична компанія «N.S. GROUP» це не класична юридична компанія у розумінні пересічного громадянина. У нас немає гучного імені та шикарного офісу, але натомість ми чесні трудяги. Завдяки цьому наші ціни на юридичні послуги набагато нижчі ніж у інших, а якість обслуговування клієнтів та ведення судових справ на тому ж рівні, а часом і набагато вища. Все залежить від того, з ким порівнювати. У нас скромний офіс у центрі Києва, кілька робочих місць та шафа, у якій ми зберігаємо справи своїх клієнтів. Фотографії офісу та наше місце розташування на карті ви можете переглянути, перейшовши за цим посиланням.

Якщо ви все ще думаєте звертатися до нас або пошукати іншу юридичну компанію, зважте всі за і проти, що вам головніше, переплатити за пафос у дорогій юридичній компанії або отримати кваліфіковані юридичні послуги у нас, але за реальною ринковою ціною. Ми розраховуємо ціни, виходячи з витраченого часу адвоката на юридичну роботу. У нас немає якихось чітких затверджених рамок щодо ціни. Всі ціни на юридичні послуги обговорюються, і якщо ми говоримо клієнту, що його послуги коштуватимуть стільки, то він спокійно може сказати нам, що для нього це дорого і запропонувати нам ту суму, яку він готовий заплатити. У багатьох випадках ми йдемо назустріч клієнту, більш того, для клієнтів, з якими ми працюємо більше року ціни на послуги значно нижчі, ніж у інших. Справа в тому, що працюючи з клієнтом тривалий час починаєш розуміти його фінансовий стан, і вже совість не дозволяє загинати великі гонорари.

У нас найоптимальніша система оплати – це поетапна оплата за виконану роботу. Такий варіант зазвичай влаштовує і нас і клієнта. Тобто, ви прийшли до нас, проконсультувалися, заплатили за консультацію 600 грн. У ході консультації ми дійшли висновку, що треба, наприклад, подавати позов до суду. Ви укладаєте з нами адвокатський договір і на першому етапі платите за написання позову до суду. Після написання позову та подання його до суду починається другий етап, судові слухання. Далі ви просто поетапно оплачуєте участь адвоката в суді перед кожним судовим засіданням. Якщо потрібно додатково готувати якісь документи до суду, то це окрема оплата. Також можлива оплата за комплекс послуг, які включають і подання позову і судові засідання і адвокатські запити з усіма необхідними документами. Додатково можлива погодинна оплата роботи юристів. 

Ми вважаємо, що в наш складний час юридичні послуги повинні коштувати стільки, скільки може людина дозволити собі витратити коштів на це.

З яких питань ви можете до нас звернутися:

Юридичний супровід бізнесу.

Абонентське обслуговування юридичних осіб, юридична допомога у веденні господарської діяльності, податкові спори, юридична експертиза договорів, судові спори щодо господарської діяльності, стягнення заборгованості за господарськими договорами з контрагентів.

Послуги адвоката у кримінальному провадженні.

Супровід адвокатом кримінальних проваджень щодо фізичних та юридичних осіб. Участь адвоката у слідчих діях, обшуках, допитах. Оскарження дій слідчого, проведення експертиз, повернення конфіскованого майна, представництво інтересів потерпілої сторони.

Судові спори.

Надаємо послуги адвоката у суді. За наявності вже активної судової справи та необхідності участі адвоката в такому судовому спорі ви можете звернутися до нас. Маємо багатий досвід щодо судових розглядів справ. У вартість входить підготовка до судового засідання та складання всіх необхідних документів.

Кредитні спори.

Юридичні послуги у судових спорах з банками та колекторами. МФО не займаємось. Оскарження виконавчих написів нотаріусів, повернення прийнятого у власність банком майна, зменшення суми боргу у суді, скасування штрафних санкцій по кредиту. Займаємось боргами від 100 000 грн.

Спори щодо ДТП.

У цю категорію входять як адміністративні спори щодо того, хто правий, а хто винуватий у ДТП, так і спори щодо відшкодування збитків з винуватця ДТП. Займаємося стягненням страхового відшкодування зі страхових компаній, стягненням різниці між виплаченою страховкою та реальними збитками з винуватця ДТП.

Керування автомобілем у нетверезому стані.

По кожному факту водіння у нетверезому стані, суд позбавляє водія права керування. Йти на суд самому в такій категорії справ = залишитися без прав. Ми шукаємо юридичні зачіпки, які дозволяють визнати всю процедуру огляду недійсною, тим самим повернути клієнту вилучені права.

Стягнення боргів.

Стягуємо через суд борги з фізичних та юридичних осіб, починаючи від господарських договорів та закінчуючи розписками. Супроводжуємо підприємства, діяльність яких пов'язана із постійним виникненням перед ними боргових зобов'язань або зобов'язань щодо відшкодування матеріальної шкоди.

Сімейні справи.

Супроводжуємо судові справи про розлучення, поділ спільно нажитого майна між колишнім подружжям, встановлення місця проживання дитини після розлучення та стягнення аліментів. Ведемо справи про визнання спільного майна особистою власністю, встановлення порядку користування майном.

Спадкові справи.

Усі судові спори, що виникають між спадкоємцями. Визнання права власності на рухоме або нерухоме майно у порядку спадкування, переділ часток спадкоємців, визнання заповіту недійсним, виселення, вселення у спадкове майно, встановлення порядку користування.

Адміністративні спори.

Спори з органами державної влади, оскарження дій, бездіяльності територіальних органів самоврядування, судові суперечки з фіскальними службами, супроводження податкових перевірок, оскарження результатів податкових перевірок. Участь у адміністративному судочинстві.

Юридична консультація.

Юридична консультація надається на платній та безкоштовній основі. Платно можна проконсультуватись у нашому офісі з вивченням ваших документів. Безкоштовно і дуже коротко можна проконсультуватися телефоном або через онлайн чат. На сайті є онлайн чат, через який можна поставити будь-яке запитання.

Супровід угод з нерухомістю.

У наш час купувати нерухомість попередньо не перевіривши її у юриста - це величезна дурість. Супроводжуємо угоди з купівлі-продажу нерухомості, перевіряємо ділову репутацію продавців. Ми неодноразово були свідками, коли люди наживали проблеми через те, що перед покупкою не пішли до юриста.

Спори з ПриватБанком.

Супроводжуємо клієнтів у судових справах за позовом ПриватБанку про стягнення заборгованості за кредитними картками та іпотечними боргами. А нас розроблено цілий алгоритм дій у таких судових спорах. Крім цього надаємо допомогу у списанні, реструктуризації заборгованості перед ПриватБанком.

Наша філософія:

Ми намагаємось реально допомагати людям. Чесно виконуємо свій професійний обов’язок та не нав’язуємо клієнтам непотрібні послуги. Завжди рекомендуємо лише ефективні засоби захисту клієнтів. Основним показником для нас залишається те, що клієнти у нас задоволені. Надаємо юридичні послуги практично у всіх сферах юриспруденції, маємо великий кругозір та величезний багаж судової практики.

Наш офіс знаходиться за адресою:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, офіс 205

Добавить комментарий